Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Vreau laptop

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
vreau un laptop la aproximativ 3-4 milioane cu wireless. nu ma pricep, probabil ca la banii astia nu are, dar cat costa sa-i pun o placa ?

#2
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002

View Postsandossu, on May 18 2006, 22:18, said:

vreau un laptop la aproximativ 3-4 milioane cu wireless. nu ma pricep, probabil ca la banii astia nu are, dar cat costa sa-i pun o placa ?

Laptop la 400 de RON ?

#3
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
da, nu dau mai mult pentru ca nu o sa-l folosesc decat foarte rar, putin si doar pt browsing

#4
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
sfaturi, oferte ?

#5
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

View Postsandossu, on May 18 2006, 22:18, said:

vreau un laptop la aproximativ 3-4 milioane cu wireless. nu ma pricep, probabil ca la banii astia nu are, dar cat costa sa-i pun o placa ?

Tu glumesti, sau faci panarama de noi? Mai vrei si wireless.... ce sa-ti spun... incearca si tu pe la bisnitari poate au dat aia vreo spargere... :death:

#6
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005

View Postripper, on May 20 2006, 09:12, said:

Tu glumesti, sau faci panarama de noi? Mai vrei si wireless.... ce sa-ti spun... incearca si tu pe la bisnitari poate au dat aia vreo spargere... :death:

am spus ca vreau sfaturi pentru un laptop de 300-400ron + o placa de retea ( sau ce-o fi ) wireless

#7
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

View Postsandossu, on May 20 2006, 10:22, said:

am spus ca vreau sfaturi pentru un laptop de 300-400ron + o placa de retea ( sau ce-o fi ) wireless


Omule, ce vrei tu, poate numai de jucarie ai sa gasesti, sau totusi poate ai noroc si gasesti vreun laptop de acum vreo 10 ani la banii aia!
Gandeste-te ca doar o placa de retea WiFi pt laptop, deobicei MiniPCI este in jur de 100 RON si una pe PCMCIA tot cam atat( asta doar daca laptopul e nou si are slot de PCMCIA... ) la 300-400 RON... sigur ai sa gasesti! :death:
Tu chiar nu ai simtul leului asta atat de greu pt tine, sau inca o data, ma repet, faci panarama de noi?

#8
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005

View Postripper, on May 20 2006, 10:33, said:

Omule, ce vrei tu, poate numai de jucarie ai sa gasesti, sau totusi poate ai noroc si gasesti vreun laptop de acum vreo 10 ani la banii aia!
Gandeste-te ca doar o placa de retea WiFi pt laptop, deobicei MiniPCI este in jur de 100 RON si una pe PCMCIA tot cam atat( asta doar daca laptopul e nou si are slot de PCMCIA... ) la 300-400 RON... sigur ai sa gasesti! :death:
Tu chiar nu ai simtul leului asta atat de greu pt tine, sau inca o data, ma repet, faci panarama de noi?

laptopu nu ma intereseaza cat e de vechi, important e sa functioneze. la wireless nu ma pricep absolut deloc, habar nu am cat costa si ce inseamna PCMCIA :)
chiar nu se gaseste la banii astia ? un prieten si-a luat anu trecut cu 300 ron p3 700mhz, hdd 30gb...dar mie imi ajunge p1 100mhz si nu trebuie sa-l tina bateria
preferabil ar fi sa fie usor :scratchchin:

#9
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

View Postsandossu, on May 20 2006, 10:40, said:

laptopu nu ma intereseaza cat e de vechi, important e sa functioneze. la wireless nu ma pricep absolut deloc, habar nu am cat costa si ce inseamna PCMCIA :)
chiar nu se gaseste la banii astia ? un prieten si-a luat anu trecut cu 300 ron p3 700mhz, hdd 30gb...dar mie imi ajunge p1 100mhz si nu trebuie sa-l tina bateria
preferabil ar fi sa fie usor :scratchchin:

Cu 300 RON nici desktop cu ce specificatii ai zis tu ca si-a cumparat pritenul tau nu iti cumperi, ca sa nu mai zic de notebook!

Oricum, spor la cautat... poate ai noroc! :naughty:

#10
FlorinHiT

FlorinHiT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 09.03.2005
Eu am un Acer Aspire 3002wlmi de mai bine de 2 ani si nu pot sa ma lipesc si eu de o baterie noua deoarcere fara 350RON nu pot sa o cumpar ,si asta pe bursa&okazii :)

#11
cristiantel

cristiantel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 698
  • Înscris: 22.07.2005
Se găsesc și la banii ăștia. La o căutare succintă am găsit aici niște oferte. Iar o placă wireless, fie ea PC CARD sau USB costă câteva zeci de lei.

#12
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Topic-ul este de 1 an... nu cred că mai prezintă interes pentru el!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate