Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

Revista

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mclaudia08

mclaudia08

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 17.04.2006
Buna ziua tuturor! Am mare nevoie de ajutor! Vreau sa-mi fac o revista si nu stiu absolut nimic din acest domeniu de print. Poate veti spune ca din moment ce nu cunosc sa nu ma bag in asa ceva, dar chiar imi doresc sa invat. Poate sa-mi explice si mie cineva ce inseamna print digital, offset, policromie etc. Please! Va multumesc anticipat pentru raspunsuri! :)

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,661
  • Înscris: 26.11.2001
Iti recomand sa te angajezi la o revista si vei afla ca nu stii mult mai multe.

#3
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
nici nu trebuie sa stii nimic, platesti pe altii care stiu si ei iti scot revista

#4
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
Licenta programelor este asa de scumpa ca e mai rentabil sa platesti pe altii sa pagineze & shit decit sa o faci tu, cel putin pt inceput...

#5
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005
licenta programelor nu este nici pe departe atat de scumpa. un XP si un pachet adobe CS complet (cu acrobat inclus) nu te costa mai mult de 1500 euro, suma care, totusi, nu este imposibil de platit in cazul unei firme.

mclaudia08, da-mi un pm si putem discuta pe larg despre asta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate