Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Directoare de web-site-uri romanesti

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#19
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
stai calm ca nu am spus ce am avut de spus intr-un sens rau
in ultima vreme nu ai dat nici un semn de viata ma gandeam ca ai plecat in vacanta si de aia am zis sa las aici ca sa vezi.
bafta

#20
AUTOTRAFIC

AUTOTRAFIC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 08.04.2006

View Postautosos, on Aug 26 2006, 20:35, said:

aceasta reclama grosolana
La ce face reclama ? ai boala pe el? :death:

#21
Dragoserv

Dragoserv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 21.03.2005
Daca si un numar de telefon este reclama......,dar nu inteleg la ce fac reclama la telefonul meu,de fapt la numar ?
lollllllllllllllllllllllllll
Cred ca ai ceva cu mine....
Am lasat numarul ca poate avea omul vreo treaba importanta cu mine,sincer eu nu am vazut in regulament ca nu am voie sa pun numarul meu de telefon, daca tu ai vazut ......
Numai bine!

#22
Ciprian Sorlea

Ciprian Sorlea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 19.12.2005
Am lansat de curand un director web, dedicat optimizarii web. E un phpLD fara prea mari pretentii pentru moment. Site-ul este optimizare-web.eu, iar la sectiunea "Directoare Web cu  Transfer de PR", va invit sa va postati propriile directoare, precum si alte directoare cunoscute de voi. Momentan nu se cere back-link, iar conditia de acceptare e ca site-ul sa fie din Romania si sa transmita PR.

Merci.

Edited by Ciprian Sorlea, 28 August 2006 - 08:31.


#23
Dever

Dever

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 13.07.2005

View PostCiprian Sorlea, on Aug 28 2006, 09:30, said:

Am lansat de curand un director web, dedicat optimizarii web. E un phpLD fara prea mari pretentii pentru moment. Site-ul este optimizare-web.eu, iar la sectiunea "Directoare Web cu  Transfer de PR", va invit sa va postati propriile directoare, precum si alte directoare cunoscute de voi. Momentan nu se cere back-link, iar conditia de acceptare e ca site-ul sa fie din Romania si sa transmita PR.

Merci.
:coolspeak:

#24
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004

View PostDragoserv, on Aug 26 2006, 18:00, said:

Discutiile particulare se fac pe mess, prin telefon, etc. nicidecum pe un forum SEO .
Daca vrei sa dicutam suna-ma la 0724775277
Numai bine!


ar fi frumos s araspunzi si pe messenger sau pe email

#25
ddumyy

ddumyy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 24.08.2005
Am pus si eu o lista de directoare...poate va foloseste la ceva.  :coolspeak:

Attached Files



#26
florin_n

florin_n

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 11.09.2006
eu unul consider asta un inceput de lista, este inca in lucru si sper sa fie cit mai utila, in primul rind mie ca d-asta am inceput-o sa vad cu care din aceste directoare merita pierdut timpul
Lista directoare web romanesti

unele din aceste directoare nu merita atentia insa trebuie listate ca sa nu isi piarda si altii timpul cu ele
sper sa reusesc sa dau un fel de calificativ la fiecare, insa nu sint inca lamurit cu criteriile

orice sugestie e binevenita

#27
anzai

anzai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 19.11.2006
http://www.dotro.cn/director
Un nou director web romanesc care promite multe.

#28
Krumel

Krumel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 19.05.2004
Cat de multe?

#29
altrixd

altrixd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 22.10.2004

View PostKrumel, on Dec 10 2006, 17:45, said:

Cat de multe?

foarte multe, ca politicienii :)))

#30
Krumel

Krumel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 19.05.2004
E bine ca doar promite....

#31
autosos

autosos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 10.03.2006
I-mi place  :confuzzled:
1.In cazul unui search apare : "Aceasta functie nu este disponibia pentru moment. Inca se lucreaza la implementarea ei. Va rugam reveniti!"
2.Am vrut sa-mi propun site-ul dar am remarcat cu mare mirare si stupoare ca link-ul pt limba chineza nu e functional  :P . Ah, sa nu uit. Nici cel in engleza nu merge.
Dar ai promis doar  :confuzzled:
Nu-mi place :
3.Dupa ce te chinui sa adaugi nume,descriere,e-mail si asa mai departe apare raspunsul : "Pentru ca site-ul dumneavoastra sa fie acceptat in directorul nostru, este necesara introducerea in pagina dumneavoastra codul HTML de mai jos:"
De ce nu zici asta verde-n fata de la inceput ca sa stie omul ???  :nonobad:

Edited by autosos, 11 December 2006 - 18:49.


#32
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
"Aceasta functie nu este disponibia pentru moment. Inca se lucreaza la implementarea ei. Va rugam reveniti!"

apare cand dau search

#33
Somebody

Somebody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 04.07.2004
Zones.ro

Are PR2 doar pe prima pagina

#34
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
Netul director - transfera PR

#35
superjupan

superjupan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 27.11.2006
http://www.linkweb.ro


View Postautosos, on Jun 14 2006, 00:28, said:

Una din problemele intalnite de cei care doresc sa-si faca cunoscute si sa-si promoveze web-site-urile romanesti pe internet este lipsa unei liste centralizate cu directoarele romanesti, in care acestia pot propune site-urile proprii.Personal am cautat si nu am gasit o astfel de lista.(decat fragmente)
Am deschis acest topic pentru ca atat webmasterii directoarelor romanesti cat si cei care doresc sa-si promoveze site-urile proprii sa gaseasca aici o lista care se vrea cat mai completa.
O sa incep eu prin postarea a doua noi directoare romanesti cu continut in limba romana, si las aceasta lista deschisa pentru adaugarea de cine mai cunoaste a altor directoare romanesti.

URL Editat

La adaugarea listei, rog pe cei care o sa o continue sa verifice pentru ca sa nu posteze link-ul spre un director care a fost deja scris de catre un alt user care a postat inainte.
Rog mult nu generati mesaje off-topice.
:inlove:


#36
stefy

stefy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 18.04.2006

View PostRares_Pintea, on Jun 15 2006, 23:49, said:

ok
am sters cateva post-uri care nu isi au loc aici  . cu urmatoarea ocazie , acei useri vor fi sanctionati.

in privinta injuraturilor / discutiilor de pe messenger :

ele au inceput dupa replica lui autosos  :
Tocmai ai dovedit-o.
ambii "jucatori"  au acum marit warn level-ul , in speranta ca a fost o izbucnire de moment de ambele parti . Tot cu urmatoarea ocazie, vor creste si sanctiunile .


nu inteleg ceva aici..de mai sus inteleg ca esti moderator ...but.."Group:Members"...any explicatie pls??(nu acuz pe nimeni de nimic,cer doar o explicatie pt ca nu inteleg)

Edited by stefy, 12 December 2006 - 20:51.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate