Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Vreau sa-mi fac o masa de biliard...

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#37
IeD3vil

IeD3vil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 05.03.2006

View Postripper, on Jun 1 2007, 12:55, said:

Mamă de când nu am mai dat de topic-ul ăsta... văd că după 4 ani încă este de actualitate :D

Ce să se audă... am renunțat bineînțeles la visele unei vârste ceva mai fragede, mi-am luat acum 3 ani una SH, pe care am ținut-o până în urmă cu vreo 5 luni când am vândut-o!
Acum strâng niște bănuți să-mi iau una nouă! :)

a meritat ? cat a costat ? :)

#38
popeles

popeles

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 24.05.2007
salut!

ma intereseaza si pe mine sa cumpar o masa de biliard second hand
dak aveti careva vreuna de vanzare contactatima la id popelessteaua10 ;)

#39
Ghost_mage

Ghost_mage

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.09.2006

View PostGhost_mage, on Sep 18 2006, 14:35, said:

daca te mai intereseaza sau intereseaza pe cineva am eu o masa de vanzare....e in stare buna, i-am schimbat tivul, am 2 randuri de bile(un rand mai prost) 4 tacuri , triunghi..prelungitor...pretul e discutabil..ID  yahoo mirceapaun140


cum dracului nu pot sa imi sterg/editez postu meu nu stiu...ideea e ca am vandut acea masa de 1 an si tot primesc mesaje pe messenger..NU MAI ESTE va rog nu mai imi dati add la friends

Multumesc

#40
privatemtx

privatemtx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 30.05.2007
Cele mai bune si ieftine mese de biliard le gasiti aici: http://www.biliard.as.ro . Au lucruri de calitate si preturile sunt rezonabile si sunt foarte seriosi.

#41
absolutul999

absolutul999

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.03.2008

View Postripper, on May 10 2003, 00:46, said:

Pasiunea mea este biliardul...sunt dependent de el ca de Net...si uite asa m-am gandit profund ca ar trebui sa-mi fac o masa de biliard!

Am gasit pe net niste scheme...dar sunt un pic cam complicate si numai un cauciuc ( K-66) care trebuie lipit de mante costa 3 milioane!Mai bine mi-as lua una noua-10-15 milioane...nu prea stiu ce sa fac:)

V-ati construit careva dintre voi o masa de biliard,ca m-ar interesa niste pareri... :confused:

Vezi ca te vor ajuta astia de la Games Land, urmareste linkul
Visit My Website


Cele mai bune mese de biliard italienesti profesionale le gasiti aici: http://www. sardi.ro Cele mai bune mese de biliard italienesti profesionale le gasiti aici: http://www. sardi.ro . Au lucruri de calitate si preturile sunt rezonabile si sunt foarte seriosi. Garantie 2 ani, ceea ce este foarte important.. Au lucruri de calitate si preturile sunt rezonabile si sunt foarte seriosi. Garantie 2 ani, ceea ce este foarte important.

View Postpopeles, on Nov 9 2007, 06:36, said:

salut!

ma intereseaza si pe mine sa cumpar o masa de biliard second hand
dak aveti careva vreuna de vanzare contactatima la id popelessteaua10 ;)

Cele mai bune mese de biliard italienesti profesionale le gasiti aici: http://www. sardi.ro. Au lucruri de calitate si preturile sunt rezonabile si sunt foarte seriosi. Garantie 2 ani, ceea ce este foarte important.

Edited by absolutul999, 30 March 2008 - 11:36.


#42
GeorgePopescu

GeorgePopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 28.03.2007

View PostPicuTex, on Mar 19 2006, 15:24, said:

si-a facut careva masa de biliard?
sau si-a cumparat second? cine da niste informatii bune?

Salut! Am eu o masa de biliard de vanzare. Tre sa scap de ea ca am o masa de ping pong si n-am unde s-o pun. E in stare f buna.  O dau la pret bun. Cine e interesat sa ma contacteze pe mail: [email protected]

#43
dili_dodo

dili_dodo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.04.2008
Salut, am si eu o masa de Biliard de vanzare. Asa arata: Click pentru imagine   daca sunteti interesati, ID-ul meu pe mess este [email protected]. Toate cele bune! DoDo

#44
TheRocket1

TheRocket1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.11.2008
am si eu o masa de vanzare numarul 7 daca va intereseaza intrati pe IDul urban_xstyle sau trimiteti un mail pe [email protected] sau sunatima pe numarul 074047980

[ http://img145.imageshack.us/img145/723/1000446yc1.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ http://img145.imageshack.us/images/thpix.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#45
ZlaTaNeL

ZlaTaNeL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 08.11.2008
www.kingsclub.ro este un club din bucuresti care si vand tacuri si bile. nu stiu daca vand si mese.

#46
privatemtx

privatemtx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 30.05.2007
Ne se merita sa faci o masa de la zero, ca te costa mai mult decat una cumparata.
Sunt preturi bune la mese in Romania. Uite aici de ex:

http://www.mesedebiliard.com


#47
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Sunt acum, însă când am deschis topicul acum 6 ani nu erau!

#48
popeles

popeles

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 24.05.2007
Apropo ripper ti-ai mai luat masa de biliard? :)

#49
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
NU :D

Dar iar m-a apucat că acum am loc mai mult în casă :D

#50
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008
De ce nu te arunci la una de snooker ? :)

#51
licap

licap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 17.05.2008
Salut ripper , nebun frumos , sper sa ti se inplineasca visul ... o masa din lemn masiv , frumos lucrata , e aproape o opera de arta...Daca ai loc s-o instalezi in casa si te mai si lasaš fomeiaš chiar ca esti tare....

#52
scrisit

scrisit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,235
  • Înscris: 01.12.2007
Tine si de foame, ce dracu!

#53
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
Meseria de "dandist" e banoasa asa ca in astia 7-8 ani de zile de cand e topicul o fi strans omul ceva bani sa ia si o masa de-asta plus ca s-au mai si ieftinit. Si eu mi-as lua una daca as avea loc, poate cand ma voi muta la casa :)

#54
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,793
  • Înscris: 03.02.2007

View Postscrisit, on 10th March 2012, 09:58, said:

Tine si de foame, ce dracu!

Dacă iei masa pe ea!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate