Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Sfaturi pentru pregatirea de evaluare

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

cucur

cucur

Active Member

• Grup: Members
La privat ajung multi copii cu probleme de integrare. Parintii incearca una doua scoli si apoi nu prea mai au de ales. Deasemenea ajung multi copii foarte slabi, cu probleme de concentrare care nu ar face fata invatamantului de masa. Ce sa zic, cred ca examenul de intare este doar de forma, o scoala privata ar muri de foame daca n-ar accepta tot ce intra pe usa!
Sunt si exceptii dar in general la scolile private nu se face scoala, si asta pe bani foarte multi.

Edited by cucur, 30 April 2024 - 16:33.

pisoiu2

pisoiu2

Active Member

Examenul a fost joi si vineri saptamana trecuta, iar astazi i s-au comunicat telefonic rezultatele sotiei mele, doar notele la examen si faptul ca a fost respins, fara nici un fel de alta explicatie.
Maine vreau sa ma duc pe acolo sa vad fizic lucrarile deoarece ceva nu se leaga intre nota obtinuta si ce imi spune fiul meu ca a facut.
Nu am idee care sunt drepturile mele la capitolul asta si vreau sa merg cat de cat cu poezia invatata. Am dreptul sa vad si sa fac o poza la lucrarea lui sau ei pot sa ma trimita la plimbare fara nici o explicatie daca vor?

Olteanul_sfios

Olteanul_sfios

Active Member

Probabil ca vor folosi bolta in locul unor explicatii si dovezi clarificatoare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate