Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

OTV se mută într-un sediu luxos

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#55
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005

View Postfaraonu, on Feb 2 2007, 14:40, said:

COSMOS TV haha cateva detali aici




neinteresant ..... :deadtongue:

#56
faraonu'

faraonu'

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 04.01.2007
Nu mai carcotiti atata OTVul.
OTV e cel mai seios post din Romania, eu personal am vorbit cu domnul Dan Diaconescu (cunoscandul prin forumul OTV www.otv.locdespam.ro) si mi se pare cel mai sicer om de televizinea. Peste 2 saptamani voi fi si eu prezent la o emisiune sper senzationala.

#57
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004

View Postfaraonu, on Feb 6 2007, 20:16, said:

Nu mai carcotiti atata OTVul.
OTV e cel mai seios post din Romania, eu personal am vorbit cu domnul Dan Diaconescu (cunoscandul prin forumul OTV www.otv.locdespam.ro) si mi se pare cel mai sicer om de televizinea. Peste 2 saptamani voi fi si eu prezent la o emisiune sper senzationala.

sa ne anunti si pe noi !!!

#58
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005

View Postfaraonu, on Feb 6 2007, 20:16, said:

Nu mai carcotiti atata OTVul.
OTV e cel mai seios post din Romania, eu personal am vorbit cu domnul Dan Diaconescu (cunoscandul prin forumul OTV www.otv.locdespam.ro) si mi se pare cel mai sicer om de televizinea. Peste 2 saptamani voi fi si eu prezent la o emisiune sper senzationala.

ai de gand sa te sinucizi in direct? :naughty:

#59
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Nu le da idei!

#60
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Tre` audienta si automat trebuie senzational....
Stati mai ca am uitat ca vorbin de OTV... la ei nu mai tre` subiect... totul e un senzationescu continuuuuuuuuuuu..........

#61
soldatel56

soldatel56

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 18.06.2006

View Postfaraonu, on Feb 6 2007, 20:16, said:

Nu mai carcotiti atata OTVul.
OTV e cel mai seios post din Romania, eu personal am vorbit cu domnul Dan Diaconescu (cunoscandul prin forumul OTV www.otv.locdespam.ro) si mi se pare cel mai sicer om de televizinea. Peste 2 saptamani voi fi si eu prezent la o emisiune sper senzationala.


Te duci sa faca misto de tin domnul DD. Iti admir curajul, dc exista  :nonobad:

#62
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View PostLucian M, on May 10 2006, 00:03, said:

OTV, televiziunea lui Dan Diaconescu, se va muta, în sfîrșit, într-un sediu mare și adecvat pentru o asemenea activitate. Inaugurarea ar putea avea loc peste o lună și se anunță a fi un eveniment cu mulți invitați. După ce frații Dogan au achiziționat 51% din OTV, iar Diaconescu a rămas doar cu 49%, se impunea să existe și o "nouă casă" luxoasă pentru televiziunea care a funcționat într-un spațiu cît un apartament de bloc. Sediul va fi pe strada Matei Millo, în apropierea Teatrului Mic, are două etaje, și va fi dotat cu un studio profesionist de televiziune. Acum, cînd nu mai deține în totalitate OTV, lui Dan Diaconescu i-a rămas DDTV, un alt post al cunoscutului jurnalist. Emisiunea care i-a adus consacrarea va continua să fie realizată tot la OTV. Putem spune că gazetarul se află într-o perioadă benefică, dacă ne gîndim că și în viața personală îi merge bine acum, că a devenit tătic și are o fetiță de cîteva luni, de care este foarte mîndru.

http://www.7plus.ro/...?a=9137&shift=1
Acum, când mai sunt mai puțin de 24 de ore până la lansarea Kanal D, nu pot să nu mă gândesc la această știre. Ce a fost cu acest articol? Intoxicare de presă nu cred să fi fost, pentru că nimeni nu avea interesul. OTV nu a fost niciodată un element strategic.
Cred că mai degrabă cineva a luat de fraier un „ziarist” de la 7 Plus, care a mușcat-o și a dat această „știre” ca sigură. Acest lucru demonstrează încă o dată că au ajuns mulți amatori să lucreze în presa din România, amatori care nici nu se obosesc să se ridice de pe scaunul lor de redacție. Nu cred că cel care a scris acest articol și-a pus vreodată problema să verifice niște acte pe la CNA și pe la Registrul Comerțului. Și nici nu cred că s-a obosit să verifice informația din 3 surse independente.
Sau probabil a fost complice în cunoștință de cauză la un joc făcut de Dan Diaconescu.

#63
Lucian M

Lucian M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 12.04.2005
Diaconescu muta OTV in sediu nou

Postul OTV urmeaza sa se mute din Piata Romana intr-o cladire noua de pe Calea Victoriei.

Dan Diaconescu, patronul OTV,  s-a pregatit 'ca la carte' pentru mutare. A investit 600.000 de euro in aparatura pe care a achizitionat-o, deoarece vrea ca OTV sa devina o televiziune de top.

'Urmeaza sa ne mutam pe Calea Victoriei, dar dupa ce acolo va fi totul renovat si aranjat. E un spatiu de 2.000 de metri patrati. Am luat aparatura performanta, de 600.000 de euro. In 10-15 ani o sa intrec PRO TV-ul. Toti rad, dar asa va fi!', a mai adaugat Dan Diaconescu.

Libertatea

#64
Bugghy1978

Bugghy1978

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 03.05.2006

View PostLucian M, on May 28 2007, 04:09, said:

Diaconescu muta OTV in sediu nou

Postul OTV urmeaza sa se mute din Piata Romana intr-o cladire noua de pe Calea Victoriei.

Dan Diaconescu, patronul OTV,  s-a pregatit 'ca la carte' pentru mutare. A investit 600.000 de euro in aparatura pe care a achizitionat-o, deoarece vrea ca OTV sa devina o televiziune de top.

'Urmeaza sa ne mutam pe Calea Victoriei, dar dupa ce acolo va fi totul renovat si aranjat. E un spatiu de 2.000 de metri patrati. Am luat aparatura performanta, de 600.000 de euro. In 10-15 ani o sa intrec PRO TV-ul. Toti rad, dar asa va fi!', a mai adaugat Dan Diaconescu.

Libertatea
Nu stiu de ce, dar ma cam infunda rasul.

#65
napster1

napster1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 15.04.2007
ZeroTV...Diaconescu nu are nicio treaba cu realitatea...ddtv nu se muta? mai bine l-ar inchide ... ocupa spatiu degeaba...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate