Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zgarieturi in diferite locuri

Ajutor inlocuire LCD masuna de ca...

Ce impozite , taxe platesc daca c...

Range Rover Evoque, 2020, Hibrid,...
 Pompa erbicidat p100

[CUM] Pot sa ajung la Impact Hub ...

Apartament in bloc nou.

Tantari uriasi
 lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...

Adobe premiere pro, problema seta...

Ochelari distanta intermediara
 Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...

Plita electrica moderna

antena wifi

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

rebelmonk666

rebelmonk666

Junior Member

• Grup: Members
Sal'tare,am capatat aceasta antena microtik sxtsq 5ac,si as dori sa stiu daca o pot folosi pe post de amplificator al semnalului wifi.Adica sa plec din swich cu un utp si sa-i dau semnal.Multumesc anticipat.

cralin

cralin

Member

Aia nu este doar o antena. Este un CPE
Licenta (L3) cu care vine implicit iti permite sa faci cu el doar legatura Point-to-Point.

Daca vrei sa-l folosesti pe post de Access Point iti trebuie licenta minim L4 in el si trebuie sa iei in considerare ca respectivul AP va fi foarte directional.

rebelmonk666

rebelmonk666

Junior Member

Am inteles,vazand functie de wifi m-am gandit ca v-a merge....asta este.Mersi de lamurire.

Edited by Ravy, 05 April 2024 - 06:30.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate