Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Miki si Bonifaciu 2 comentatori enervanti la F1

- - - - -
  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#145
brobert

brobert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.05.2004

View PostILhan, on 26th June 2006, 15:54, said:

Eu de obicei rezist comentariului de la TVR cam in jur de 30 minute dupa care schimb postul si ma uit la nemti. La comentariul nemtilor nu inteleg nici o boaba dar macar inteleg TEAM RADIO  :D  si ma simt mai bine cand ii vad ca la o iesire in decor sau la o depasire incep sa comenteza mai cu verva si se agita mai mult ca sa mareasca suspansul (si inca o data chiar daca nu inteleg nimic din ce vorbesc comentatorii germani tot este mai relaxant si interesant sa urmaresc cursa in felul asta).

PS:

Se poate sa ne adunam toti fanii F1 ptr o petite ? Nu stiu exact ce trebuie facut dar mai mult ca sigur daca ne mobilizam putem face ceva.


Petitie: http://www.topgear.ro/petitie.html - eu am semnat:)

#146
akajohn

akajohn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,814
  • Înscris: 15.07.2004

View Postbrobert, on 10th May 2010, 12:45, said:

Petitie: http://www.topgear.ro/petitie.html - eu am semnat:)


am semnat si eu.... domne ajuta... chiar nu inteleg de ce trebuie sa ii platim pe ametitii astia 2 din banul public ;)

#147
dennis12225

dennis12225

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 15.05.2007
Petitia e de vreo 3 daca nu 4 ani, nu stiu cat de actuala mai poate fi. Stiu ca a comentat Miky acum vreo cativa ani ca au facut o petitie contestatarii lui, dar iata ca e prezent. Totusi el a comentat si cand dadea cursele PROTV-eul si a trecut la TVR apoi. Probabil il cumpara televiziunile la pachet cu dreptul de transmisie. Ieri a fost fantastic la MP al Spaniei, il contrazicea pe Marius Marinescu aproape de fiecare data, i se parea lui ca le stie pe toate. Desigur, era doar parerea lui.

#148
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007

View Postdennis12225, on 10th May 2010, 16:13, said:

Ieri a fost fantastic la MP al Spaniei, il contrazicea pe Marius Marinescu aproape de fiecare data, i se parea lui ca le stie pe toate. Desigur, era doar parerea lui.
Nu am rezistat decât 5 minute. :) În timpul acesta s-a apucat să traducă din engleză în română niște termeni foarte cunoscuți pentru iubitorii sporturilor cu motor, în plus a inventat și un nou cuvânt în limba română (sper să mi-l amintesc).

#149
dennis12225

dennis12225

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 15.05.2007
El pricepe greu ca telespectatorii fideli ai F1 sunt destul de vechi si au ceva notiuni, "veneticii" care tin cu Mansell sau cu Hill si intreaba daca mai alearga Irvine, care nu mai alearga de ceva ani au si aia ceva notiuni ca nu toti sunt batuti in cap.

#150
ColtAlb

ColtAlb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,639
  • Înscris: 11.01.2008
Acum ceva curse (în Australia cred) aveau un dialog toți 3 și se înțelegeau bine apoi au început să se încurce (încerc să reproduc dialogul):
Miky: Eu vorbeam de design-ul de la McLaren.
Bonifaciu: Eu vorbeam de design-ul frânelor de la McLaren.
Marinescu: Eu vorbeam de frânele de la McLaren.

Cât de idiot trebuie să fii să vorbești despre 3 lucruri diferite fără să-ți dai seama!?

:roflmao:

#151
behind_da_sun

behind_da_sun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 20.03.2007
Voi cum abordati vibratoarele? Intrebare pentru dame :))

#152
moki

moki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 15.01.2007
Am si eu un mesaj pentru Miky, poate mai arunca ochii pe aici:

Lasa ma baiatu' in pace, ca zice bine, uneori mai bine ca tine.....

Saptamana trecuta dupa accidentul lui Webber, ala micu incerca sa ii explice ca al' din fata se apara, s.a.m.d si a luat Miky foc.Cum adica sa te aperi cu o masina mai slaba?A incercat pilotu nostru sa ii explice ca ala a venit acolo sa concureze nu sa doarma.S-a aprins Miky si mai tare.Noroc ca a intervenit Bonifaciu si i-a potolit.Miky tata, acolo e o cursa.Ce, daca ai masina mai slaba mai bine tragi pe dreapta cand vine Hamilton sau cum?


P.S. Nu te prind eu pe vreo sosea, sa te pun sa tragi pe acostament cand trec pe langa tine....ca deh am masina mai buna...... :lol:

#153
juannn

juannn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,407
  • Înscris: 09.03.2006
Miki ma auzi Miki? ai pus-o Miki ca nu mai comentezi formula 1 de acum!!!!!! PENTRU FANII FORMULA 1 O MEGACOMPANIE VA DIFUZA IN VARIANTA FULL FORMULA1 DECI.... FORMULA 1 NU VA MAI FI LA RETRANSMISA SI COMENTATA DE MIKI LA TVR!!!!HOOOO MIKII

Edited by GlobalMods, 06 July 2010 - 14:57.


#154
moki

moki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 15.01.2007
Cine si de cand, ca eu unul nu am auzit nimic.....

#155
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,571
  • Înscris: 11.06.2010
Digi daca nu ma insel , din 2011.

#156
cosmin_wwe

cosmin_wwe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 10.06.2010
Sunt curios acum pe cine vor pune in locul lui.

#157
frantic

frantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 502
  • Înscris: 31.07.2006
Nici eu nu-l suport pe miki, insa nu sunt de acord cu mutarea la Digi. Cei care au contract cu alti furnizori ce fac?

#158
nmd19

nmd19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 09.11.2007

View Postjuannn, on 6th July 2010, 15:53, said:

Miki ma auzi Miki? ai pus-o Miki ca nu mai comentezi formula 1 de acum!!!!!! PENTRU FANII FORMULA 1 O MEGACOMPANIE VA DIFUZA IN VARIANTA FULL FORMULA1 DECI.... FORMULA 1 NU VA MAI FI LA RETRANSMISA SI COMENTATA DE MIKI LA TVR!!!!HOOOO MIKII

Cum bre, tocmai acum cand au invatat numele pilotilor , nu mai comenteaza???
Chiar acum ma delectez cu vocea lu miki:" [...]practica ne va infirma sau confirma acest lucru" :coolspeak:
Eu o sa fac petitie pro-miki :P

#159
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
Inca mai rezista pe baricade baietii astia doi? Nu i-am mai ascultat de vreo 2 ani.Si a fost tare bine as adauga. :)

#160
CristiToma

CristiToma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 01.08.2009
Uite, nu i-ati mai vrut pe cei doi de la TVR 1, acum ii aveti pe tantalaii astia de la Digi care parca ar avea orgasme in timpul cursei ("aaaaaaaaah, ce s-au izbit cei doi", "oooooooo, ce l-a intrecut  pe ala" etc.). Parca ma si sperii cand tipa in halul ala. Si m-au disperat cu un "extraordinar!!". E extraordinar si daca trece o pasare prin fata camerei de filmat. V-ati strofocat toti ca nu auziti voi Team Radio-ul de parca aia de la TVR 1 nu v-ar fi tradus dupa. Voi vroiati sa nu va spuna nimic si sa nu va traduca, ca sa va dati si voi mari in fata gagicilor pe care le plicitisiti langa televizor, ca stiti engleza multa.

Eu unul, ii vreau pe cei vechi inapoi. :thumbdown:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate