Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut un VPN gratuit si un Antivir...

ajutor VPN

Sfaturi montaj folie antivapori l...

Borseta barbateasca
 Ce este cu declaratiile cerute ce...

Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season
 Informatii complete despre servic...

tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker
 Schimbare difuzor Golf 7

Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Televiziuni

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

iezuit777

iezuit777

Junior Member

• Grup: Members
ce se mai aude cu antena 2...cansd va fi lansata? dar de tele 7abc? (nu sunt in tara si nu mai stiu nimic de el).....e in faliment? mai emite? cum e alpha tv? dar galaxia tv? bbc prime - ce parere aveti? :inlove:

amadeus79

amadeus79

Senior Member

• Grup: Senior Members
antena 2 pare sa fi ramas fie licenta.
tele 7 abc RIP.

asteptam sa vedem ce se intimpla cu National Tv ... faliment sau vanzare ...

Edited by amadeus79, 06 June 2006 - 13:08.

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

• Grup: Moderators

View Postiezuit777, on Jun 6 2006, 13:43, said:

ce se mai aude cu antena 2...cansd va fi lansata? dar de tele 7abc? (nu sunt in tara si nu mai stiu nimic de el).....e in faliment? mai emite? cum e alpha tv? dar galaxia tv? bbc prime - ce parere aveti? :inlove:
1. În cazul în care antena câștiga licitația pentru  Liga Campionilor, acum, se pregăteau pentru emisie, deoarece vroiau să transforme antena 2 în antena sportivă, pentru a putea transmite câte mai multe meciuri din Liga Campionilor, dar cum au pierdut licitația pentru Ligă, proiectul se amână.  Cred că  proiectul antena 2 rămâne de actualitate, mai ales că Voiculescu-tatăl va avea funcția de ministru de stat în GUVERNUL TĂRICEANU. Parlamentar este, în guvern este, Ralu nu se poate opune proiectului antena 2, chiar dacă în conf. cu legislația în vigoare au pierdut licența. Părerea mea este că se vor prezenta din nou și vor câștiga. Poate la iarnă vor avea și program regulat. Ești la putere :coolspeak: ai totul, inclusiv, pe domnul Filip;
2.tele 7 abc a <<murit>>,acum, proprietarul se ocupă de BOOM TV, iar fostul acționar a murit și nu cred că va mai funcționa (exista) în urm. ani  :puke: ;
3.alpha tv Buc. e un post de umplutură ca și Flux TV- Revizie tehnică, nu ai nimic de văzut, iar acum cu plecarea DOAMNEI Prigoană  la OTV chiar că nu mai ai ce vedea :naughty: ,iar cei de la R.C.S.-R.D.S. îl vor scoate din grilă, deoarece nu prezintă interes pentru abonați;
4. Galaxia TV nu se află în grila celor două soc. cu distribuția semnalului prin cablu, nu am ce să spun, când nu ești <<pe cablu sau DTH>> nu exiști;
5. BBC Prime e un post bun, este retransmis prin cablu și DTH. Au emisiuni bune și filme (oricum mai bune decât cele oferite de  antenă și PRO)
de calitate :first: .

Edited by megafanro, 06 June 2006 - 15:45.

Zygoth

Zygoth

specimen

• Grup: Senior Members
Nu cumva tot forumul asta este despre TELEVIZIUNI si despre "PAREREA" despre acestea?

Se pare ca Antena 2 va fi un post de televiziune care, asa cum isi schimba si doctrina Partidul Conservator, isi va schimba si el tematica de la anotimp la anotimp. Intai trebuia sa fie canal pentru tineri-muzical, apoi pentru barbati si acum sportiv ???  :death:

TELE 7 TBC E MORT! KAPUT ! Luati`va gandul de la el !

BBC Prime este un canal interesant ??? O fi si el bun la ceva, ce sa zic, ma ajuta sa adorm mai repede...

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

• Grup: Moderators
[quote name='Zygoth' date='Jun 6 2006, 18:39' post='1560744'] Nu cumva tot forumul asta este despre TELEVIZIUNI si despre "PAREREA" despre acestea?

:puke:  :puke:  :puke: În curând va exista o rubrică asemănătoare la fiecare topic de pe forum.softpedia.com și la sex, și la software, și la jocuri, și la monitoare etc. Ce să facem dacă televiziunea este la modă... :w00t:
Mi-a plăcut faza cu <<TELE 7 TBC E MORT! KAPUT ! Luati`va gandul de la el !>>. :naughty: Cică, via satelit mai există o miră cu sigla Tele 7 ? C.N.A.-ul le-a prelungit agonia pe 6 luni (este vorba de licența pentru satelit), păcat că Ralu nu-a îngropat definitiv acest canal politic :console:

Edited by megafanro, 06 June 2006 - 18:18.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate