Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Scaun ergonomic birou

MSI Delta 15 vs Lenovo Legion 5 Pro

Embedded pareri
 Sfat glaf exterior Aluminiu

Pompa fantana alimentata cu panou...

Lamai pierdut?

Pareri Combina frigorifica Candy
 Cum se poate propune o lege noua ...

Vreau sa devin programator, insa ...

Proiect: TVA 19% din nou pentru l...

Samsung Galaxy Tab S7+ lag
 Ventilator

UPB- Facultatea de Inginerie Indu...

achizitionare anvelope de vara ca...

Pompa fantana alimentata cu panou...

Insula Corfu

- - - - -
  • Please log in to reply
6103 replies to this topic

Poll: RUGAMINTE: Respectati regulile de mai jos,in caz contrar se aplica SANCTIUNI. (66 member(s) have cast votes)

Nu votati in chestionar, nu are rost. Scopul lui este doar pentru a vedea regulile de postare!

1. NU discutati despre: Starea drumurilor,trasee si tot ce tine de masina.Exista topic special pt. asta! (14 votes [20.90%])

Percentage of vote: 20.90%

2. NU postati/intrebati despre Agentiile de Turism.Este interzisa postarea de nume/website-uri agentii turism din Romania. (14 votes [20.90%])

Percentage of vote: 20.90%

3. Fara scandal si offtopic. Incalcarea regulamentului duce la suspendarea contului.Multumim (39 votes [58.21%])

Percentage of vote: 58.21%

Vote Guests cannot vote

FZRB

FZRB

Member

• Grup: Members
Pentru zona de nord poti combina Sidari cu Cape Drastis din apropiere (n-am fost dar am vazut ca e frumos) si Peritheia cu Kassiopi, un orasel cochet cu plaje mici dar frumose. Mai poti daca vrei sa urci pe varful Pantokrator, n-am fost insa am auzit ca nu e asa greu de ajuns si e o priveliste tare faina de sus.
Legat de masina de inchiriat si bus/taxi chiar n-as sti, eu am fost cu masina personala

metalactual

metalactual

Senior Member

• Grup: Senior Members
Incerc sa rezerv o masina de la aeroport => preturile sunt bombe atomice Posted image
Nu imi aduc aminte sa fi platit mai mult de 30-35 EUR pe zi fara fransiza (in Grecia) => astazi fara 55 EUR/zi nu gasesc, pentru 7 zile. Si multe la acest pret inca mai au o fransiza de min. 100 EUR.
Cazarile scumpe, tavernele sigur au majorat preturile, combustibilul nu mai zic, probabil si sezlongurile.

E clar, suntem la vale in jos...Grecia incepe sa fie un mic lux.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate