Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

kis 2006

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
coxi_

coxi_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.06.2006
Folosesc kis2006[final] si am o problema cred,Anti-haker-ul nu depisteaza nici un fel de atac.Este normal?Am avut si versiune Kis [beta] care vedea f.multe atacuri Lass exploit.Ce este de facut?Multumesc

#2
Serban30

Serban30

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 19.01.2005

View Postcoxi_, on Jun 4 2006, 20:25, said:

Folosesc kis2006[final] si am o problema cred,Anti-haker-ul nu depisteaza nici un fel de atac.Este normal?Am avut si versiune Kis [beta] care vedea f.multe atacuri Lass exploit.Ce este de facut?Multumesc

     Eu am o conexiune FTTB de la RDS. De cand am intrat pe net la ei sterg zilnic logul de la Panda ca mi se umple cu tot felul de evenimente tip network virus ( inclusiv Exploit/LSASS ) si alte minuni. Cand eram in retea de cartier foarte rar mi se intampla asa ceva.
     Intelege si tu ce vrei din cele de mai sus. Vezi pe la setari daca e in regula.

#3
lucianbara

lucianbara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 02.06.2006
Salut
La fel imi facea si mie, cumva Intrusion.Win.LSASS.ASN1-kill-bill.exploit?

#4
coxi_

coxi_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.06.2006
In afara de filtrare de programe nu trebuie sa blocheze si atacuri?Eu cred ca nu lucreaza bine.Multumesc

#5
Florin_lou

Florin_lou

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,559
  • Înscris: 26.03.2006
Am instalat si eu kis06 versiunea finala. Singura problema e ca daca ii dau sa scaneze My Computer cred ca in 2 zile termina. Stiu ca e indicat sa faca o scanare completa a sistemului dar la hdd de 250G scaneaza, scaneaza si nu mai termina. Cred ca asta e singura problema care o are. Anti-Haker la 1 ora mi-arata 14 atacuri blocate. cam multe.

#6
coxi_

coxi_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.06.2006
Salut.Asa mergea si kis-ul meu [beta] Dar asta nu mai vede nici un atac.Nu stiu de ce,iar referitor la atacurile tale nu cred ca sunt multe

Edited by coxi_, 05 June 2006 - 19:08.


#7
Daisuke

Daisuke

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 19.01.2004
Continuati va rog discutia despre KIS aici: Kaspersky Internet Security 6.0

Topic inchis.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate