Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plafonare preturi energie

Vanzari foto - CIPA 2023

Recomandare perdele sau draperii ...

Invertor Victron Easysolar-II 48/...
 "Militarizarea" Antifraudei

Washington DC in 1940 - secvente ...

Miniatur Wunderland - Monaco

Familia Simpson
 plata impozit profit actiuni trad...

Extras de cont cu semnatura elect...

Ce parere aveti despre ascasa.de ...

Sfat achizitie bmw e92 320d
 switch Gigabit POE pentru toate e...

Triunghi

Relatie, vorbit prin mesaje

Radon!

TV Tuner

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

huafa

huafa

Active Member

• Grup: Members
Am si eu o problema am un tv-tuner kworld si vreau sa va intreb ce frecventa este cea mai buna pentru a prinde cat mai multe posturi.Am gasit una Pal B\G gasesc 49 de posturi,insa numai unele au sunet cum fac sa aiba sunete toate posturile???
Astept solutiile voastre pe forum!

Doru_Neo

Doru_Neo

Senior Member

• Grup: Senior Members
Depinde de operatorul tau de CaTV. Stadardele pentru noi sunt : PAL-DK sau PAL-BG. Care nu au sunet pe treci pe sandardul opus.

huafa

huafa

Active Member

• Grup: Members

View PostDoru_Neo, on May 28 2006, 08:12, said:

Depinde de operatorul tau de CaTV. Stadardele pentru noi sunt : PAL-DK sau PAL-BG. Care nu au sunet pe treci pe sandardul opus.
Sunt din Suceava si folosesc CCC Blue Telecom.Da am ambele standarde.Problema e ca atunci cand schimb frecventa mi se schimba posturile,chiar daca sunt memorate!
Si in plus de asta posturile romanesti: Pro tv,Antena1,National TV le prin pe pal/secam ce corespunde ungariei :|
:((((

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate