Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

HP iPAQ Hx2110

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
oniciuc

oniciuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.01.2005
buna, am primit un hp hx2110.
la inceput vroiam sa imi pun wm 2005, dupa ce am mai citit am inteles ca nu se prea impaca cu acest model. asa ca are cineva sa imi dea win mobile 2003?
fac schimb cu 2005 :)
eu normal vreau un upgrade de ROM, ca acuma este in italiana. si vreau in engleza.

apropo nu este limba romana?

#2
Blade

Blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 01.01.2002
vezi aici .. poate merge sa-i faci update-ul ala..

#3
oniciuc

oniciuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.01.2005
:peacefingers: am reusit. multumesc si sanatate

#4
oniciuc

oniciuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.01.2005
m-am grabit degeaba sa spun ca am reusit. cand sa dau update, imi scrie incorect language, update cannot continue.

pai eu chiar asta vreau. sa ii schimb limba.

#5
bluehunt

bluehunt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 957
  • Înscris: 22.03.2004
dupa cum am mai spus pe aici pe un topic, nu vei reusi niciodata sa instalezi un rom cu o limba diferita de ce ai tu deja. singura posibilitate este sa modifici primii biti din rom-ul in engleza astfel incat el sa creada ca e de fapt in italiana.

#6
memotel

memotel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.10.2006

View Postoniciuc, on Jun 10 2006, 18:43, said:

m-am grabit degeaba sa spun ca am reusit. cand sa dau update, imi scrie incorect language, update cannot continue.

pai eu chiar asta vreau. sa ii schimb limba.

Salut am si eu un hx2110 al meu era in Germana acum l-am pus in engleza si merge fara probleme daca doresti info suplimentare scrie-mi un post in cazul in care nu ai elucidat problema

#7
WolfyBoySev

WolfyBoySev

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.04.2008

View Postmemotel, on Oct 13 2006, 20:23, said:

Salut am si eu un hx2110 al meu era in Germana acum l-am pus in engleza si merge fara probleme daca doresti info suplimentare scrie-mi un post in cazul in care nu ai elucidat problema

acelasi model il am si eu...si ma chinui de foarte mult timp sa ii skimb limba...daca poti sa imi spui si mie cum sa fac...ti`as ramane recunoascator..de o sa le povestesc si nepotilor...plz...astept un mail cat mai repede.   [email protected] :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate