Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

Prinde cineva Autonomia TV ?

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

googooloogoo

googooloogoo

Junior Member

• Grup: Members

View Postmegafanro, on May 11 2006, 16:45, said:

jiji nu înțelege ce vrei să spui? :worthy:  :worthy:  :worthy:

:unsure:  :wacko:  :blink:  :dribbledrool:
mda, traiasca minoritatile, de orice fel ar fi ele...

Edited by googooloogoo, 12 May 2006 - 09:26.

nortton

nortton

Member

sau trezit destepti ,mai aveti frati pe acasa macar sa va inteleaga si ei,vad ca din aprilie si pina astazi va trebuit mult timp sa va interesati de canalele italiene din elvetia ,sau poate vati uitat la vecini.in fine santeti de ras.

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

• Grup: Moderators

View Postnortton, on May 12 2006, 18:54, said:

sau trezit destepti ,mai aveti frati pe acasa macar sa va inteleaga si ei,vad ca din aprilie si pina astazi va trebuit mult timp sa va interesati de canalele italiene din elvetia ,sau poate vati uitat la vecini.in fine santeti de ras.

SPER CĂ ASTRAL - U.P.C. SĂ INTRODUCĂ ACEST CANAL PENTRU LINIȘTEA  MAGHIARILOR.
ORICUM, E UN CANAL DE UMPLUTURĂ DEOCANDATĂ, POATE LA ANUL SĂ FIE CU O GRILĂ COMPLETĂ...  

:death:  :wallbash:  :ciocan:  :bandit:  :bicycle:  :boxing: =  AUTONOMIA TV DUNA II = pentru Funar, jiji și Vadim ( pentru liniștea lor !!! merită introdus de către U.P.C. și R.C.S.)

Edited by megafanro, 13 May 2006 - 13:06.

googooloogoo

googooloogoo

Junior Member

View Postnortton, on May 12 2006, 18:54, said:

e vreo problema ca abia atunci am citit prostia pe care ai scris-o? canalele le-am vazut mai intai acum cativa ani cand am facut un master acolo iar acum le vad pe televizorul meu, din patul meu din crangasi.. nu asta cred ca era problema ci tampenia pe care ai spus-o... italienii elvetieni sunt minoritate in elvetia cum sunt romanii in romania... ce o avea de-a face varza cu capra...

Edited by googooloogoo, 16 May 2006 - 10:32.

RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

*Pro-Digital*

• Grup: Moderators
Văd că acum au program regulat între 07-01, ora HU, poate vor subtitra și în RO. :coolspeak: programul complet : http://www.port.hu/p...ays=1&i_where=1 :rolleyes:  :clapping:
Attached File  DUNA_2.jpg   9.32K   18 downloads

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate