Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Nip/Tuck (''Prietenie pe Muchie De Cutit'')

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1
IONELL

IONELL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 14.04.2006
Se uita cineva la serialul asta ? Ce parere aveti?

Edited by shumilica, 04 May 2006 - 00:28.


#2
aricri

aricri

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.10.2005

 IONELL, on May 4 2006, 01:09, said:

SE UITA CINEVA LA SERIALUL ASTA ? CE PARERE AVETI?


da, eu din cand in cand ........si imi place :) poate se dezvolta topicu :)

cum de ai ales sa se dezbata despre asta ?!

#3
IONELL

IONELL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 14.04.2006
ma uit ....de fiecare data cand apuc.cand am vazut primul episod(primul urmarit de mine), am ramas un pic ..asa...era ..altceva....dupa mai multe episoade am zis:  ''tare  nene'', la scenariu ma refer, si in general. asta e parerea mea. am deschis topicul din curiozitate, daca mai sunt altii care au aceeasi parere despre serial, sau in ganeral, ce parere au...si de ce.

#4
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
am vazut si eu un episod sau doua. Ce pot sa zic? Serialul este destul de intens si parca se diferentiaza putin de  serialele clasice despre spitale, acesta fiind parca mai orientat spre relatiile dintre personaje.

Edited by shumilica, 04 May 2006 - 00:29.


#5
IONELL

IONELL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 14.04.2006
locatiile parca sunt desprinse din alta lume. pare totul...''plastic'',  si cam toata actiunea e intr-un semi intuneric.dau un ''ceva '' serialului..

#6
aricri

aricri

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.10.2005

 romaximusro, on May 4 2006, 01:25, said:

am vazut si eu un episod sau doua. Ce pot sa zic? Serialul este destul de intens si parca se diferentiaza putin de  serialele clasice despre spitale, acesta fiind parca mai orientat spre relatiile dintre personaje.

exact ,

mie imi place franchetea lui Christian si nesiguranta nebuna a lui Sean . doua personaje atat de diferite si de surprinzatoare prin actiunile lor .
arata constanta caracterului uman : ne place sa credem ca mereu avem ceva de interpretat la cei din jur si in noi ....insa nu e mereu asa ..vz Christian in seara aceasta

#7
asul

asul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,493
  • Înscris: 24.12.2005
Îl urmăresc împreună cu prietena mea încă de la început. Nu am ratat decât vreo 2 episoade și ni se pare un serial interesant. Sunt curios cum va evolua în continuare, pentru că abia după un anumit timp se va vedea dacă iși va păstra savoarea...

#8
Jas

Jas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 15.12.2001
Nip/Tuck...l-am vazut. La inceput m-am uitat mai mult cu neincredere caci nu era chiar un subiect interesant pentru mine, dar m-am trezit facand un maraton de 3 zile si terminand toate 3 sezoanele. Interesant...devine putin telenovela spre sfarsit, dar merge. Serialul e inca in productie, cu toate ca nu au mai scos nimic din 2003...criza de idei?

#9
AlexRmF

AlexRmF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.03.2004

 Jas, on May 7 2006, 15:47, said:

Nip/Tuck...l-am vazut. La inceput m-am uitat mai mult cu neincredere caci nu era chiar un subiect interesant pentru mine, dar m-am trezit facand un maraton de 3 zile si terminand toate 3 sezoanele. Interesant...devine putin telenovela spre sfarsit, dar merge. Serialul e inca in productie, cu toate ca nu au mai scos nimic din 2003...criza de idei?

:nonobad: In 2003 au inceput filmarile, uite aici lista episoadelor, ai sa vezi ca ultimul episod a aparut pe 20 decembrie 2005 si probabil vor continua seriile pentru ca e un serial deosebit :peacefingers:

#10
AlexAFC

AlexAFC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 09.03.2006
super serial...il am :D

#11
Jas

Jas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 15.12.2001

 AlexRmF, on May 7 2006, 22:25, said:

:nonobad: In 2003 au inceput filmarile, uite aici lista episoadelor, ai sa vezi ca ultimul episod a aparut pe 20 decembrie 2005 si probabil vor continua seriile pentru ca e un serial deosebit :peacefingers:
I dreptate...mea culpa.

#12
alina_ally23

alina_ally23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 977
  • Înscris: 05.03.2005
M-am uitat...a fost super serialul, pacat c-a fost asa scurt :P

#13
maktub_kvl

maktub_kvl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 18.06.2006
Mi se pare una din cele mai reusite productii...subiect interesant, "la moda", personajele principale trec prin extrem de multe situatii/stari (din cele mai ciudate si mai extreme, o mai iau razna pe alocuri), pe la sezonu doi incepe sa fie thriller/politist, ca mai apoi sfarsitul sezonului trei sa se termine "cu bine", se gaseste criminalul, personajele principale sunt impacate cu ele insele.....oare cum o sa fie sezonul patru? mie sezonul trei mi s-a parut ca ar fi sfarsitul.

#14
dave

dave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 18.09.2005
imi place f.mult NipTuck cel mai captivant si interesant serial, total diferit de alte seriale.....insa este vizionat destul de tarziu la miezul noptii din cauza tampitului de PRoTV :angry:  :cursing:

ce mai ProTv sa vizioneza la ora asta!?!?!?? :angry: si brusc apare iar reclame lungi cat tine serialul ca nu poti viziona la sfarsit....

Pro Tv este cel mai  :cursing: pt seriale bune si noi la ora in care oamenii dorm si obositi ca adorm la TV

#15
maktub_kvl

maktub_kvl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 18.06.2006

 dave, on Aug 8 2006, 11:39, said:

imi place f.mult NipTuck cel mai captivant si interesant serial, total diferit de alte seriale.....insa este vizionat destul de tarziu la miezul noptii din cauza tampitului de PRoTV :angry:  :cursing:

ce mai ProTv sa vizioneza la ora asta!?!?!?? :angry: si brusc apare iar reclame lungi cat tine serialul ca nu poti viziona la sfarsit....

Pro Tv este cel mai  :cursing: pt seriale bune si noi la ora in care oamenii dorm si obositi ca adorm la TV
gasesti pe net toate 3 seriile, nu trebuie sa stai dupa cheful de a difuza filme al celor din pro tv

#16
dave

dave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 18.09.2005

 maktub_kvl, on Aug 8 2006, 16:40, said:

gasesti pe net toate 3 seriile, nu trebuie sa stai dupa cheful de a difuza filme al celor din pro tv

ce site imi recomanzi pt a viziona Nip/Tuck? pleease! :)

#17
maktub_kvl

maktub_kvl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 18.06.2006

 dave, on Aug 9 2006, 11:32, said:

ce site imi recomanzi pt a viziona Nip/Tuck? pleease! :)
eu mi-am luat toate 3 seriile din retea...n-am gasit nici un site unde se pot viziona (nici nu cred k exista)

#18
asul

asul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,493
  • Înscris: 24.12.2005
Pentru fanii serialului: revine din această seară, la ProCinema. :coolspeak:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate