Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

auto route

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
birocorneliu

birocorneliu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 24.03.2005
stiti vreun program ceva in cen auto route... pe maine ma intereseaza numai harta romaniei(cat mai detaliata... cu strazile oraselor daca se poate). programul il voi rula pe un pc... nu pe PDA.
danke

#2
Drug

Drug

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 07.05.2005
E Route66 Europe, are si Romania destul de detaliat, insa fara strazi:) , pentru Bucuresti - ceva gen Neuron Gis. Daca ai nevoie, da un PM

#3
Danny1

Danny1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 21.06.2005

 Drug, on Jun 20 2006, 16:35, said:

E Route66 Europe, are si Romania destul de detaliat, insa fara strazi:) , pentru Bucuresti - ceva gen Neuron Gis. Daca ai nevoie, da un PM
mi,ar trebui si mie acelasi lucru. am route66 da nu are tarile din est (are pana la austria)... daca mai stie cineva ceva harti cu romania sa,mi zica si mie pls :) peste o saptamana plec spre romania  :naughty:

Edited by Danny1, 23 June 2006 - 20:29.


#4
marr

marr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,179
  • Înscris: 13.07.2005
RAC route planner - www.rac.co.uk
Este OK, are si strazile (cel putin cele principale, din orasele mari).

Dar merge numai on-line (poti totusi sa printezi harta)

#5
alexm3

alexm3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.10.2006

 birocorneliu, on Jun 18 2006, 23:37, said:

stiti vreun program ceva in cen auto route... pe maine ma intereseaza numai harta romaniei(cat mai detaliata... cu strazile oraselor daca se poate). programul il voi rula pe un pc... nu pe PDA.
danke
Incearca AND Route e destul de detaliata. :D

#6
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Caut si eu de inebunesc programul asta. Nu am gasit nimic in engleza, doar in germana si nu ma descurc. Am vazut ca are un pret rezonabil, dar nu imi dau seama unde trebuie sa dau comanda si mai ales daca vine in engleza. Asa ca orice ajutor e bine venit.

#7
kliviu

kliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 01.10.2005
Pai Microsoft Autoroute 2007 stie si strazi principale, capitala destul de bine prinsa in harti, banui ca e simplu s-o gasesti de cumparat.
Sau mergi pe o solutie PDA cu GPS si IGO sau variante si iesi mai elegant, mai performant si mai ergonomic. In rest, nu vad unde sint problemele pentru care ai nevoie de ajutor... :huh:

#8
ciprianborbei

ciprianborbei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 17.10.2006

 kliviu, on Jul 10 2007, 15:04, said:

Pai Microsoft Autoroute 2007 stie si strazi principale, capitala destul de bine prinsa in harti, banui ca e simplu s-o gasesti de cumparat.
Sau mergi pe o solutie PDA cu GPS si IGO sau variante si iesi mai elegant, mai performant si mai ergonomic. In rest, nu vad unde sint problemele pentru care ai nevoie de ajutor... :huh:
Am si Microsoft Autorute si Route66. Al doilea e mult mai detaliat si dupa mine e mult mai practic. Il folosesc mereu inainte de orice deplasare in zone "necunoscute" si imi e foarte util. Ca sa contina si harta Romaniei, Route66 trebuie sa fie versiunea 2003. Are 4 ani dar e excelenta!

#9
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
cauta un emulator.....si-ti bagi igo pe pc :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate