Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Aplicatii, jocuri, tools for SPV C500 & C600

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001

View Postjimmy4u, on Aug 3 2006, 00:14, said:

Mesaj pt Tyby

Automatic Keylock il am si eu.. caci despre el cred ca ziceai, dar nu pot sa`l instalez.. cica nu e permis de catre dispozitiv. A reusit cineva sa`l instaleze?

PS: "Butonu` rosu" l-am descoperit de pe vremea cand aparuse C500, deci nimic nou..


din moment ce a fost recomandat, evident ca a reusit "cineva" sa-l instaleze ... Dar pentru asta (si pentru majoritatea aplicatiilor) trebuie decertificat telefonul ... Cauta pe topicul cu SPV C600 mai multe info ...

#20
sweetpayn

sweetpayn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 12.11.2005
va rog spuneti-mi si mie..se poate radio fm pe SPV c 600? sunt un mare ascultator al radioului..pls ajutati-ma. 10x ppl

#21
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
din cate stiu eu, NU... in afara de radio on-line (pe GPRS / EDGE) - desi nu cred ca e o optiune viabila - nu ai alta solutie ... Telefonul nu are hardware dedicat pentru asa ceva...

#22
mira_pam

mira_pam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.08.2006
Buna..ma numesc Mirabela si sunt o noua posesoare de SPV C600 dar nu prea stiu sa ma descurc cu el desi am citit manualul lui...  
In primul rand nu stiu cum imi pot descarca pozele din telefon pe calculator(imi arata ca le copiaza dar dupa ce se termina nu e nici o poza pe hard)  ...Credeti ca e din cauza cardului de memorie(pentru ca atunci cand incerc sa fac ce scrie in carte ca sa sincronizez media playerul imi zica e prea mic cardul)??are doar 32 mb...  
A doua chestie care ma enerveaza e ca nu pot vedea imaginile format .gif (pozele alea animate care imi plac mult)...imi trebuie un program special????am incercat cu media player si cu PVplayer programele lui si nu merge....  Cu ce vedeti filmuletele cu PVP PLAYER sau cu MEDIA PLAYER?Si ce format suporta playerul telefonului?Ca eu am pus pe tel un film mic format avi si nu mi l-a redat:( Cu ce player se pot vedea filmele .avi daca se poate si cu subtitrare(punetil aici sa-l dau si eu jos)
Cam atat pentru inceput...

Astept raspunsuri...Multumesc..

#23
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006

View Postmira_pam, on Aug 18 2006, 15:18, said:

Buna..ma numesc Mirabela si sunt o noua posesoare de SPV C600 dar nu prea stiu sa ma descurc cu el desi am citit manualul lui...  
In primul rand nu stiu cum imi pot descarca pozele din telefon pe calculator(imi arata ca le copiaza dar dupa ce se termina nu e nici o poza pe hard)  ...Credeti ca e din cauza cardului de memorie(pentru ca atunci cand incerc sa fac ce scrie in carte ca sa sincronizez media playerul imi zica e prea mic cardul)??are doar 32 mb...  
A doua chestie care ma enerveaza e ca nu pot vedea imaginile format .gif (pozele alea animate care imi plac mult)...imi trebuie un program special????am incercat cu media player si cu PVplayer programele lui si nu merge....  Cu ce vedeti filmuletele cu PVP PLAYER sau cu MEDIA PLAYER?Si ce format suporta playerul telefonului?Ca eu am pus pe tel un film mic format avi si nu mi l-a redat:( Cu ce player se pot vedea filmele .avi daca se poate si cu subtitrare(punetil aici sa-l dau si eu jos)
Cam atat pentru inceput...

Astept raspunsuri...Multumesc..

Citeste ce scrie aici si vei afla tot ce vrei despre telefonul tau ...

Edited by freshness, 18 August 2006 - 21:53.


#24
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
ghighimeule, citeste regulamentul referitor la warez & stuff!

Post deleted!

#25
xmariuS75

xmariuS75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,760
  • Înscris: 15.07.2005

View Postmendark, on Jul 28 2006, 03:14, said:

Salutare la toi. Pt. pasionati de filme in mediul mobil, va recomand un program cu care putei comprima fisierele video cu tot cu subtitrare pt. SPC C600 (si nu numai). De aici il puteti lua: http://download.ppcc...oder_0.3.60.exe Astept parerile voastre pe forum.


:coolspeak: Ce va pot spune este ca am luat si eu programul de la tine si merge super beton,pe telefon MPx220 se vede si se aude IMPECABIL,SUPER,PERFECT :worthy:  :worthy:  :worthy:
Doar ca trebuie sa-mi iau un card mai mare de 256 ca nu am memorie de ajuns.
De 1GB o merge???
Am folosit prg. si la niste filmari facute cu o camera digitala Canon pe care DVD-ul meu nu le vedea si a mers impecabil in format homescreen.
Mii de multumiri.   :cheers:

#26
costi-daniel

costi-daniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.11.2006
Salutare tuturor.Am un spv c-600 si as vrea sa stiu daca il pot folosii pe post de telecomanda,daca exista vreun soft.Multumesc

Salutare tuturor.Am un spv c-600 si nu stiu daca il pot folosii pe post de telecomanda.Daca exista vreun program pt asa ceva sau pt filme sa le poti vedea pe tot ecranul .Multumesc
Eu am reusit sa mi-l decodez acasa cu un cablu de date cumparat de orange.

#27
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001

View Postcosti-daniel, on Nov 3 2006, 09:41, said:

Salutare tuturor.Am un spv c-600 si as vrea sa stiu daca il pot folosii pe post de telecomanda,daca exista vreun soft.Multumesc

Salutare tuturor.Am un spv c-600 si nu stiu daca il pot folosii pe post de telecomanda.Daca exista vreun program pt asa ceva sau pt filme sa le poti vedea pe tot ecranul .Multumesc
Eu am reusit sa mi-l decodez acasa cu un cablu de date cumparat de orange.


iarta-ma, dar ce e cu acel cablu de date?! Nu ai primit unul in pachet cu telefonul?!  :w00t:

#28
cielo

cielo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,523
  • Înscris: 09.02.2004
Pentru posesorii de C500 : exista vreo posibilitate sa pot folosi functia search in contacts pentru mai multe caractere? Ceva de genul : caut gogu in agenda si sa apas a+g

#29
costi-daniel

costi-daniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.11.2006
nu am telu de nou l-am cumparat de la cineva si nu avea cablu de date

#30
BOY4GIRLS

BOY4GIRLS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 20.06.2006

View Posttudormara, on Jun 17 2006, 15:06, said:

wordpad




Cum fac cu acest program sa vad fisierele word ca nu le pot deschide sau nu se pot deschide fisiere wor..

Am si eu nevoie de un program care vede fisiere word, un player bun care incarca  filmele .avi si subtitrarile (nu am reusit sa dau jos tcm player)

.. si vreau sa stiu daca spv c 600 se poate face pda.. adica daca exista program sa navighezi cu telefonul la fel cum o faci cu un pda  sa bagi adresa destinatie si sa vezi pe telefon drumul cel mai scurt, cel mai rapid, etc..

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate