Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Romania printre primele poziții d...

Pisica din Iasi care a mers sa na...

PC fara wifi, conectare smart mon...

Renovare garsoniera 40 m.p. - ins...
 Amorsa

Catel gasit pe strada

Arhiva tar - descarcare nesigura ...

Racord flexibil gaz in loc de apa
 Microsoft Office versiune optima

Dezmenbrare teren - cedare drum l...

Zilele cataloagelor Americane

Poate Rh-ul negativ afecta o viit...
 Solutie Backup pentru Server Linux

Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa

Vreau o imprimanta !

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

avy31

avy31

Junior Member

• Grup: Members
Buna. Ca sa nu mai deschid alt topic: as vrea si eu niste idei ptr achizitionarea unei imprimante ptr tiparire de documentatii alb negru in mare parte, care sa se incadreze intr-un buget de pina in 2 milioane(lei vechi), sa aiba cartuse mari si sa fie reincarcabile(eventual de catre mine).
Astept idei
Multumesc mult

slot

slot

Junior Member

Apropo stie cineva la Hp 3920 se pot reincarca cartusele

mircea812

mircea812

Senior Member

• Grup: Senior Members
Am vazut ca Lexmark -urile nu au o imagine buna. Tocmai vroiam sa-mi cumpar una  Lexmark 230 la 320 lei. Imi explicati de ce sa le evit. Mentionez ca o iau pentru acasa sa printez un contract din cand in cand si de pe internet. Deci nu pentru mii de printuri. Recunosc ca pretul m-a atras. Am vazut ca are costuri mari la consumabile. Dar nu cred ca o sa fac 1000 de printuri pe an. Sunt proaste sau nu ?

Garfield

Garfield

Active Member

Pentru listat desene facute in Autocad ce imprimanta noua A4 (daca pretul nu e cu mult mai mare sunt interesat si de A3) recomandati ? Desigur, sa se poata reincarca cartusele :D

trident

trident

Active Member

Eu am o multifunctionala lexmark, am ramas socat cand am vazut ca nu prea exista drivere pentru linux... in rest merge destul de bine, daca o folosesti numai pentru un contract din an in paste este foarte buna

jamalex2000

jamalex2000

Astept sa apara Starcraft 2!

• Grup: Senior Members
so...celebra serie 4 de la hp nu face probleme...daca ramane nefolosita un timp imbatraneste...adica se rigidizeaza cauciucurile si nu mai trage hartia deloc...tonerul e exceptionat...dar restul? sifoneaza hartia...

xerox/ samsung laser ~300 ron... solutia pt. initiatorul topicului

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate