Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Genetica vs educatia vs cultura

Asus ROG - Probleme mari wi-fi

Recomandare Apartament

reparatie zgarietura bara spate
 Lipire XPS de hidroizolație ...

Detectare dispozitiv de ascultare...

Detectare posibile dispozitive de...

suport/cutie fixare SSD in locul ...
 Popcorn stradal

De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB

Imi tot apare ipconfig
 Degresant auto eficient

Pistol care sa pulverizeze vopsea...

Cursuri inot apa netratata

Telefoane vechi, fixe si mobile c...

Care TFT mi-ati recomanda?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

daw00

daw00

Junior Member

• Grup: Members
sal,
vreau sa-mi iau un tft dar nu ma pot decide, poate ma puteti ajuta. Problema e ca nu pot lua din alta parte decat de la citgrup. Aici va dau link cu oferta lor:     http://citgrup.ro/monitoare.php  , deci nu conteaza dak e de 17 sau 19 dar sa fie tft de la ei de pe site. astept recomandarile voastre.
10x :coolspeak:

Edited by daw00, 15 May 2006 - 22:36.

Skizo

Skizo

Active Member

Ma ! Tu lucrezi la ei, si faci reclama ? De ce nu poti lua decit de la ei ?

daw00

daw00

Junior Member

pai pot sa iau doar de la ei din cauza ca nu am banii cash si iau in rate. iar la alte firme sunt mult mai scumpe. maine merg sa cumpar unul dar nu stiu care ar merita catusi de cat. dak ai vreo sugestie esti bine-venit sa o postezi. :coolspeak:

Skizo

Skizo

Active Member

Vezi sa nu te procopsesti cu vreun refurbished. Eu as lua un lcd de 19", philips, cu timpul de raspuns cit mai mic. La pretul afisat in euro se adauga si tva-ul, nu ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate