Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Probleme cu un Flooder

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Ironiq

Ironiq

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.05.2006
SALUTARE !!!

Am probleme serioase cu un flooder......asa isi spune el.....care isi cam bate joc de munca noastra
dak are cineva sau stie cum ma pot proteja de un jeg de program care blocheaza porturile inchizand efectiv hubul.....chiar si contra cost.....sau orice.....
claie peste gramada.....idiotul care nu ne da pace are si ip dinamic si efectiv nu am ce-i face....tinand cont k nici banrange sau prefix ban nu imi permit sa ii dau ptr k hub e metropolitan Brasov si nu prea sunt useri.
hub e pe un server de linux....dak stiti va rog ceva nu ezitati sa ma ajutati.....


VA MULTUMESC ANTICIPAT PTR AJUTOR !!

#2
SE7EN

SE7EN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,245
  • Înscris: 22.04.2005
Cel mai bine cred ca ar fi sa postezi la sectiunea linux daca zici ca serverul e pe linux, chiar daca e o problema de securitate. Daca era pe windows puteam sa-ti dau niste sfaturi asa insa nu ma pricep indeajuns de mult. Sunt sigur insa ca linuxistii o sa-ti fie mai de ajutor.

#3
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005

View PostSE7EN, on May 10 2006, 13:23, said:

Cel mai bine cred ca ar fi sa postezi la sectiunea linux daca zici ca serverul e pe linux, chiar daca e o problema de securitate. Daca era pe windows puteam sa-ti dau niste sfaturi asa insa nu ma pricep indeajuns de mult. Sunt sigur insa ca linuxistii o sa-ti fie mai de ajutor.
A postat deja :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate