Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sonerie modulara montata in tablo...

Cartela roaming

Problema Document Scan Ubuntu

Cine este "Imparatul"?
 Ce obiecte din Italia, Franța, Ma...

Samsung Galaxy Fit 3

Cumparare baterie pentru un motor

Angajare -job
 Telefoane DS Vodafone

Mp4 car se reseteaza in timpul de...

Ati castigat vreodata ceva? Loto,...

Shogun!
 Initiativa europeana pentru taxar...

Instalare centrala de apartament ...

V-ați culturalizat cu ajutorul te...

Monitor

Hyundai Image Quest L 17T

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

Elrio33

Elrio33

New Member

• Grup: Members
Am vazut ceva ce mi se pare o oferta buna acum la Metro...Monitorul asta de la Hyundai- ImageQuest- de 17 cu tuner tv in el... la 14 mil. (8 ms, contrast 700:1, lum. 300 cd/mp). Stie cineva daca sunt adevarate specificatiile astea ca mi se par destul de bune. Eu as vrea sa-l folosesc si ca monitor PC si ca Tv LCD.
Eram pe punctul de a-mi lua un monitor Samsung de 17 ..dar pentru 4 mil. in plus am si tv...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate