Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...

Samsung S23 probleme dupa update 6.1

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Noleafclover

Noleafclover

Junior Member

• Grup: Members
Am facut greseala de a updata S23-ul la One Ui 6.1, iar acum bateria se duce mai repede, telefonul se incalzeste...

De asemenea, swipeul pt a debloca lock screenul nu merge din prima,trebuie sa apas de 2 ori.

Se mai confrunta cineva cu aceleasi probleme dupa acest update? Exista posibilitate sa lanseze un alt update care sa rezolve aceste probleme?

Ecou81

Ecou81

Member

Fa-i in factory reset...
La majoritatea se pare că ține bateria mai bine...

Noleafclover

Noleafclover

Junior Member

Stiu ca factory reset e solutia, dar am deja atatea salvate pe telefon si s-ar sterge tot...nu stiu ce e cu Samsung dar parca nu simt ca am un telefon flagship, numai probleme, camera slaba sincer, fata de S10e precedent trebuia sa ma dea pe spate.

cichity

cichity

Member

Duminică am filmat circa 10 minute în Full HD/60 fps. Telefonul s-a încălzit excesiv. Înainte de One UI 6.1 nu am pățit așa ceva.

Ecou81

Ecou81

Member

Noleafclover, pe 02 aprilie 2024 - 08:20, a scris:

Stiu ca factory reset e solutia, dar am deja atatea salvate pe telefon si s-ar sterge tot...nu stiu ce e cu Samsung dar parca nu simt ca am un telefon flagship, numai probleme, camera slaba sincer, fata de S10e precedent trebuia sa ma dea pe spate.

Ar fi culmea să fie camera mai slabă ca la un S10.
Bănuiesc că ai instalat asta, nu? https://apps.samsung...cameraassistant

Noleafclover

Noleafclover

Junior Member

Da, am instalat camera assistant. E vreo functie anume ce trebuie folosita din aplicatia asta ca sa iasa mai ok pozele? Cu S10e nu aveam probleme cu focalizarea la selfieuri. Dar la S23 oricat de nemiscat tin telefonul, ies putin neclare selfieurile. Iar camera principala albeste pozele, ca si cum le lumineaza inutil si ies prea luminoase, iar pielea o face alba supraexpusa.

Ecou81

Ecou81

Member

Noleafclover, pe 02 aprilie 2024 - 14:00, a scris:

Da, am instalat camera assistant. E vreo functie anume ce trebuie folosita din aplicatia asta ca sa iasa mai ok pozele? Cu S10e nu aveam probleme cu focalizarea la selfieuri. Dar la S23 oricat de nemiscat tin telefonul, ies putin neclare selfieurile. Iar camera principala albeste pozele, ca si cum le lumineaza inutil si ies prea luminoase, iar pielea o face alba supraexpusa.

Mda, nu sună ok deloc.
Rapid, mă pot gândi doar să bifezi "prioritise focus over speed"! Va face pozele.xu.un ușor delay, dar va focusa mai bine! Cel puțin așa ar trebui, în teorie.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5tFlPWitcBM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mai vezi prin tutoriale ce și cum...

Gud lac! :)

Ecou81

Ecou81

Member

https://zonait.ro/ga...i-6-1-probleme/

radulescu328

radulescu328

Active Member

Eu nu am probleme cu senzorul de amprentă după update la 6.1, telefonul funcționează destul de bine.Mai iau bătaie la Clash Royale dar asta e alta discuție...:(

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate