Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

popstore

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
calinsopo

calinsopo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2006
salut!
vreau sa-mi iau un laptop de la popstore, si voiam sa va intreb daca pot sa am incredere, ca firma ma refer.

adica sunt seriosi?

#2
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

View Postcalinsopo, on Jun 20 2006, 12:41, said:

salut!
vreau sa-mi iau un laptop de la popstore, si voiam sa va intreb daca pot sa am incredere, ca firma ma refer.

Noi nu avem de unde sa stim daca tu poti sau nu sa ai incredere in acea firma! Sunt banii tai, faci ce vrei cu ei!

#3
Pisoi

Pisoi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.06.2006
calinsopo, poti cumpara cu incredere. eu am cumparat de la ei de foarte multe ori, si pot spune ca sunt seriosi. ceea ce mi-a placut cel mai mult, a fost ca de regula dadeam comenzile pe la pranz, iar la 5:30 PM eram deja invitat sa le ridic dar nu inainte de a-mi face proba... mie personal, chestia cu proba mi-a convenit.

#4
notebook_man

notebook_man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 25.03.2006

View Postcalinsopo, on Jun 20 2006, 12:41, said:

salut!
vreau sa-mi iau un laptop de la popstore, si voiam sa va intreb daca pot sa am incredere, ca firma ma refer.

adica sunt seriosi?


sunt cei mai naspa ... ( de aia dau eu linkuri de la ei ;)) )

ia de la emag, ca aci toti zic de bine de ei ... da un search mai intai de emag si vezi ce gasesti ;))


ca sfat general : ia de unde gasesti un vanzator amabil si priceput la detalii tehnice ca o sa ai nevoie de el si mai tarziu ! nu o sa fie in stare intotdeauna forumistii sa iti raspunda intrebarilor tale, si e bine sa ai unde sa suni !!

#5
aimunteanu

aimunteanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,307
  • Înscris: 11.12.2005

View Postcalinsopo, on Jun 20 2006, 12:41, said:

salut!
vreau sa-mi iau un laptop de la popstore, si voiam sa va intreb daca pot sa am incredere, ca firma ma refer.

adica sunt seriosi?
au mi-am luat un monitor samsung 913TM de la ei....de 16 mil, sunt multumit de cei de la popstore, nu am avut de ce sa ma plang. iar preturile mi se par foarte competitive.
bafta

#6
media_

media_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 22.11.2006
alte impresii despre   www.popstore.ro  ?

#7
underdesire

underdesire

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,389
  • Înscris: 07.08.2005
mi-am luat eu un Dell Vostro 1700 de la ei!
acum mai astept un Vostro 1720 pentru sora-mea!
sunt ok!!

Edited by underdesire, 03 November 2009 - 22:15.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate