Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

cazare la camine pe perioada examenelor de admitere la poli buc

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
r0bber

r0bber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.06.2006
nu stiu unde sa stau pe perioada examenelor.. dau la poli pe 24-25 iulie  :) si in principiu as avea unde sa stau ..la o prietena ..studenta si ea..dar munceste si nu prea as vrea sa ma duc pe capul ei . am inteles totusi ca politehnica ofera cazare in camine (contracost) celor din provincie (eu sunt din cta) pe perioada examenelor.. are cineva idee cum se procedeaza? cum ..cand tre sa vb ? cam cat ar putea sa coste?  :huh:

#2
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Sună la ei.

#3
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,137
  • Înscris: 09.09.2003
te duci la facultate, de acolo te trimit ei la un camin.

#4
r0bber

r0bber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.06.2006
ms ..  oricum cred ca m-am precipitat prea repede. am destul timp sa ma interesez..cel mai bine ar fi sa ii sun . mai intai sa termin cu bacu` :)

#5
submit

submit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 15.04.2005
Poti sa te cazezi si in ziua dinaintea examenului, platesti pt cate zile o sa stai. In Regie la P6 parter.

#6
r0bber

r0bber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.06.2006

View Postsubmit, on Jun 23 2006, 18:18, said:

Poti sa te cazezi si in ziua dinaintea examenului, platesti pt cate zile o sa stai. In Regie la P6 parter.

ms de info . eu ma gandeam ca poate e un nr limitat de locuri si poate nu mai prind..dar cred ca ma descurc. vb la tel cu ei si aflu toate detaliile  :P

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate