Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Probleme Cu Un Monitor Discovery 9005 19" LCD

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
tylor_ro

tylor_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.05.2006
Am si yo o problem cu acest monitor care a fost cumparat de cateva zile ( Discovery 9005 19" LCD )  la rezolutie mai mare de 1152x864  face un fel de valuri sau ceva de genu imi e cam greu sa explic ce vad la aceasta rezo;utie mere bine(1152x864 ) insa daka dau mai are de atat o ia razna i need help  :worthy: mentionez ca refresh este la 75  se poate sa fie pl video de vina am o pl ati 9250 de la daytona cu 128/128

Edited by tylor_ro, 05 May 2006 - 16:54.


#2
tylor_ro

tylor_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.05.2006

View Posttylor_ro, on May 6 2006, 03:52, said:

Am si yo o problem cu acest monitor care a fost cumparat de cateva zile ( Discovery 9005 19" LCD )  la rezolutie mai mare de 1152x864  face un fel de valuri sau ceva de genu imi e cam greu sa explic ce vad la aceasta rezo;utie mere bine(1152x864 ) insa daka dau mai are de atat o ia razna i need help  :worthy: mentionez ca refresh este la 75  se poate sa fie pl video de vina am o pl ati 9250 de la daytona cu 128/128


Monitor Discovery ZP LCD 19" 9005 L11

  
Model 9005 L 11
Diagonala 19"
Tip ecran TFT/LCD
Diagonala vizibila 19"
Rezolutie maxima 1280x1024
Rezolutie recomandata 1280x1024
Dot Pitch (mm) 0.29
Contrast 500:1
Luminozitate (cd/m2) 250
Unghi de vizualizare orizontal/vertical 160/160
Timp de raspuns (ms) 2/10
Certificari TCO 99
Numar de culori 16M
Intrari video VGA 15 pin D-Sub
Consum (W) 45

-Suprafata sa sporita asigura un perfect echilibru intre spatiul ocupat si spatiul marit de vizualizare.
-Designul ultra subtire si difuzoarele integrate maresc spatiul de pe birou si fac din monitorul LCD Discovery alegerea perfecta atat la birou cat si acasa.
-Contrastul inalt (500:1) face culorile mai vii si ofera calitate imaginilor.
-Butonul cu functia AUTO regleaza optim, la o singura apasare parametrii monitorului.
-Caracteristica PLUG&PLAY face instalarea simpla si rapida.

#3
direct

direct

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 18.04.2006
Pune-l in 1280*1024 cu 60Hz si o sa mearga

#4
tylor_ro

tylor_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.05.2006

View Postdirect, on May 6 2006, 07:19, said:

Pune-l in 1280*1024 cu 60Hz si o sa mearga
l-am pus cum ai zis tu si pe 60 de Hz si tot la fe lface sa fie o problema cu monitoru ??? nu am nici un soft la el sa instalez ceva dar un prieten de al mei are un Philips si la fel ii face dupa ce instaleaza win xp insa are un cd la el dupa ce instaleaza acel program ii mere bine

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate