Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

NFS: CARBON

- - - - -
  • Please log in to reply
1096 replies to this topic

#37
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005
OFF TOPIC:

nu vreau sa fiu RAU,dar bre ''Lightang3l'' de ce nu scri matale NORMAL ?

esti mai TARE,mai COOL daca folosesti ''ji'' in loc de ''si''   ?!

sa nu mai zic de  ''serioji''   /  ''aja''  / ''yo'' si scrisul cu ''tz''

este foarte greu de citit un asemenea post
eu iau postul tau ca o bataie de joc la adresa celor care incearca sa scrie pe cat de normal se poate

pai te crezi pe ''MESS'' cu prieteni  ?


NU astept,si chiar NU vreau sa primesti WARN sau altele

vreau doar sa nu mai repeti greseala asta pe viitor,desi tare ma tem ca este imposibil

cei ca tine ( care scrieti in halu asta pe un FORUM PUBLIC cu REGULI CLARE ) ar trebui sa fie batuti cu biciu ca la hoti de cai,sau cu prosopul ud plin cu lamai sau portocale

sa fi iubit prietene  :cursing:

#38
Bamis

Bamis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 23.06.2005
Mie mi-au placut toate jocurile NFS. Cel mai mult MW. Citindu-va si vazand imaginile, m-ati facut foarte nerabdator. Cu sau fara defecte, simulator sau nu abia astept sa apara acest Carbon. :)

#39
Lightang3l

Lightang3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 15.05.2006

View PostInTech, on Jul 23 2006, 07:08, said:

OFF TOPIC:

nu vreau sa fiu RAU,dar bre ''Lightang3l'' de ce nu scri matale NORMAL ?

esti mai TARE,mai COOL daca folosesti ''ji'' in loc de ''si''   ?!

sa nu mai zic de  ''serioji''   /  ''aja''  / ''yo'' si scrisul cu ''tz''

OFF TOPIC

Toata lumea a inteles scrisul meu pana acum.......

Deci care e problema?
Pat sa scriu si normal...adica asa cum fac acum.....dar tastez mai repede cand scriu cum imi place mie.....

Ti-am zis pana acu toti au inteles ce am scris ..... oare de ce?

Nu pot sa cred ca esti asa de unidimensional (nu esti flexibil)

Si nu imi bat joc de nimeni.....am vazut la alti posturi indescifrabile......si niste "CUBURI" de text care nici macar nu iti bateai capu sa le mai citesti.....

LEGENDA :

aja=asa
kre=care
intzeles=inteles
draq=dracu

in caz de mai postez ceva si ti-e greu de inteles
in caz de mai postez ceva ji tzi-e greu de intzeles  ^_^
:peacefingers:

Edited by Lightang3l, 23 July 2006 - 13:20.


#40
rdcenemy

rdcenemy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 24.06.2004
Inainte sa ne mai ingropi in scrisul tau de mircar inrait citeste mai jos...

View PostCătălin, on Sep 3 2004, 01:17, said:

- Este INTERZISA scrierea mesajelor folosind aberatii gramaticale de genul TZ, SH...etc. Daca doriti neaparat sa fiti foarte bine intelesi puteti folosi DIACRITICE.

extras din regulamentul acestui forum!

Ti-am mai spus asta si pe alt topic! Si sa stii ca InTech nu e singurul deranjat de scrisul tau!

Unidimensional nu inseamna inflexibil.... www.dexonline.ro

Cat despre ce ai vazut la altii... ai vazut aici pe forum? ma indoiesc!

Edited by rdcenemy, 23 July 2006 - 20:44.


#41
sony2005

sony2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 03.07.2005
ehh..nu va mai certati oameni buni..nu are rost dupa mine..:)
si sa revin la joc acum..am vazut filmuletele de pe nfsplanet..pai nu prea imi vine sa zic k e nasol jocu..cel putin partea cu tuningu masinilor e super smechera..nu am mai vazut asta la nici un joc si e marfa si partea cu cele 3 clase de masini si echipa care ti-o faci..dupa mine o sa fie chiar marfa..choiar dak o sa fie arcade,park e mai funny asa..nu trebuie sa iti faci griji k se face zob masina si nu ai bani sa o repari complet..nu mai castigi cursa..etc. Oricum..pana in noiembrie sau decembrie mai avem destul :(

#42
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006

View Postsony2005, on Jul 8 2006, 01:27, said:

si mie mi-a placut super mult nfs porsche...poate cel mai reusit nfs din toata seria si restu au fost marfa dar asta..a avut ceva special. Se pare k astia de la ea cum apare un fast & furious se apuca de facut si un joculetz q masini :) park au facut la fel si cu nfsu oricum..din ce am inteles baza ar cam fi driftu in nfs carbon asa k deabea astept sa apara :coolspeak: Probabil k prin septembrie sau octombrie o sa il avem prin calculatoare :worthy:

View Postrdcenemy, on Jul 8 2006, 01:37, said:

pe care l-am terminat cu volan de 3 ori a 4a oara l-am rupt :death: ..


greu de crezut avand in vedere ca lansarea e programata la inceputul lui Noiembrie




in jurul datei de 16 nov va aparea cel mai sigur.



View PostSERGUY, on Jul 15 2006, 17:37, said:

Ciudata grafik la nfs mw...pai era filmulet real(in mare parte) cu efect..bine si decoru din spate era virtual..ceva de genu...
NFS 5 da...k-lumea numa k nu-l mai am si n-am apucat sa-l termin.Iar cat despre carbon crek prin noiembrie o sa-l jucam toti...si sper sa nu fie in general numa drifturi...nu-mi plac mai mult k drag-urile...
DRAG racer for ever !!! :coolspeak: Cred k sunt cel mai tare la asa ceva...la nfs u1 reusisem toate cursele sub 22 sec si una 23.40 park :notangel:




baga niste Prt Sc-uri daca ai :P . Eu zic ca sunt mult mai bun. S2000 tha best

#43
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Trebuie sa imi verific ochii, pentru un moment mi s'a parut ca vad scris:

NFS: CLAXON
Last post by: CARBON

:w00t:

#44
printul_3000

printul_3000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.03.2006
abia astept sa apare carbonul, o sa fie si asta misto. partea cu tunning-ul e interesanta , cat despre decor.....dragut foc

#45
rdcenemy

rdcenemy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 24.06.2004
printul_3000: intra aici

#46
printul_3000

printul_3000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.03.2006

View Postrdcenemy, on Jul 27 2006, 16:45, said:

printul_3000: intra aici


ai vrut sa imi arati greseala cu ''tunning''? sau altceva?

#47
stau_de_6

stau_de_6

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 08.04.2006

View PostSERGUY, on Jul 15 2006, 17:37, said:

Ciudata grafik la nfs mw...pai era filmulet real(in mare parte) cu efect..bine si decoru din spate era virtual..ceva de genu...
NFS 5 da...k-lumea numa k nu-l mai am si n-am apucat sa-l termin.Iar cat despre carbon crek prin noiembrie o sa-l jucam toti...si sper sa nu fie in general numa drifturi...nu-mi plac mai mult k drag-urile...
DRAG racer for ever !!!  :coolspeak:  Cred k sunt cel mai tare la asa ceva...la nfs u1 reusisem toate cursele sub 22 sec si una 23.40 park  :notangel:
am vazut pe un site ca nushtiu cine a declarat ca vor fi 8 tipuri de curse plus altele care nu sunt dezvaluite

View Postsony2005, on Jul 8 2006, 01:27, said:

si mie mi-a placut super mult nfs porsche...poate cel mai reusit nfs din toata seria si restu au fost marfa dar asta..a avut ceva special. Se pare k astia de la ea cum apare un fast & furious se apuca de facut si un joculetz q masini :) park au facut la fel si cu nfsu oricum..din ce am inteles baza ar cam fi driftu in nfs carbon asa k deabea astept sa apara  :coolspeak: Probabil k prin septembrie sau octombrie o sa il avem prin calculatoare :worthy:
eu nu am inteles treaba cu porsche ca era simulator si asta arcade

#48
stau_de_6

stau_de_6

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 08.04.2006
vroiam sa intreb si eu ceva despre most wanted : la o rezolutie de 1024*768 cu orice nivel de detaliu totul se vede cam luminat la mine . masinile se vad cu niste umbre de lumina. am incercat pe un calculator cu rezolutia 800*600, problemele nu mai apar insa am incercat pe calculatorul unui vecin cu rezolutia de 1024*768(am instalat jocul) si problemele reapar. la voi se intampla asa???

#49
rdcenemy

rdcenemy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 24.06.2004
Daca nu pui un screenshot degeaba... descrierea ta e subiectiva. Poate fi de la un efect activat. Cum celalalt tinea jocul pe 800x600 poate nu avea placa suficient de noua sa ii poata reda efectul respectiv. De aceea nu aparea la el.

#50
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,043
  • Înscris: 10.04.2006
Vezi ca ai o optiune " Over bright " . Poate aia era activata ;)

#51
stau_de_6

stau_de_6

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 08.04.2006

View Postrdcenemy, on Jul 28 2006, 11:54, said:

Daca nu pui un screenshot degeaba... descrierea ta e subiectiva. Poate fi de la un efect activat. Cum celalalt tinea jocul pe 800x600 poate nu avea placa suficient de noua sa ii poata reda efectul respectiv. De aceea nu aparea la el.


View PostNenea Zap, on Jul 28 2006, 12:09, said:

Vezi ca ai o optiune " Over bright " . Poate aia era activata ;)
over bright nu era activata

cica masina mea este portocalie!!!!

inca o poza din magazin unde vreau sa imi vopsesc masina dar uitati-va!!

Attached Files

  • Attached File  2.JPG   112.28K   190 downloads
  • Attached File  3.JPG   95.53K   148 downloads
  • Attached File  13.JPG   130.63K   236 downloads


#52
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,043
  • Înscris: 10.04.2006
Probleme cu driverul ;) Pune ultimul driver de la placa video .

#53
gogonel

gogonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 30.03.2006
Am jucat  si rejucat cu mare placere NFS 5 Porsche Unleashed.

La fel si primul NFS Underground.
Era ceva cu totul nou.

Cand a aparut Underground 2, se incadra la "variatiuni pe aceeasi tema", dar oricum era tare.

Am asteptat si Most Wanted cu sufletul la gura, dar am ramas surprins. Era tot Underground, cu un decor galben/rosiatic de toamna.
Nu m-a atras de nici o culoare si l-am sters. Mi s-a parut chiar nasoala grafica.

Dupa asta, n-am mai pus mana pe nici un joc cu masini calumea pana am dat de Toca 3, care bate la fundul gol  Need for Speed MW.

Underground are locul lui -- viata de noapte a orasului.

Cand iei NFS Underground si pui culori de toamna sau mai stiu eu ce, deja se incadreaza la "variatiuni pe aceeasi tema". Mai mult, combinatia mi s-a parut chiar nasoala.

Edited by gogonel, 28 July 2006 - 12:47.


#54
rocket_racer

rocket_racer

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.07.2006
off-topic : intrebare : tu la ce rezolutie jucai MW ?

on-topic : din cate am vazut pana acum , jocul se vrea a fi un u2 . atmosfera e aceeasi , au imbunatatit punctul forte a raposatului si anume tuningul , au adaugat masini , au semnat contract cu o actrita noua . pana si ideea e ca la u2 : un joc luuuuuuung , in care cuceresti teritorii .

cat despre modurile de curse , nu-mi place driftul , pe care l-au inclus , imi place DRAGUL de el , pe care l-au exclus .
PS : nu dati in cap fiindca nu-mi place driftul .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate