Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

TV LCD Silva Schneider

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004
Salut
Am si eu o problema, nu prea mare dar ma roade, mi-am luat acum citeva zile un TV LCD Silva Schneider de 20", model LDT 2015, sunt multumit de el, dar manualul de utlizare pe care mi l-au dat impreuna cu TV-ul este destul de vag si nu ma "satisface". Am cautat de mi-au sarit ochii si pe net site-ul prducatorului, dar nu am dat de el nicicum.
Poate cineva s-a batut de problema asta si ma poate ajuta.
Mii de multumiri!!!

#2
anul_zero

anul_zero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 21.07.2003
Am si eu un silva - schneider ldt 2615. Manualul este complet pentru modelul asta. Sunt foarte multumit de el. Are semnal de la cablu, de la receptor Digi TV DVB-C prin scart si de la DVD prin S-video. Prin S-video se vede super. Este mare diferenta fata de intrarea scart, ce sa mai vorbesc de intrarea de antena. Daca ai iesire s-video la dvd sau altceva sa o folosesti pe aceea si te vei bucura pe deplin de calitatea imaginii. Ce anume ai dori sa afli in manual, te referi la date tehnice sau la instructiuni de folosire? Date tehnice gasesti aici: http://www.ecost.ro/...15-p-44001.html

#3
gandalflinux

gandalflinux

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.09.2006

 mojook, on May 11 2006, 19:57, said:

Salut
Am si eu o problema, nu prea mare dar ma roade, mi-am luat acum citeva zile un TV LCD Silva Schneider de 20", model LDT 2015, sunt multumit de el, dar manualul de utlizare pe care mi l-au dat impreuna cu TV-ul este destul de vag si nu ma "satisface". Am cautat de mi-au sarit ochii si pe net site-ul prducatorului, dar nu am dat de el nicicum.
Poate cineva s-a batut de problema asta si ma poate ajuta.
Mii de multumiri!!!

  Salut!

   Eu tot de la ECOST am luat un Silva Schneider LDT 2600 . M-am uitat pe site-ul lor pentru detalii.
Nu au ei pe site ceva date mai noi sau sugestii despre ... ?

#4
yakuel

yakuel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 27.09.2006

 gandalflinux, on Sep 12 2006, 15:03, said:

Salut!

   Eu tot de la ECOST am luat un Silva Schneider LDT 2600 . M-am uitat pe site-ul lor pentru detalii.
Nu au ei pe site ceva date mai noi sau sugestii despre ... ?


Eu nu stiu ce marca ii asta, Silva Schneider???

Poate cineva sa-mi spuna cateceva despre?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate