Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Nip/Tuck (''Prietenie pe Muchie De Cutit'')

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#19
DaemonEyes

DaemonEyes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 21.11.2006

 maktub_kvl, on Aug 21 2006, 14:44, said:

eu mi-am luat toate 3 seriile din retea...n-am gasit nici un site unde se pot viziona (nici nu cred k exista)

http://www.allniptuck.com/

poti viziona numai sez 3 si ce a aparut din sez 4

#20
Berti

Berti

    233SP09

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,068
  • Înscris: 02.03.2006
Am si eu o intrebare referitoare la acest serial... defapt e singurul pe care-l urmaresc cateodata!

Intr-o vreme era miercuri la ora 12 la proTV, la un moment dat s-a terminat... aia ce serie a fost?
Acum se difuzeaza la proCinema vineri seara tot dupa 12... asta ce serie e?
Se mai difuzeaza ceva la proTV, da nu mai retin in care seara... da' asta ce serie e?

Defat care-i continuarea serie de miercuri de la ProTV? ca io habar n-am la care sa ma uit!  :confuzzled:

Ma lumineaza si pe mine cineva? Va multumesc!

Edited by Berti, 21 November 2006 - 16:43.


#21
dave

dave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 18.09.2005

 Berti, on Nov 21 2006, 16:39, said:

Am si eu o intrebare referitoare la acest serial... defapt e singurul pe care-l urmaresc cateodata!

Intr-o vreme era miercuri la ora 12 la proTV, la un moment dat s-a terminat... aia ce serie a fost?
Acum se difuzeaza la proCinema vineri seara tot dupa 12... asta ce serie e?
Se mai difuzeaza ceva la proTV, da nu mai retin in care seara... da' asta ce serie e?

Defat care-i continuarea serie de miercuri de la ProTV? ca io habar n-am la care sa ma uit!  :confuzzled:

Ma lumineaza si pe mine cineva? Va multumesc!

si eu am aceeasi problema ca tine.....este serialul meu favorit cu cele mai neobisnuite subiecte dar foarte captivant si interesant

CEA MAI MARE PROBLEMA ESTE VIZIONAREA FOARTE TARZIE SI NEPOTRIVITA PT UN FILM ATAT DE BUN SI APRECIAT ADICA PROTV SI PROCINEMA :cursing: .....ORA 12 MIEZUL NOPTII INCAT NICI NU APUCA MAJORITAEA SA VADA JUMATATEA.....  :calichhair:

#22
urlatzica

urlatzica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 20.02.2006

 Berti, on Nov 21 2006, 18:39, said:

Am si eu o intrebare referitoare la acest serial... defapt e singurul pe care-l urmaresc cateodata!

Intr-o vreme era miercuri la ora 12 la proTV, la un moment dat s-a terminat... aia ce serie a fost?
Acum se difuzeaza la proCinema vineri seara tot dupa 12... asta ce serie e?
Se mai difuzeaza ceva la proTV, da nu mai retin in care seara... da' asta ce serie e?

Defat care-i continuarea serie de miercuri de la ProTV? ca io habar n-am la care sa ma uit!  :confuzzled:

Ma lumineaza si pe mine cineva? Va multumesc!

Seria care a fost pana acum miecurea la protv si s-a terminat in primavara a fost seria  2.
Acum e marti pe protv  seria 3, iar pe procinema e seria 1 in reluare.

#23
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006
Nu-mi place. Nu ma uit

#24
Berti

Berti

    233SP09

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,068
  • Înscris: 02.03.2006

 Alexxfl, on Nov 22 2006, 01:41, said:

Nu-mi place. Nu ma uit

Daca nu-ti place, atunci de ce ai mai deschis topicu asta si te-ai ostenit sa dai postreply?
Care-i ideea post-ului tau? Concursul e pe terminate si tu mai ai mult de scris pana la 400!

 urlatzica, on Nov 21 2006, 22:10, said:

Seria care a fost pana acum miecurea la protv si s-a terminat in primavara a fost seria  2.
Acum e marti pe protv  seria 3, iar pe procinema e seria 1 in reluare.

No multam... deci cel mai bine e daca-l urmaresc la ProCinema, asa le vad si pe cele care nu le-am prins din diferite motive (somn in principal), iar la proTV nu prea are rost sa ma uit, ca daca-i meci, canci serial!

#25
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006

 Berti, on Nov 22 2006, 08:20, said:

Daca nu-ti place, atunci de ce ai mai deschis topicu asta si te-ai ostenit sa dai postreply?
Care-i ideea post-ului tau? Concursul e pe terminate si tu mai ai mult de scris pana la 400!

Quote

Serialul ''Prietenie pe Muchie De Cutit'', Ce parere aveti?Se uita cineva la acest serial?

Mi-am spus parerea. Daca tineam asa mult la posturi nu crezi ca ar fi trebuit sa ma stradui mai mult? Si pentru a evita cat de cat un flame, v-as ruga sa nu ma intrebati ce si de ce nu imi place, sa-mi ignorati postul si sa treceti mai departe ;)

#26
dave

dave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 18.09.2005
NU INTELEG DE CE UN SERIAL ATAT DE POPULAR SI INTERESANT CU AUDIENTA MARE IN SUA DAR SI IN ALTE TARI SA VIZIONEZE LA O ORA TOTAL NEPOTRIVITA SI TARZIEEEEEEEEEEEEEEE !!!!! LA MIEZUL NOPTII!!!!!ORA 0,15!!!.......INAINTE ERA 23,45 SI ACUM CU INCA 30 MINUTE MAI TARZIU!!!!!!!!!!!!!! :angry:

SICTIR PROTV!!!!!!!!!!!!!!!!! totul este de rahat!!!!

DE CATE ORI MA UIT LA FILM LA INCEPUT, NU APUC NICI MACAR JUMATE NICI FINALUL CA ODATA TREZIT DIMINEATA SUNT MEREU DERUTAT (pt ca mereu adorm la Tv ca toata lumea la ora 1,00 DIN CAUZA C**** DE PROTV!!!!! :cursing:   :madanimated:

va rog scuzati pt mesajul postat cu caracter vulgar -_-  dar nu ma pot abtine din cauza protv care baga programe aiurea in ultimul timp.....

sunt un fan disperat al serialului  :unsure: cu design "futurist" si captivant dar nu reusesc sa vizionez pe toate cu intreruperi ....

#27
Dana_H

Dana_H

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,264
  • Înscris: 27.11.2005
Imi spune si mie cineva cand mai ruleaza serialul asta si pe ce post TV ? Ca in ultimele saptamani am vazut doar meciuri programate atunci cand trebuia sa fie filmul... :huh:

Multumesc.

#28
dave

dave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 18.09.2005

 Dana_H, on Mar 17 2007, 21:51, said:

Imi spune si mie cineva cand mai ruleaza serialul asta si pe ce post TV ? Ca in ultimele saptamani am vazut doar meciuri programate atunci cand trebuia sa fie filmul... :huh:

Multumesc.

degeaba va rula si la aceeasi ora destul de tarzie fiecare marti ora 0,15!!!! :angry:  depinde de program cu meciuri

ce parerei ai de serial? iti place?

#29
Dana_H

Dana_H

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,264
  • Înscris: 27.11.2005
Da, foarte mult, minus partea cu operatiile, la care dau skip. :D

Dar totusi am impresia ca nu va mai rula...cel putin daca ne luam dupa

Port.ro

#30
Berti

Berti

    233SP09

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,068
  • Înscris: 02.03.2006
Pai marti a fost ultimul episod, s-a elucidat misteru cu sculptoru', s-au impacat aia p-acolo... dupa cum s-a terminat nu-s foarte convins daca mai urmeaza vreo alta serie!

Oricum misto filmu... acum chiar ca nu mai am la ce sa ma uit la TV-u

Are cineva idee de unde s-ar putea descarca toate episoadele? Nu-mi sugertati DC++... multumesc!

#31
dave

dave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 18.09.2005

 Dana_H, on Mar 17 2007, 22:00, said:

Da, foarte mult, minus partea cu operatiile, la care dau skip. :D

Dar totusi am impresia ca nu va mai rula...cel putin daca ne luam dupa

Port.ro


ma bucur ca iti place filmul
imi place de toate de la inceput la sfarsit episod cu episod.....cel mai mult mi-a placut episoadele cu celebra Vanessa Redgrave(cateva episoade dar importante) in rolul Dr Erica Noughton -femeie imposibila si dura dar sexy(are cca 70 ani) - este si mama lui Joely Richardson pe care o joaca in rolul lui Julia McNamara....

serialul este cu totul diferit fata de alte seriale cu subiect foarte diferit ceea ce ma captiveaza serialul de care sunt innebunit

pacat ca nu va mai rula serialul :o

^_^

#32
_Ciprian_

_Ciprian_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 06.09.2007
Si mie imi place serialul la nebunie...la inceput am fost putin reticent prea mult sange, alea alea dar am continuat sa ma uit si uite asa a devenit serialul meu preferat. Am urmarit toate cele 4 sezoane si astept cu nerabdare sezonul 5 :) care cica incepe tocmai pe 30 noiembrie 2007:(

#33
Hamann85

Hamann85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 05.11.2006
Foarte fain serialul,desi unele operatii ce le efectueaza mi-se par cam SF...trecem peste asta oricum :) ,dezvolta bine si personajele,per total un serial atractiv si mai "diferit"
Am ajuns la inceputul sezonului 3,daca stie cineva unde pot gasi subtitrari in romana,il rog sa posteze aici sau sa dea un link.mersi

#34
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 _Ciprian_, on Sep 7 2007, 00:39, said:

Si mie imi place serialul la nebunie...la inceput am fost putin reticent prea mult sange, alea alea dar am continuat sa ma uit si uite asa a devenit serialul meu preferat. Am urmarit toate cele 4 sezoane si astept cu nerabdare sezonul 5 :) care cica incepe tocmai pe 30 noiembrie 2007:(
Asa este, si va avea 22 de episoade, cel putin conform:
http://imdb.com/titl...isodes#season-5

#35
silkening

silkening

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 26.10.2007
nu se mai uita nimeni la el?? e absolut mirobolant  :wub:

#36
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006
Eu l-am început (și terminat) anul ăsta, mi-a plăcut..
În special din momentul în care i-au dat culoare cu nebunul acela care viola și tăia victimele, cu agentul lui Sean, acum cu Teddy care e și ea o problemă, ce să mai spun de suspansul venit de la cancerul lui Christian. Ce ”pfiu!” am spus când am aflat că au încurcat dosarele :D
Aștept continuarea.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate