Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Chinese Crested Dog

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Fiindca tot este canicula si e mai placut sa nu ai par prea mult in perioada asta , la moda este catelul fara par, Chinese Crested Dog.
este ca e frumusel?

Attached Files



#2
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
catzelu fara par, mitza fara par, cu ce am gresit? :(

#3
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
nu e urat, e hidos :death:

#4
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005

View PostMosotti, on May 24 2006, 20:27, said:

catzelu fara par, mitza fara par, cu ce am gresit? :(

unii se plictiseste rau de tot  :)

#5
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Asa cum sunt si oameni fara par si unora li se  par ca sunt frumosi asa si cateii chinese crested sunt foarte apreciati de unii oameni.
Mie , personal, nu imi plac bulldog-ii...sau orice alt catel zabalos...caruia ii curg permanent balele... :confuzzled:

Attached Files



#6
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Vad ca cei mai multi posesori de catei cu blana (a caror blana ar trebui sa fie mentinuta lunga si bine intretinuta) cum da putin caldura isi chelesc prietenii...n-ar fi mai bine, daca tot le place un catel fara par , sa-si procure de la bun inceput unul gata fara par?

Attached Files



#7
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
ce monstruozitate :upset:

#8
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005

View Postzuppy, on May 27 2006, 18:13, said:

ce monstruozitate :upset:
Eu nu vad nici o monstruozitate...mai degraba vad doar oameni "incuiati la minte" si sigur daca ar aparea la TV o reclama cu un catel ca asta , multi ar da bani grei ca sa aiba si ei in posesie asa ceva si altii mai multi ar "aplauda"..."strugurii sunt acri"

Attached Files

  • Attached File  jygn.jpg   22.85K   18 downloads


#9
madalinutza

madalinutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 04.11.2005
bre 3com, tu chiar esti greu de cap ? mai lasa-ne frate cu monstruozitatile, nu vezi ca nu ne intereseaza ? ti-am mai zis ce aveam de zis in alt topic, cred ca ai o inclinatie naturala catre horror. In loc sa pierzi vremea cautand hidosenii pe net mai bine pune mana, fa o scoala de animatie 3D, poate te apuci de animatii horror - stie cineva, s-a mai facut asa ceva ? - si in felul asta faci ceva util, in loc sa cauti creezi tu monstrii si nu ne mai expui pe noi, pasnicii cititori ai acestui forum la pasiunile tale sinistre ... ne mai si jignesti ... nu intelegi ca nu iti impartasim pasiunile si ideile si nici conceptia despre frumos ? Gusturile nu se discuta dar ... cica se educa !

#10
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005

View Postmadalinutza, on May 29 2006, 14:56, said:

bre 3com, tu chiar esti greu de cap ? mai lasa-ne frate cu monstruozitatile, nu vezi ca nu ne intereseaza ? ti-am mai zis ce aveam de zis in alt topic, cred ca ai o inclinatie naturala catre horror. In loc sa pierzi vremea cautand hidosenii pe net mai bine pune mana, fa o scoala de animatie 3D, poate te apuci de animatii horror - stie cineva, s-a mai facut asa ceva ? - si in felul asta faci ceva util, in loc sa cauti creezi tu monstrii si nu ne mai expui pe noi, pasnicii cititori ai acestui forum la pasiunile tale sinistre ... ne mai si jignesti ... nu intelegi ca nu iti impartasim pasiunile si ideile si nici conceptia despre frumos ? Gusturile nu se discuta dar ... cica se educa !
bre madalinuta da' ce limbarnita ai...
Nu e obligatoriu sa vezi si tu ce alte modele de animale sunt pe lume...ramai la caprele tale. :P

#11
peterbald

peterbald

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 27.06.2008
Chinese Crested e o rasă super. Personal îmi place foarte mult, chiar mă gândesc ca pe viitor să îmi iau unul. Am avut ocazia să văd unul live și sunt super haioși și foarte finuți la atingere.

Mie mi se pare interesant cum românul are tendința să spună cu voce tare tot ce îi [ http://img.photobucket.com/albums/v332/orientale/smiley/bleah.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] mintea. Adică înțeleg că anumite rase de câini/pisici nu or fi pe placul tuturor, dar cred că asta se poate exprima și mai civilizat (dacă ții neapărat). Îmi vin acum în minte reacțiile pe care unii vizitatori români "civilizați" le au la vederea unor rase care nu sunt tocmai pe placul lor la expozițiile feline. Și asta chiar de față cu proprietarul (care nu numai că a investit poate sute sau mii de euro în pisica respectivă, dar o și iubește, îngrijește și consideră membru al familiei). Am participat și la multe expoziții în afară, dar asemenea reacții sunt demne doar de românașii noștri neciopliți.  :thumbdown:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate