Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

laptop

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
bogdan_world

bogdan_world

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,118
  • Înscris: 18.02.2002
Mi-a zis cineva ca nu e bine sa tii laptop=ul in priza decat pana se incarca bateria, cica atunci cand e incarcata nu trebuie sa stea in priza....asa e?

#2
ianus

ianus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 01.02.2005
Nu neaparat. poati sa tii laptopul in priza non stop fara nici o problema.

#3
RoAp

RoAp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 22.01.2006

View Postbogdan_world, on Apr 29 2006, 00:32, said:

Mi-a zis cineva ca nu e bine sa tii laptop=ul in priza decat pana se incarca bateria, cica atunci cand e incarcata nu trebuie sa stea in priza....asa e?

folclor

#4
gyany

gyany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 26.12.2001
toate lumea zice de treaba asta ca folclor .. dar NIMENI NU SE GASESTE SA EXPLICE DE CE .....

#5
RoAp

RoAp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 22.01.2006

View Postgyany, on Apr 29 2006, 11:43, said:

toate lumea zice de treaba asta ca folclor .. dar NIMENI NU SE GASESTE SA EXPLICE DE CE .....

Exista cateva explicatii tehnice ceva mai in spate tot aici la hardware . Uite cum vad eu lucrurile
N-are nici pe dracu . Suntem in 2006 . Acum se construiesc luand ca etalon cumparatorii cei mai comozi(eufemistic vorbind) si cu cei mai buni avocati in spate , ma gandeam la americani  
Ii vezi pe aia scotand si bagand bateria de fiecare data cand sta mai mult in priza ?
Eu asa as pune problema .

Ati vazut in manual ceva legat de asta ?

#6
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
cand bateria e incarcata si notebookul e alimentat  la bornele ei se mentine o tensiune mica doar sa nu se descarce. n-are nici pe dracu.

#7
bdi

bdi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 30.04.2006

View Postadd, on Apr 29 2006, 13:25, said:

cand bateria e incarcata si notebookul e alimentat  la bornele ei se mentine o tensiune mica doar sa nu se descarce. n-are nici pe dracu.
vreo referinta la vreun producator cumva?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate