Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Camping Franta - Chamonix
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Softpedia nu trimite e-mail pentru resetare parola.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

AroundYou

AroundYou

Active Member

• Grup: Members
Buna dimineata. Cer ajutor pentru un prieten, coleg de forum, care a uitat parola contului sau de pe Softpedia si nu reuseste sa primeasca instructiunile suplimentare pe mail.
A urmat procedura: I've forgotten my password > a urmat fereastra "recover password" unde a introdus mail-ul si "proceed", a primit mesajul "An email containing further activation instructions has been sent. This email should be received within the next 10 minutes (usually instantly)" dar mail-ul nu a mai venit niciodata.. De vreo doua zile se chinuie cu treaba asta, a mai incercat de cateva ori aceeasi procedura, nu primeste mail-ul.
Cu temerea ca daca cer resetare nu voi mai avea acces la contul meu, am cerut sotiei mele(care nu foloseseste des contul softpedia) sa faca aceeasi procedura de resetare, ca sa vedem daca obtinem un mail, sa nu carecumva poate prietenul respectiv nu face ceva corect... Deasemeni, nici sotia nu a primit mail.
Asadar pare sigur ca este o problema si ca Softpedia nu trimite respectivul mail.
Va rog, daca se poate sa-mi oferiti ajutor pentru a incerca sa-i transmit informatii suplimentare prietenului si colegului de forum respectiv. Multumesc.

Edited by AroundYou, 15 May 2024 - 06:38.

Administrator

Administrator

The One

• Grup: Administrators
nu avem cum sa oferim astfel de ajutor pe un topic public, sa ne contacteze prin email. pe orice pagina de eroare este un link "Contactează administratorul"

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate