Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ICSee din sursa sigura sau echiva...

Acumulator 3.7v

Andaluzia sau Tara Bascilor

Alternativa la Ruse din Bucuresti...
 Pragurile minime de raportare pen...

Anevrism de aorta ascendenta

Dovada adresei de resedinta

Tulsa King (2022 - )
 Tv box android fara "servicii...

Factura platita la Supercom si ne...

Nu mai primesc sms pentru locker ...

Apeluri efectuate dar nu apar in ...
 Apa de puț in Berceni-Ilfov

Recomandare alegere - R7 7800X3D/...

OCEANIA NATIONS CUP 2024

Recomandare router portabil wifi

A inviat Mudava

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

overseas

overseas

Guru Member

• Grup: Senior Members
NU e nevoie sa invie Mudava, e plin de energo- bio - psi-ultra terapeuti samani energetici vibratori care se conecteaza la portofelul tau. Daca scapi doar cu paguba e ok, dar te poate baga in depresie sau sa iti intrerupa alte tratamente legitime.

audiofidell

audiofidell

Active Member

• Grup: Members
Poveste veche de peste douazeci de ani. Eram dupa liceu, un prieten m a chemat sa merg cu taica sau  la o chestie de bioenergie cu Mudava, era intr o sala de clasa intr un liceu sau scoala, am prins ultima banca. Nu mai tin minte aproape nimic decat ca l a sfarsit dupa ceva vorbarie ne a ridicat in picioare sa ne penetreze cu energia lui, ne a spus sa stam cu picioarele cracanate. Eu, mai rebel, in ultima banca, nu m am conformat, stateam sprijinit picior peste picior. A inceput sa trimita pasele lui energetice, stiu ca in scurt timp timp de vreun minut m a luat o usoara ameteala. Nu credeam in bioenergie si nu cred nici acum, nici episodul ala nu m a convins, dar pe moment am fost destul de mirat de situatie. Am constientizat senzatia, imi spuneam ca nu cred in asta si wtf se intampla, dar acea scurta ameteala si impaienjenire a ochilor a fost  clara. Nici acum nu  pun ameteala pe seama pozitiei gresite in fata paselor lui,  dar am zis sa povestesc episodul meu cu Mudava.

A fost candidat la presedintie, cum dreaq sa nu stiti cine a fost Mudava!Posted Image

Edited by audiofidell, 15 May 2024 - 10:26.

ammazon

ammazon

Active Member from Bucharest

View PostRealThing, on 14 mai 2024 - 22:35, said:

Degeaba dormi cu curul la perete daca ai gura deschisa Posted Image

Bună asta! Posted Image

Raz0rblade

Raz0rblade

Member

• Grup: Members

View Postaudiofidell, on 15 mai 2024 - 10:25, said:

Poveste veche de peste douazeci de ani. Eram dupa liceu, un prieten m a chemat sa merg cu taica sau  la o chestie de bioenergie cu Mudava, era intr o sala de clasa intr un liceu sau scoala, am prins ultima banca. Nu mai tin minte aproape nimic decat ca l a sfarsit dupa ceva vorbarie ne a ridicat in picioare sa ne penetreze cu energia lui, ne a spus sa stam cu picioarele cracanate. Eu, mai rebel, in ultima banca, nu m am conformat, stateam sprijinit picior peste picior. A inceput sa trimita pasele lui energetice, stiu ca in scurt timp timp de vreun minut m a luat o usoara ameteala. Nu credeam in bioenergie si nu cred nici acum, nici episodul ala nu m a convins, dar pe moment am fost destul de mirat de situatie. Am constientizat senzatia, imi spuneam ca nu cred in asta si wtf se intampla, dar acea scurta ameteala si impaienjenire a ochilor a fost  clara. Nici acum nu  pun ameteala pe seama pozitiei gresite in fata paselor lui,  dar am zis sa povestesc episodul meu cu Mudava.

A fost candidat la presedintie, cum dreaq sa nu stiti cine a fost Mudava!Posted Image
Aia are treaba cu sugestia mentala aplicata subiectului. Tot acu multi ani - mai multi de 20 - m-a rugat cineva sa particip la niste prezentari ale unor sectanti ciudati care sustineau ca omul trebuie sa se hraneasca din energia inconjuratoare, si se poate cu o pregatire asidua si schimbarea alimentatiei. Solicitantul era un oficial (fara alte informatii, desi banuiti pentru ce serviciu national lucra) si m-a rugat sa investighez personal, daca participantii la miscarea asta puteau constitui vreun pericol pentru stat si societatea romana. Da, anumite institutii ale statului se folosesc de colaboratori dinafara sistemului pentru anumite servicii.
Ideea e ca tipul - cel care tinea cursul, arata ca Isus cu blugi si geaca de blugi, sub 25 de ani si cu o barba de patriarh - vorbea destul de incet, linistit, pusese la un casetofon mic portabil o muzica de aia astrala - la keyboard se cheama pad tipul ala de modulatie audio - si am simtit la un moment dat ca alunec - unde, Dumnezeu stie - spre un somn greu, probabil ca tipul incepuse sa se joace cu psihicul meu si cu al celor din audienta. Asa ca aia a fost prima si ultima sedinta de genul, la care am luat parte. I-am spus tipului -oficialului -  ca nu merita riscul sa mai particip la alte intalniri, si oricum o facusem pe moka. Dar nici nu am mai auzit ceva de secta/miscarea asta astrala, ori s-au contopit/s-au facut una cu universul, ori au revenit la cele lumesti.  
Scurt pe doi, sunt pe lumea asta tipi care se pricep sa manipuleze psihic persoane, si nu as vrea sa ma mai intalnesc cu vreunul. Nici cu Mudava, avand in vedere ca tipul e mort...

Digix

Digix

Senior Member

View PostBursul, on 15 mai 2024 - 08:07, said:

Bioenergeticianul Constantin Mudava, supranumit vindecătorul lui Nicolae Ceaşescu, a murit după ce a suferit de mai multe afecţiuni.

Fraza asta ma pune pe ganduri.
N-a putut să se pătrundă singur.

gushpi

gushpi

cârcotaș

View PostLeo2006, on 15 mai 2024 - 08:02, said:

A spus sa intindem mainile in fata cu palmele indreptate spre ecran. In momentul in care a facut si el la fel, am simtit furnicaturi puternice si caldura din varful degetelor si pana la cot.

dragă leo,
țin, pe această cale, să-ți transmit că ecranele TV sunt puternic încărcate cu electricitate statică, iar cel cu tub catodic chiar îți „trăgeau” părul din cap, dacă te apropiai destul de ele.
în consecință, nu te-ntrista, dar părinții nu ți-au spus că nu e bine să stai lipit de ecranul televizorului? Posted Image
cu stimă,
io

PS referitor la căldură: TEMP-ul avut în perioada comunistă funcționa iarna și pe post de calorifer! :P

Edited by gushpi, 15 May 2024 - 14:01.

__Dan__

__Dan__

Senior Member

View Postaudiofidell, on 15 mai 2024 - 10:25, said:

A fost candidat-iepure al lui Ilici/Serviciului? Prin urmare nu era doar sarlatan - era un sarlatan prost naiv (sau poate chiar credea saracu' ca are forte...). Clar nu putea sa moduleze energia transmisa in mesaje (subliminale), ca ar fi castigat fara probleme. Da' cam cati Wh emitea asa, pe distanta scurta: incarca o trotineta s-ajunga pan' la piata? Posted Image

Edited by __Dan__, 15 May 2024 - 21:32.

Intaritu

Intaritu

Junior Member

• Grup: Junior Members
Mudava sustine ca el este cel care l-a vindecat pe Cristoiu.

maccip

maccip

46 ani

Nu stiu de ce l-a vindecat Mukunda Baluba ala de zici tu, dar Cristoiu nu se va vindeca niciodata de lichelism.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate