Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Parcuri auto in Germania

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
micutu_flo

micutu_flo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 20.11.2005
Salut, dupa indelungi chibzuiri am hotarat sa iau un auto SH, Opel Astra, hatch-back
Si pana la urm acred ca ies mai bine daca ma duc eu dupa ea.
V-as ruga daca , din cei care v-ati adus personal sau din cei care aduc masini spre vanzare, mi-ati putea recomanda cateva parcuri auto, respectiv detalii legate de orasul in care se afla, cum se ajunge cel mai  bine.
Si o intrebare in plus,( vreau sa merg cu socrul meu), cum ar fi mai indicat, sa mergem cu masina lui si sa ne intoarcem si cu a mea sau sa mergem  cu un microbuz, autocar si sa vina el cu ea , tinand cont de faptul ca nu am mai fost plecat afara.
Va multumesc anticipat pentru sfaturi si pareri.
Toate cele bune. :coolspeak:

#2
dan2

dan2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 05.11.2003
www.autohus.de

#3
Furia-Rosie-Turbo

Furia-Rosie-Turbo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 12.05.2006

View Postmicutu_flo, on Apr 13 2006, 22:51, said:

Salut, dupa indelungi chibzuiri am hotarat sa iau un auto SH, Opel Astra, hatch-back
Si pana la urm acred ca ies mai bine daca ma duc eu dupa ea.
V-as ruga daca , din cei care v-ati adus personal sau din cei care aduc masini spre vanzare, mi-ati putea recomanda cateva parcuri auto, respectiv detalii legate de orasul in care se afla, cum se ajunge cel mai  bine.
Si o intrebare in plus,( vreau sa merg cu socrul meu), cum ar fi mai indicat, sa mergem cu masina lui si sa ne intoarcem si cu a mea sau sa mergem  cu un microbuz, autocar si sa vina el cu ea , tinand cont de faptul ca nu am mai fost plecat afara.
Va multumesc anticipat pentru sfaturi si pareri.
Toate cele bune. :coolspeak:


Incearca www.mobile.de unde dc vezi ceva frumos gasesti si un numar de tel eventual un mail!

#4
clarinett

clarinett

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.03.2007
dute cu avionul sau cu autocarul desi cel mai bine e cu avionul si cred ca te costa mai putin pentru ca la drumul de intoarcere o sa-ti fie tare greu sa conduci atita drum daca nu vrei sa dormi undeva,asa conduceti amindoi!

#5
El_Cid

El_Cid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 29.03.2004
Leipzig Daffner - pentru forduri
autohaus, oricum cele din nord sau centru se merita mai mult (sunt mai mici preturile).
ai grija cu mobile.de  - multe sunt tepe, ce se merita se vinde foarte repede.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate