Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chiar asa de prosti sunt englezi?

La mulți ani @xperia_ray!

Circular Makita de negasit in RO

Statii cu baterii
 [TEORIE] Ce ati face in cazul une...

Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera
 Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Pareri complex rezidențial T...
 Camping Franta - Chamonix

Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Free streaming SkyShowtime de la Digi

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

balauru23

balauru23

Junior Member

• Grup: Members
Pe aplicatia de pe telefon am canalele sky, dar pe aplicatia de pe tv android nu apar.

Bitterblue

Bitterblue

Member

La mine nu merg canalele TV. Afișează doar titlul emisiunii și „modul fără CI”, deși am CI. Am scos televizorul din priză, am făcut o scanare, tot degeaba.

stancosty

stancosty

Active Member

Mie mi-a testat cardul cu un Euro, pe Revolut tranzactia este marcata ca Reverted.
Pe un card normal, probabil ca dureaza un pic pana iti pun banii inapoi.

Am plătit cu Revolut!

Daniel1122

Daniel1122

Junior Member

• Grup: Junior Members

View PostBitterblue, on 30 aprilie 2024 - 19:44, said:

La mine nu merg canalele TV. Afișează doar titlul emisiunii și „modul fără CI”, deși am CI. Am scos televizorul din priză, am făcut o scanare, tot degeaba.
Merge doar la cei care au abonament cablu digital.

-TINO-

-TINO-

Senior Member

• Grup: Senior Members
Omu' are CI, e clar că e abonat la Digital.

oxygenlios

oxygenlios

Member

View PostDaniel1122, on 30 aprilie 2024 - 20:20, said:

Merge doar la cei care au abonament cablu digital.
Nu merge barosane fara CI/SmartCAM Posted Image . Am abonament Digital.

NFS01

NFS01

Senior Member

View PostVipeR85, on 26 aprilie 2024 - 17:25, said:

n-ar fi si mai simplu sa se anuleze din oficiu la incheierea perioadei de trial?

de ce plm trebuie sa fie totul in favoarea corporatiilor? daca uiti sa dai cancel, firma castiga ca tu esti mutalau si ori uiti ori nu te pricepi.
ia sa fie firma mutalaie si cand se termina trialul SA VREA OMU SA SE ABONEZE nu sa fie abonat din oficiu.
Vezi ca pe aici unii se lauda cu cat de bine e sa-ti ia banii corporatiilor prin direct debit

View Postoxygenlios, on 30 aprilie 2024 - 20:45, said:

Nu merge barosane fara CI/SmartCAM Posted Image . Am abonament Digital.
Abonamentul digital nu exista,oricine are digital,oficial esti trecut cu digital doar daca ai recevier sau card CI+ dar vezi digital oricum

Edited by NFS01, 01 May 2024 - 14:27.

cyrusct82

cyrusct82

Junior Member

View PostNFS01, on 01 mai 2024 - 14:25, said:

Abonamentul digital nu exista,oricine are digital,oficial esti trecut cu digital doar daca ai recevier sau card CI+ dar vezi digital oricum
Aici vorbești aiurea
Programele din digital le vezi dar nu toate daca ești abonat la analog
Când ai card CI (deci ești abonat la digital) mai sunt câteva programe care sunt codate și funcționează doar cu cardul CI.
Am 3 televizoare și pe 2 din ele nu-mi merg toate programele decât dacă mut cardul dintr-un televizor în altul. Aici le excludem pe cele care sunt plătite HBO, 4K........

Edited by cyrusct82, 02 May 2024 - 15:17.

-TINO-

-TINO-

Senior Member

Doar Sky 1 si 2 sunt criptate. Restul au fost toate decriptate de cativa ani. Era vb de tv1000, History si inca cateva. Sky 1 si 2 sunt criptate fiindcă vor fi contracost.

Edited by -TINO-, 02 May 2024 - 15:44.

modoran

modoran

Senior Member

Gata, au inceput nenorocitii astia sa bage reclame de 10 secunde la inceput ( de fapt promo la alt continut al lor ),  raman tot la torrentele mele.  Mai degraba merita sa platesti abonament la torrente daca nu ai incotro decat la astia ( sau altii asemanatori )

NFS01

NFS01

Senior Member

View Postcyrusct82, on 02 mai 2024 - 15:16, said:

Aici vorbești aiurea
Programele din digital le vezi dar nu toate daca ești abonat la analog
Când ai card CI (deci ești abonat la digital) mai sunt câteva programe care sunt codate și funcționează doar cu cardul CI.
Am 3 televizoare și pe 2 din ele nu-mi merg toate programele decât dacă mut cardul dintr-un televizor în altul. Aici le excludem pe cele care sunt plătite HBO, 4K........
Nu ai cum sa vezi canale ce sunt cu plata separata,nici eu nu vad balcan music cu tot cu cardul CI+,Fiecare utilizator are semnal free digital

View Postmodoran, on 03 mai 2024 - 14:18, said:

Gata, au inceput nenorocitii astia sa bage reclame de 10 secunde la inceput ( de fapt promo la alt continut al lor ),  raman tot la torrentele mele.  Mai degraba merita sa platesti abonament la torrente daca nu ai incotro decat la astia ( sau altii asemanatori )
Si torrentele sunt in moarte,in 3 ani warez_spam e pa

Daniel1122

Daniel1122

Junior Member

Au intrat canalele skyshowtime in aplicația DigiTV pe android tv.

excentryc

excentryc

Active Member

View Poststancosty, on 27 aprilie 2024 - 21:36, said:

M-am abonat.
A doua zi, mi-au tras 30 de lei din card... Posted Image
Dar ai bagat codul primit prin email ? ... eu cred ca tu ti-ai activat abonamentul normal.
Daca e asa vezi daca le trimiti un email (sau vad ca au si chat) si le explici ce ai facut fara sa vrei ... posibil sa-ti returneze banii.

FreeThinker

FreeThinker

Mr.Nobody

L-am băgat eu.
În traducere liberă: "Când luăm bani e bine. Când trebuie să-i dăm înapoi e rău"

Au luat niște bani - aia e, mi-am făcut o părere, ăia sunt și primii și ultimii fiindcă am anulat.

Concluzia mea?

Skyshowtime - niște bășinoși.
Digi - atât s-a putut.

Nu mă milogesc la ei pe mail, timpul meu e prea prețios. Next!

modoran

modoran

Senior Member

Da-le mesaj și cere banii înapoi, cred că ți-ai vor da.

cristiany

cristiany

Senior Member

View PostFreeThinker, on 08 mai 2024 - 15:01, said:

L-am băgat eu.
În traducere liberă: "Când luăm bani e bine. Când trebuie să-i dăm înapoi e rău"

Au luat niște bani - aia e, mi-am făcut o părere, ăia sunt și primii și ultimii fiindcă am anulat.

Concluzia mea?

Skyshowtime - niște bășinoși.
Digi - atât s-a putut.

Nu mă milogesc la ei pe mail, timpul meu e prea prețios. Next!

Tu ti-ai activat abonamentul normal.
Daca ai fi urmat pasii de pe siteul celor de la Digi, nu aveau cum sa te taxeze cu 30 de lei, pentru ca e un sistem de activare putin diferit.

Iar referitor la filmele de pe SkyShowtime, nu pot sa spun decat atat Posted Image
Marea majoritate a lor au fost difuzate pe canalele TV de jdemii de ori ...

FreeThinker

FreeThinker

Mr.Nobody

Hai că sunt deja două răspunsuri, trebuie să răspund deși nu voiam să o mai lungesc.

"Tu ti-ai activat abonamentul normal."

Poate că așa e, dar pe un site normal la cap și nu unul de jegoși nu trebuia ca atunci când bagi codul să aibă opțiunea să primești banii înapoi?

Pentru ce mesajul cu avem o problemă (sau ceva asemănător, nu mai țin minte exact)?

De ce trebuie să-i contactez eu pe mail și să cer niște bani înapoi pentru ceva ce ei au spus că e gratis?

Părerea mea e că au făcut intenționat așa, ca să ciupească niște bani, oricum am anulat, are balta pește, nu e ca și cum ar fi singuri în piață. Ca să nu mai zic de varianta aia veche și gratuită de care a zis cineva mai sus...  Posted image

Atheros12

Atheros12

New Member

Eu am introdus smartCam-ul dupa ceva timp pentru ca nu prea il foloseam doar pentru canalele astea skyshowtime sa vad daca merg, dar imi spune ca programul este criptat si sunt abonat la digital popular. Imi scrie: Setarea este in curs de finalizare, acest lucru poate dura cateva minute. Cont pe skyshowtime mi-am facut, ar mai trebui sa fac altceva?

Edited by Atheros12, 10 May 2024 - 08:26.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate