Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...
 podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop
 Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa

"Gipane" cu girofar care ...

Mai e cineva pe forum, in afara d...
 COSAFA CUP 2024

Cartela internet cu roaming - com...

Service Liebherr

Modificare lucrare cimentata

Tableta pareri

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

AGentul007

AGentul007

Member

• Grup: Members
Buna ziua , as vrea sa iau o tableta dupa temu cu snapdragon , merita luat ?

Sau aliexpress

Lex404

Lex404

Guru Member

• Grup: Moderators
Dupa Temu nu stiu ce-o mai aparea, s-ar putea sa ai de asteptat.

Oricum, ce gasesti pe magazinele gen temu/ wish si ce-o mai veni dupa sunt porcarii...

Edited by Lex404, 15 May 2024 - 12:56.

Many

Many

Junior Member

"după"...

gogosaru100

gogosaru100

Active Member

FLIP.RO am comandat eu ieri un ipad, conditie buna. nu are zgarieturi sau altceva impresionant . e foarte ok dpdv estetic. bateria are viata 85%. recomand cu caldura.

maccip

maccip

46 ani

• Grup: Senior Members
olx
mai ieftin

red46

red46

Senior Member

Pai si ce tableta mai exact? Ca "tableta dupa temu cu snapdragon" poate sa fie orice.

xymzar

xymzar

Senior Member

Vizualizare mesajLex404, pe 15 mai 2024 - 12:55, a scris:

Dupa Temu nu stiu ce-o mai aparea, s-ar putea sa ai de asteptat.

Oricum, ce gasesti pe magazinele gen temu/ wish si ce-o mai veni dupa sunt porcarii...

Ce subtil.
Misto rau.Posted image

Avand in vedere ca nu se pune problema de garantie cand vine vorba de Temu, Ali, etc poti sa iei foarte bine si de pe OLX.
Ce vrei sa faci cu tableta?

TruculMagic

TruculMagic

Egalitatea nu există decât în matematică

Cine mai foloseste tableta cand toate telefoanele au intre 6 si 7"? Posted image

cotizo_dacul

cotizo_dacul

Active Member

Incearca  Banggood sau ghttps://www.geekbuying.com/?source=googleads&utm_source=google&utm_medium=cpc&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwupGyBhBBEiwA0UcqaLP8k2-K1wMA9eQpADlsMA2lHvxE-dBgO42KduBFCcpT5zamh-LKxhoCb8oQAvD_BwE. De  pe Banggood am    eu comandate  4 tablete.Nu am avut nevoie de garantie.Pe Geekbuying    poate gasesti ce cauti in depozitul din polonia sau ungaria,iti  vine  in cateva zile.

keton

keton

Junior Member

• Grup: Junior Members
Gasesti pe amazon Xiaomi Pad 6 cu 6Gb/128Gb la 280 de euro si cu 8Gb/256Gb la 320 de euro. Snapdragon 870.

Rocknroll

Rocknroll

Senior Member

View Postcotizo_dacul, on 15 mai 2024 - 17:45, said:

Incearca  Banggood sau ghttps://www.geekbuying.com/?source=googleads&utm_source=google&utm_medium=cpc&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwupGyBhBBEiwA0UcqaLP8k2-K1wMA9eQpADlsMA2lHvxE-dBgO42KduBFCcpT5zamh-LKxhoCb8oQAvD_BwE. De  pe Banggood am eu comandate  4 tablete.Nu am avut nevoie de garantie.Pe Geekbuying poate gasesti ce cauti in depozitul din polonia sau ungaria,iti  vine  in cateva zile.

Salut.
Ma gandeam si eu la o tableta de la ei. Preturile sunt destul de ok fata de performante, desi tabletele sunt cam no name, dar fata de Altex sau eMag, cu preturi duble si performante mai limitate stai si te gandesti de doua ori. Pentru a lua o decizie buna, te intreb si pe tine: ce tablete (marca) ti ai luat, daca esti multumit de ele si sunt conform specificatiilor tehnice? Ma deranjeaza doar garantia care e de doar 1 an. E putin, dpdv, la ora actuala, pentru un produs electronic, totusi. Dar... daca sunt ok ar trebui sa tina cativa ani buni (cam 5 ani, zic). Multumesc anticipat de raspuns!

mariusixy

mariusixy

Senior Member

@Rocknroll imi aduci aminte de userul care facea cumparaturi de pe aliexpress de multi ani pt ca gasea acolo preturi mai mici.
Ne-a cerut sfatul in legatura cu un laptop gasit pe aliexpress ca cica in ro nu a gasit la pret mai bun.
Doar 30 secunde mi-a luat ca sa gasesc la noi laptop de firma si la acelasi pret.
Bine ca acum mai pot da exemplu si cu userul care a comandat ssd portabil de pe aliexpress.
A parut surprins ca in ro gasea cu 150 lei mai ieftin.

Edited by mariusixy, 07 June 2024 - 06:00.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate