Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masini pe benzina usor pretabile ...

Am primit facturi dupa ce am renu...

Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful
 Realizare comanda pompa submersib...

Covorase scari/trepte

Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit
 Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

Miki si Bonifaciu 2 comentatori enervanti la F1

- - - - -
  • Please log in to reply
159 replies to this topic

moki

moki

Active Member

• Grup: Members
L-am auzit si eu.I-a promis asta micu sapca.Sa vezi si sa nu crezi......
Nu cred ca il stie Kubica daca il vede pe Mr. Alexandrescu.
Nu stiu nici eu cum mama naibii are fonduri de se plimba pe la curse.Frumoasa meserie oricum.
Iar de bagatul in seama ce sa mai zic : l-am vazut la nasul cu Mick Doohan si cu Trulli.Dadea niste dume si niste intrebari pe acolo,de mi-era mie rusine.......

cristianflorentin

cristianflorentin

Junior Member

Cand a inceput cursa ( turul de incalzire ) si d-nul mameluc Alexandrescu a inceput sa debiteze despre micul si marele Sechelariu si ce mandru este el de el ca este roman , etc ... mi-a crescut tensiunea si am cautat sa ma vait pe site-ul Tvr-ului , mi`am facut cont si am constatat ca pe forum nu se poate scrie despre asta ...
Unde putem sa luam atitudine , avand in vedere ca acest domn castiga bani de la televiziunea de stat , unde toti suntem contribuabili si ne oboseste continuu cu ineptiile lui ?

all-in_poker

all-in_poker

New Member

Saluu'
Domne eu nu mai pot sa ma uit la formula 1 ...pana aici mi-a fost .
Dupa seara asta daca-l prind pe ''domnul'' Miki cred ca-i scot toate prieteniile si cunostintele din cap.

tvr-ul mamei masi si R.I.P Miki  :death:

dsdev

dsdev

Member

N-am fost in tara weekendu trecut si am avut noroc sa prind cursa live pe ITV... cata diferenta la comentariu, o placere sa te uiti. Oamenii aia chiar stiau ce vorbesc... au si comentator pus la standuri care ia interviuri la pilotii vin la boxe daca abandoneaza in timpu' cursei... l-au prins pe Alonso la boxe dupa ce abandonase si i-a scapat o injuratura live... oricum, a fost fair si zicea ca nu termina pe podium chiar daca il depasea pe Heidfeld pentru ca mai avea programata o intrare la boxe...

Goofy

Goofy

Senior Member

• Grup: Senior Members
Ca sunt idioti asta e incontestabil. Frate, dar nici pentru ce sunt platiti sa faca nu sunt in stare sa faca? La ce dracu se uita astia in timpul cursei? Cand au intrat Kimi cu Lewis la boxe, Kimi doar a alimentat fara sa schimbe. Apoi se mirau ca ce se intampla de il depasesc toti.....
Si multe alte rahaturi pe care nu le vad. Sunt in plus....

dsdev

dsdev

Member

Ei oricum sunt pe langa subiect, nu ma mai mira nimic... Deja chestia cu intratu' la boxe e treaba complicata, cand ei nu sunt in stare sa deosebeasca 2 piloti dupa casca... poate au monitoare alb-negru, cine stie  B)  

A fost tare de tot Miki azi cand se dadea mare ca el a muncit greu ca sa ajunga sa mearga la curse si sa aibe informatii la prima mana. Nasol cand nu iti dai seama ca esti penibil.

Goofy

Goofy

Senior Member

Cand l-am auzit cu partea cu muncitu...... Imi venea sa bag mana prin televizor sa il zgaltaii nitel.. Si sunt atatia care ar comenta de 100 de ori mai bine.

corneliu_89

corneliu_89

Junior Member

azi a fost criminal

cand ploua in draci pe circuit o tinea tare si lata ca la el ceru-i senin

cand a inceput sa vorbeasca de pilotii nostri talentati m-am dus sa imi fac o cafea si sa mananc. dupa ce am terminat si m-am intors inca nu terminase.
apoi in circa 20 de secunde am aflat de la el ca bruno senna a castigat cursa in care a participat si vine la anu' in formula 1

dupa vre-o ora de cursa "alonso este la o ora si 22 de minute de hamilton! incredibil va rog sa verificati ecranele!"  :lol:
intervine miki  "cred ca vrei sa zici un minut si 22 de secunde..."

bonifaciu a aflat de zona de actiune a steagului galben
de fiecare data cand era steag galben, asta ii zicea lui miki de actiunea steagului galben doar asupra zonei in care e problema
la un momentdat cand a derapat unu' (nu mai stiu cine, au fost prea multi), era un steag mare si verde care falfaia pe juma' de ecran, dupa zona in care s-a oprit masina aia
miki o tinea tare ca e cursa neutralizata :huh:

te iubim miki!

kill_them_all1000

kill_them_all1000

Senior Member

"Si Hamilton va intra la standuri in urmatoarele doua tururi"
"De unde stii?"
"Am citit pe un site"

:lol:

Eu cred ca nu a citit pe nici un site ci doar a inteles mesajul transmis lu' Heidfeld.

Goofy

Goofy

Senior Member

Lasa-ma ca dupa ce a zis ca a citit pe site a inceput petarda sa ne explice cum a muncit el sa ajunga acolo sa aiba informatii la prima mana. Informatii care numai al cu coarne stie ce face cu ele, ca noua nu ni le ofera....

dennis12225

dennis12225

Active Member

corneliu_89, on Jul 6 2008, 22:30, said:

dupa vre-o ora de cursa "alonso este la o ora si 22 de minute de hamilton! incredibil va rog sa verificati ecranele!"  :lol:
intervine miki  "cred ca vrei sa zici un minut si 22 de secunde..."

Asta a fost cea mai penala nu incepuse cursa de 1 ora si 22 de minute, deci rezulta ca Alonso a stat pe loc si Hamilton a mers, cum naiba atata ecart poate la cursele de anduranta unde daca ramai in urma 1-2 ture e considerata o diferenta de timp destul de mica.

Octavian___

Octavian___

Membru de ocazie

Pe Miki n-o sa-l mai schimbe nimeni din postu de comentator F1 (e ca nea' Sandu si Isarescu)

Pe langa tampeniile care le scoate in mod constant (e bine ca omu' are o linie care si-o pastreaza...) are prostu si idiotu obicei sa vorbeasca atunci cand echipa unui monopost ii transmite ceva pilotului.

Imi mai aduc aminte, o data cand era in studio si o tinea cu ''15-16000 de tururi, lejer ajunge un monopost'' si a fost in final corectat de cineva, inuman.

dsdev

dsdev

Member

Octavian___28, on Jul 7 2008, 08:24, said:

Pe Miki n-o sa-l mai schimbe nimeni din postu de comentator F1 (e ca nea' Sandu si Isarescu)
La asta ma refeream si eu cand am zis ca e penibil cand spune ca a muncit mult... sau ma rog, poate pupatu' in cur se cheama munca.

Cel mai jenant mi se pare atunci cand incepe si vorbeste de rau un pilot sau manager, doar pentru ca vezi-Doamne nu a stat de vorba cu el sau nu i-a dat si lui un suc ceva. A si recunoscut, nu mai stiu daca sambata in calificari sau la cursa trecuta, ca se ducea cu saru'mana pe la echipe sa ii dea si lui o camera la hotel daca au in plus. Jenant in sine, da' sa mai si zici asta pe postu' national...

Tin minte acum vreo 3 ani, in avion, ma intorceam de la o cursa, 2 randuri mai in fata statea marele miki... nu mint, a cerut de vreo 3-4 ori vin, ca deh avea emotii cu zborul... io inteleg ca e gratis vinu pe avion, da' totusi de bun simt te mai opresti. Pe pariu ca daca era pe bani, nici nu cerea.

Din punctu meu de vedere, miki este un mare atarnator si pupincurist (sa nu-mi ziceti ca il lauda dezinteresat pe doruletz sechelariu). Si daca nu s-a prins nimic de el dupa ce a fost la atatea curse, nici n-o sa se prinda vreodata.

ApaRece

ApaRece

Junior Member

• Grup: Banned
Cel mai prost om pe care îl putea scoate Darwin din căciula evoluției e miki. Rest in piss!

corneliu_89

corneliu_89

Junior Member

secventa cu miki la carcotasi

:wallbash: :wallbash:

Estel

Estel

Active Member

Cu dedicatie pt Miki si Viki : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8AoGggU5NrY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

redsmoke

redsmoke

New Member

este incredibil cat de varza pot fi oamenii astia 2...
dupa ce ca spectacolul in f1 a scazut astia te fac sa iti fie scarba cand urmaresti formula 1
vorbesc numai aiureli binenteles ca nu pot sa isi tina gura aia scarboasa pe timpul team radio iar traducerea si un babuin o poate realiza ma bine !!!
mai mult de 10 min nu pot urmari un mare premiu...
trebuie sa se faca ceva cu nesimtitii astia 2.. care ne fac imposibila vizionarea unui spectacol automobilistic de atatia ani de zile...

dsdev

dsdev

Member

Cel putin sambata la calificari ma exasperare nea miki cu icnitul in microfon. Daca i-o fi ramas ceva in gat, sa se duca draq sa bea ceva, sa ia o pauza. Ca sa nu mai zic ca Bonifaciu casca in timp ce vorbeste la fiecare cursa.

Si totusi nu stie nimeni cat primeste miki ca sa il laude pe micutu' sechelariu?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate