Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Miki si Bonifaciu 2 comentatori enervanti la F1

- - - - -
  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#1
ILhan

ILhan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 05.01.2006
Vreau TEAM RADIO !!!!  

Atunci cand pe monitoare se afiseaza TEAM RADIO vreau ca cei 2 comentatori de la TVR sa-si tina gura (nici macar sa nu ne traduca). Au ajuns cei 2 comentatori sa-si bata joc de noi.
Unde putem face o petitie online ca sa strangem semnaturi ptr inlaturarea celor 2 ? (merg pe ideea ca "Incercarea moarte n-are")


edit reason:
- sters ps-u ca nu mai avea rost
- scos intr-un topic nou comnetariile
- lipit cu topicul deja existent
- facut curatenie in toate psot-urile in sens de limbaj pe care nu le mai mentionez

Edited by ciuly, 27 June 2006 - 15:54.


#2
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Chestia e ca parca nu inteleg. Au primit cred ca sute de cereri sa-si tina gura cand vorbesc sefii de echipa cu pilotii dar degeaba. Astia doi pe langa cei doi comentatori de la motociclism de pe Eurosport sunt mici copii.

Edited by ciuly, 27 June 2006 - 15:55.


#3
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006

 kill_them_all1000, on Jun 26 2006, 13:41, said:

Idiotenie e ca parca sunt retardati si nu inteleg. Au primit cred ca sute de cereri sa-si tina gura cand vorbesc sefii de echipa cu pilotii dar degeaba. Astia doi pe langa cei doi comentatori de la motociclism de pe Eurosport sunt mici copii.
Nu stiu cand o sa scapam de astia doi....daca o sa scapam vreodata :death:  In special de Michi :bandit:  :ciocan:  :wallbash:

Edited by ciuly, 27 June 2006 - 15:56.


#4
ILhan

ILhan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 05.01.2006
Eu de obicei rezist comentariului de la TVR cam in jur de 30 minute dupa care schimb postul si ma uit la nemti. La comentariul nemtilor nu inteleg nici o boaba dar macar inteleg TEAM RADIO  :D  si ma simt mai bine cand ii vad ca la o iesire in decor sau la o depasire incep sa comenteza mai cu verva si se agita mai mult ca sa mareasca suspansul (si inca o data chiar daca nu inteleg nimic din ce vorbesc comentatorii germani tot este mai relaxant si interesant sa urmaresc cursa in felul asta).

PS:

Se poate sa ne adunam toti fanii F1 ptr o petite ? Nu stiu exact ce trebuie facut dar mai mult ca sigur daca ne mobilizam putem face ceva.

#5
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006

ILhan said:

Se poate sa ne adunam toti fanii F1 ptr o petite ? Nu stiu exact ce trebuie facut dar mai mult ca sigur daca ne mobilizam putem face ceva.
Din cate stiu eu s-au mai facut dar fara rezultat :puke:

corectat quote-ul

Edited by ciuly, 27 June 2006 - 15:57.


#6
ILhan

ILhan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 05.01.2006
DAMN

O sa intram in mormant cu astia 2....

#7
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006

 ILhan, on Jun 26 2006, 14:06, said:

DAMN

O sa intram in mormant cu astia 2....
Nu, daca mor ei inaintea noastra :death:

#8
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Spuneti tot ce va enerveaza la ei, idei despre cum sa scapam de ei , perle auzite la tv.
Incep eu: am aflat acum 2 saptamani de la nea MiKi ca monoposturile de F1 nu au suspensie :w00t:sau ceva de genul Alonso l-a depasit pe Fernando.....dupa ce imi mai amintesc am sa mai postez ca sunt destule.
Cred ca ar fi fost mai potrivit la Fun :naughty:

#9
anna_anam

anna_anam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 11.03.2006
duminica asta dupa cursa Schumacher s-a felicitat cu Kimi(s-au imbratisat) la care Michi"si lui scumacher ii pare rau ca l-a depasit pe kimi!acum il imbratiseaza si zice"imi pare rau ca te-am depasit""(sau smth like that)

want him out...

#10
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Mi-a placut si mie gestul.  :coolspeak: Pana acum parca nu se prea intelegeau :w00t:

#11
ILhan

ILhan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 05.01.2006
Inca un lucru foarte enervant la cei doi este faptul ca mereu ne zic despre ce gandesc pilotii/inginerii/mecanicii/etc....
Nu exista cursa fara sa auzim ceva de genul: "Kimi se gandeste ca..../ Schumi ar avea sa-i zica lui X ca.../ Y i-a demonstrat prin aceasta depasire ca..." si tot asa. Pur si simplu ei sunt Nostradamus si le citesc gandurile in direct (cred le afiseaza pe monitoare gadurile acestror oameni).

@ciuly

Multumesc ptr edit.

#12
WildChild

WildChild

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 11.05.2006
Am facut o petitie.[ http://www.millan.net/minimations/smileys/warriorsmiley.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#13
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006
Nu inteleg ce aveti impotriva lui Miki... El cunoaste pe toata lumea, a dat mana cu toti, s-a plimbat cu monoposturile a jumatate dintre echipele participante, a luat masa cu Alonso, cu Shumi, cu Briatore si numai stiu cu cine, le-a f*t*t femeile la toti pilotii, etc...
Plus de asta iar nu inteleg ce aveti cu el din moment ce el de fapt priveste alta cursa cand comenteaza. Daca voi nu intelegeti el stie  :w00t:
Alonso il depasise pe Fisichela de vreo 5 ture iar el se tot chinuia sa ne faca sa pricepem ca Alonso incearca cu disperare sa-l depaseasca... :naughty:

#14
2Fst4U

2Fst4U

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,732
  • Înscris: 03.11.2003
Eu nu mai am RTL, damn it ce bine era, vedeam mai multe si cursa era linistita. Eu nu inteleg cum de nu le este rusine astora sa mai comenteze, de nenumarate ori se intampla sa scrie pe ecran numele pilotului si ei zic altceva, Miki comenteaza aiurea si nu stie nimic in plus, legat de cursa, cu toate ca este la fata locului, la barfe e primul insa. Totusi de ce a scos RDS-ul din grila nemtii??

#15
geojoking

geojoking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,424
  • Înscris: 04.11.2005
si pe mine ma dispera faza cu aia doi care vorbesc peste team radio. si ma mai dispera ca incep o idee si se baga unul peste altul astfel ca nici unu nu isi duce idea la sfarsit.

oricum repeta acealeasi lucruri de multe ori.

#16
CyberDude

CyberDude

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 07.10.2005
Ăștia doi pur și simplu nu aduc nimic în plus ca și comentariu. La fel de bine (dacă nu chiar mai bine  :naughty: ) aș putea să comentez și eu ce văd la TV. Nu se justifică cu nimic plimbatul lui Miki la toate GP-urile. Chiar nu aduce nimic în plus față de cazul în care ar sta acasă.

#17
goblenro

goblenro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 973
  • Înscris: 13.06.2005
Bine ati venit la o noua cursa dragi iubitori ai motor-sportului, cu adanca durere in suflet speram ca la urmatoarea cursa nu se va mai afla printre noi, si nici la fata locului, renumitul comentator Miki.

#18
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
TVR are o organizare de tip clan. Toti sint rudele/pilele lui x sau y. Nu se pot schimba pe criterii de incopententa. Care sint mai buni, sint luati de alte televiziuni. Dar cine sa aibe nevoie de Miki, Boni-Bon?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate