Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Yahoo messanger pentru PDA

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#37
CristiB007

CristiB007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 28.10.2007

View PostRay Bz, on Nov 29 2007, 22:28, said:

As plati maxim 50 RON dar cum sa zic nu cu licenta pe perioada determinata.....

OK, s-a notat. :)

#38
murariu26

murariu26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 19.04.2007
Buna ziua, daca cineva a mai gasit un soft FEE de multi messenger pentru PDA (windows mobile), il rog sa imbarta bucuria cu alti utilizatori care si-au cascat ochii pe net ca fraeri sii nu au gasit nimic.
Eventual daca a incercat cineva Parlingo (www.parlingo.com) e un multi messenger super fain dar care nu stiu din ce motiv, dupa reinstalarea wm-ului pe pda s-a suparat si imi tot iese din aplicatie. O bucata buna de vreme mi-a mers foarte bine. Cei de la parlingo au versiunea si de symbian si de wm si pt pda si pt smartphone..... am asta eu am dat un pont si astept ceva la schimb ...  :D  .... daca ma poate ajuta cineva, sa-mi lase un mesaj.
Multumesc mult!

#39
flywithmeeeee

flywithmeeeee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 21.01.2008
Salutare, in sfarsit am gasit mult visatul program, Slick se numeste si=l puteti gasi pe http://www.freewarepocketpc.net , este absolut free si ofera posibilitatea conectarii la mai multe conturi de messenger, pe mine personal ma intereseaza doar Yahoo-ul. e cu mul mai friendlly decat IM+ si se comporta excelent pe ASUS 696. Noroc

#40
Big Boy

Big Boy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 11.06.2006
As rea sa  intreb pe cei care cunosc....cit tine bateria la un PDA respectiv eu am un Mio P 550 si ma tine cam 3-4 ore.....  :(
    De asemenea va rog pe cei cunoscatori sa ma ajutati cu citeva indicatii in ceea ce priveste conectarea prin PDA la hsotpoturile free din McDonalds sau in alte locuri deoarece personal nu am reusit sa ma conectez la internet din McDonalds desi era afisat ca exista access wireless la internet....ce setari trebuiesc facute in aceste cazuri ?
    Daca cineva are rabdare sa imi dea in scris citeva lamuriri le astept pe adresa (sau ID messenger):
[email protected]

Cu consideratie...

Voicu S.

#41
mihaizzz2000

mihaizzz2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 31.03.2007

View Postflywithmeeeee, on Jan 21 2008, 17:04, said:

Salutare, in sfarsit am gasit mult visatul program, Slick se numeste si=l puteti gasi pe http://www.freewarepocketpc.net , este absolut free si ofera posibilitatea conectarii la mai multe conturi de messenger, pe mine personal ma intereseaza doar Yahoo-ul. e cu mul mai friendlly decat IM+ si se comporta excelent pe ASUS 696. Noroc


super....chiar merge bine !
doar ca este o versiune mai veche , dar care se poate updata !!!
cel mai util link asta a fost !
multumesc.

#42
pedalaro

pedalaro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 31.05.2008
De la Bau_Bau!!
Folositi cu incredere slick, este free si este ffff bun!!!

Edited by pedalaro, 05 August 2008 - 17:01.


#43
adynis

adynis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,928
  • Înscris: 28.11.2001
pacat ca slick nu vede numele persoanelor din lista de la yahoo... Doar ID-ul. (sau imi scapa mie ceva  ? )

Edited by adynis, 19 August 2008 - 03:46.


#44
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 15.03.2005

View Postadynis, on Aug 19 2008, 04:40, said:

pacat ca slick nu vede numele persoanelor din lista de la yahoo... Doar ID-ul. (sau imi scapa mie ceva  ? )
Nu-ti scapa nimic, la mine se intampla la fel si pe un PDA si pe un tel cu symbian.

#45
7even

7even

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.11.2002
FRING

over internet data
plan or WiFi
download fring to your mobile
go mobile with
Skype, MSN Messenger, ICQ,
Google Talk™, SIP, Twitter, AIM & Yahoo!™

Free si dragut

#46
catalin18

catalin18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 19.09.2006
Salve,zice bine Ray Bz,chiar nu e pe nicaieri Agile free?Am folosit si eu la mare agile,mi-a placut,s-au gatat zilele free si am trecut la Slick.E dragut dar parca ma obisnuisem cu Agile.Poate cineva gaseste ceva... :P

#47
mihailamba

mihailamba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 06.01.2005
Pt agile n-o sa gasesti prea usor! Autentificarea la serviciile de mesagerie se face prin serverele lor( :ciocan: ) si nu direct si le e destul de usor sa blocheze accesul celor fala licenta (o licenta permanenta costa 110 RON si se poate platii prin PayPal !) Se gaseste in schimb pentru IM+...

#48
catalin18

catalin18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 19.09.2006
Multam de raspuns :confuzzled: Raman momentan cu Slick-ul,poate....

#49
skerika

skerika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.06.2007
Salutare,

Am o intrebare legata de Asus N636. Este adevarat ca nu poate citi decat anumite "marimi" ale SD-ului? Daca da, care este marimea maxima pe care o poate citi?

Sper ca e destul de explicita intrebarea.

Mersi

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate