Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut un VPN gratuit si un Antivir...

ajutor VPN

Sfaturi montaj folie antivapori l...

Sistem audio recomandat
 Borseta barbateasca

Ce este cu declaratiile cerute ce...

Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala
 Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...

tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...
 Fara curent casetofon Dacia Dokker

Schimbare difuzor Golf 7

Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

TeleShop TV mai vinde ceva?

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

• Grup: Moderators
...azi,1mai, am scanat să văd ce a mai introdus astralul și am dat de Teleshop 24 (nu l-am în memoria TV-ului, deoarece nu merită... :cursing: ) și am observat că dau același lucru în continuu (văd că nu mai au nicio ofertă). Ce se întâmplă? Bahu a plecat cu toată marfa lui Prigoplici? :w00t: [ http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_7_27.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]semnează serios : jiji - războinicul luminii-

site-ul www.teleshop24.ro :

[ http://www.teleshop24.ro/images/asirom.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.teleshop24.ro/premii_asirom.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
                                         Under "heavy" construction . Please come back later.
   [ http://www.teleshop24.ro/splash.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]                            Contact:          E-mail: [email protected]-------------------------------------------------
Bahu să aduci marfa la Teleshop 24 ! semnează Prigoplici
rugăm soc. prin cablu să scoată acest canal ...și pentru Astral o ofertă : în locul acestui canal-plici să fie introdus TV 1000 RO
--------------------
Cumpărați un plici, că nu se știe când aveți nevoie de el - Cu stimă, Prigoplici

LR

LR

Active Member

• Grup: Validating
aha... acum realizez eu de ce sunt asa de ieftine pliciurile la Teleshop24 :naughty:

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

[quote name='LR' post='1466508' date='May 1 2006, 16:40']aha... acum realizez eu de ce sunt asa de ieftine pliciurile la Teleshop24 :naughty:[/quote]

[quote name='LR' date='May 1 2006, 16:40' post='1466508'] aha... acum realizez eu de ce sunt asa de ieftine pliciurile la Teleshop24 :naughty:   ...corect.. :w00t:

kingblana

kingblana

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu mai are nici o emisiune de vreo luna ...

Zygoth

Zygoth

specimen

Ca si alte produse marca Prigoplici si asta a reusit sa fie depasit.
Mai bun este Canal Teleshop  :photo:

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

View PostZygoth, on May 10 2006, 03:18, said:

Ca si alte produse marca Prigoplici si asta a reusit sa fie depasit.
Mai bun este Canal Teleshop  :photo:
Sunt de acord cu tine, cel puțin la Canal Teleshop se vând produse, pe când la Prigoplici s-a închis sezonul de vânzare ... :notangel:    Poate se va închide și canalul!!! :raygun:

Edited by megafanro, 11 May 2006 - 00:02.

Macrobloc

Macrobloc

Member

• Grup: Members

View Postmegafanro, on May 11 2006, 01:02, said:

Sunt de acord cu tine, cel puțin la Canal Teleshop se vând produse, pe când la Prigoplici s-a închis sezonul de vânzare ... :notangel:    Poate se va închide și canalul!!! :raygun:
Poate ultimul produs ce se va vinde pe acest program va fi postul insasi! Sa vedem o reclama ceva de genul: Daca doriti sa cumparati ceva azi, va recomandam TELESHOP 24! Sunati si in seara aceasta il primiti de pomana! Sa scapam de el...  ;)

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

View PostMacrobloc, on May 11 2006, 20:55, said:

Poate ultimul produs ce se va vinde pe acest program va fi postul insasi! Sa vedem o reclama ceva de genul: Daca doriti sa cumparati ceva azi, va recomandam TELESHOP 24! Sunati si in seara aceasta il primiti de pomana! Sa scapam de el...  ;)
Dau o :cheers: pe acest canal, pentru că vreau în locul lui Prigoplici canalul TV 1000 RO :w00t:
Mai mult nu merită!!! pardon și un plici pentru soție!!!

Edited by megafanro, 11 May 2006 - 20:23.

Zygoth

Zygoth

specimen

TV 1000 e cam fasait la noi, nu este ca versiunea originala scandinava... dar, tot e mai bine decat teleshopping

tzeapa mare

tzeapa mare

New Member

• Grup: Members
[Postul teleshop24 de fapt nu mai exista din ianuarie. el doar prezinta pe tv niste reclama.

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

View Posttzeapa mare, on May 16 2006, 17:57, said:

[Postul teleshop24 de fapt nu mai exista din ianuarie. el doar prezinta pe tv niste reclama.
Corect. Nu înțeleg de ce nu este înlocuit cu un alt canal. :cursing:

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

Am scăpat de TELESHOP !!!   :raygun:  :roflmaofast:

:ciocan: Se pare că TELESHOP a dat faliment, deoarece nu mai aveau la vânzare celebrul plici...  :roflmao:  Poate după noua nuntă să mai emită, acum nu mai sunt șanse, deoarece sunt în vacanță în străinătate. :band:  Și bine fac dacă vor rămâne acolo... :coolspeak:  
::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Îmi cer scuze pentru iconițe și pentru forma asta ciudată, dar îmi exprim și eu bucuria că am scăpat de acest canal - miră - plici!

Edited by megafanro, 17 July 2006 - 20:20.

Zygoth

Zygoth

specimen

Teleshop 24 a fost inlocuit de un test card pe satelit.
Poate confirma cineva daca mai emite?

kingblana

kingblana

Senior Member

Doar un test card TeleTransilvania .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate