Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

OTV se mută într-un sediu luxos

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#1
Lucian M

Lucian M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 12.04.2005
OTV, televiziunea lui Dan Diaconescu, se va muta, în sfîrșit, într-un sediu mare și adecvat pentru o asemenea activitate. Inaugurarea ar putea avea loc peste o lună și se anunță a fi un eveniment cu mulți invitați. După ce frații Dogan au achiziționat 51% din OTV, iar Diaconescu a rămas doar cu 49%, se impunea să existe și o "nouă casă" luxoasă pentru televiziunea care a funcționat într-un spațiu cît un apartament de bloc. Sediul va fi pe strada Matei Millo, în apropierea Teatrului Mic, are două etaje, și va fi dotat cu un studio profesionist de televiziune. Acum, cînd nu mai deține în totalitate OTV, lui Dan Diaconescu i-a rămas DDTV, un alt post al cunoscutului jurnalist. Emisiunea care i-a adus consacrarea va continua să fie realizată tot la OTV. Putem spune că gazetarul se află într-o perioadă benefică, dacă ne gîndim că și în viața personală îi merge bine acum, că a devenit tătic și are o fetiță de cîteva luni, de care este foarte mîndru.

http://www.7plus.ro/...?a=9137&shift=1

#2
axel_1

axel_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 16.12.2005

 Lucian M, on May 10 2006, 01:03, said:

OTV, televiziunea lui Dan Diaconescu, se va muta, în sfîrșit, într-un sediu mare și adecvat pentru o asemenea activitate. Inaugurarea ar putea avea loc peste o lună și se anunță a fi un eveniment cu mulți invitați. După ce frații Dogan au achiziționat 51% din OTV, iar Diaconescu a rămas doar cu 49%, se impunea să existe și o "nouă casă" luxoasă pentru televiziunea care a funcționat într-un spațiu cît un apartament de bloc. Sediul va fi pe strada Matei Millo, în apropierea Teatrului Mic, are două etaje, și va fi dotat cu un studio profesionist de televiziune. Acum, cînd nu mai deține în totalitate OTV, lui Dan Diaconescu i-a rămas DDTV, un alt post al cunoscutului jurnalist. Emisiunea care i-a adus consacrarea va continua să fie realizată tot la OTV. Putem spune că gazetarul se află într-o perioadă benefică, dacă ne gîndim că și în viața personală îi merge bine acum, că a devenit tătic și are o fetiță de cîteva luni, de care este foarte mîndru.

http://www.7plus.ro/...?a=9137&shift=1

daca si dan diaconescu mai e gazetar ...... eu imi dau demisia  :puke:

#3
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

 axel_1, on May 10 2006, 01:10, said:

daca si dan diaconescu mai e gazetar ...... eu imi dau demisia  :puke:
<<eu imi dau demisia  :puke: >> Din ce funcție îți dai demisia?. :w00t: Până îți dai demisia, îți ofer o :cheers: , cu :band:

#4
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002

 megafanro, on May 10 2006, 01:22, said:

<<eu imi dau demisia  :puke: >> Din ce funcție îți dai demisia?. :w00t: Până îți dai demisia, îți ofer o :cheers: , cu :band:


Isi da demisia din starea de normalitate :D  :coolspeak:

#5
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

 FireEyes, on May 10 2006, 01:24, said:

Isi da demisia din starea de normalitate :D  :coolspeak:
___________________________________________________________________
Și intră în starea senzațional -otv . :death: Prietenii lui Senzaționescu -OTV-DDTV știu de ce?(și de ce nu, ce vreau să exprim!!!).Dau o :cheers: lui Senzaționescu -OTV-DDTV pentru vânzare și pentru că este tătic. Bravo!!! :coolspeak:
________________________________________________________________________
Am scăpat de OTV !!! :raygun:

#6
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,075
  • Înscris: 29.04.2006
Care frati Dogan?
Aia cu biscuitii???  :lol:

#7
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
in sfarsit se muta si ei intr-un apartament de 2 camere. decomandat  :lol:

#8
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

După ce frații Dogan au achiziționat 51% din OTV

Foarte interesant... Progoana i-a propus in direct lui Diaconescu sa ii vanda lui 51% din OTV si acesta din urma nu a fost de acord. A spus ca ii da numai 49% ;). Deci intrebarea este cum de a vandut acestor frati Dogan si cine sunt ei ?

#9
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Eh frate nefrate sau prieten neprieten da` branza e pe bani ! Inseamna ca fratii (fiind 2-nu unu k Prigoana :D) au oferit mai mult !

#10
Acynonix

Acynonix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 11.07.2005
Sigur l-a ajutat tanti aia cu prosopu-n cap care mugea ca vaca la montă.

#11
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,445
  • Înscris: 04.02.2006
desi ce face e ieftin, penibil si populist, dan diaconescu e printre cei mai dastepti jurnalisti din tara asta trista, care din nimic a reusit sa faca o televiziune sau doua cite-or fi, si oricum, buna sau rea, la emisiunea lui se cam uita tot omul...indiferent de conditia intelectuala, etc...oricum intre rusinile alea de dansez cu tine sau surprize surprize, ori un film dat in a douazecea reluare pe prostv sau anatema 1, cind nu e nimic pe eurosport dau pe otv, doar ca sa fie televizorul deschis!  in rest, sa traiasca internetul si binefacerile lui

#12
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
tu crezi ca banii i-a facut din reclame datorita ratingului bun? :lol: eu zic ca nu, si ca majoritatea banilor veneau din "cotizatiile" platite de cei care vroiau sa apara pe post..

#13
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005

 cretacic, on May 10 2006, 16:32, said:

desi ce face e ieftin, penibil si populist, dan diaconescu e printre cei mai dastepti jurnalisti din tara asta trista, care din nimic a reusit sa faca o televiziune sau doua cite-or fi, si oricum, buna sau rea, la emisiunea lui se cam uita tot omul...indiferent de conditia intelectuala, etc...oricum intre rusinile alea de dansez cu tine sau surprize surprize, ori un film dat in a douazecea reluare pe prostv sau anatema 1, cind nu e nimic pe eurosport dau pe otv, doar ca sa fie televizorul deschis!  in rest, sa traiasca internetul si binefacerile lui

Eh , vezi ce face perseverenta si ... SENZTIONAL-ul  :naughty: ?
Cand te gandesti ca si luni si duminica .... in fiecare zi era si e in continuare pe baricade , chiar si de Craciun si Ajun de An Nou  :death:  ...........................................................................

#14
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

 cretacic, on May 10 2006, 16:32, said:

desi ce face e ieftin, penibil si populist, dan diaconescu e printre cei mai dastepti jurnalisti din tara asta trista, care din nimic a reusit sa faca o televiziune sau doua cite-or fi, si oricum, buna sau rea, la emisiunea lui se cam uita tot omul...indiferent de conditia intelectuala, etc...oricum intre rusinile alea de dansez cu tine sau surprize surprize, ori un film dat in a douazecea reluare pe prostv sau anatema 1, cind nu e nimic pe eurosport dau pe otv, doar ca sa fie televizorul deschis!  in rest, sa traiasca internetul si binefacerile lui
aici nu prea ai nimerit-o  :peacefingers:
diaconescu li se adreseaza celor cu un nivel de educatie mai scazut.

Edited by zuppy, 10 May 2006 - 15:46.


#15
Acynonix

Acynonix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 11.07.2005

 zuppy, on May 10 2006, 16:45, said:

aici nu prea ai nimerit-o  :peacefingers:
diaconescu li se adreseaza celor cu un nivel de educatie mai scazut.
Adică celor din cretacic?

#16
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

 Acynonix, on May 10 2006, 17:17, said:

Adică celor din cretacic?
dpdv intelectual da  :D

#17
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,445
  • Înscris: 04.02.2006
^^ toata lumea se uita, macar din curiozitate, dar putini recunosc....sper, de pe alta parte, ca paralela aceea cu numele meu de utilizator sa nu fie o incercare de atac la persoana, ca acum ma supar si tip, si va spun lu' mama si ma arunc pe fereastra si va dau la toti cianura cretacica!!  :)))))  pamflet la adresa ginguritorilor intelectuali

#18
frexxl

frexxl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,589
  • Înscris: 16.05.2005

 romaximusro, on May 10 2006, 16:36, said:

tu crezi ca banii i-a facut din reclame datorita ratingului bun? :lol: eu zic ca nu, si ca majoritatea banilor veneau din "cotizatiile" platite de cei care vroiau sa apara pe post..
platite neplatite senzationescu a facut fata unor mari piedici care i-au fost puse....
si reclame la el la Senzational In Direct TV nu veizi datorita trusturilor media mari care pun presiuni pe firmele de publicitate....si ratting are slava domnului ca sunt multi care cred mai toate aberatiile spuse pe post...in 5% din emisiuni le mai nimereste si el si sunt chiar senzationale...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate