Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Femeile cumpara multe haine

* * * - - 6 votes
  • Please log in to reply
129 replies to this topic

AlbastruIndigo

AlbastruIndigo

Anima Sola

• Grup: Moderators

Vizualizare mesajNoua_pe_site, pe 31 octombrie 2023 - 19:22, a scris:

La pantofii de genu asta am orgasm instant , cum ii vad cum imi sticlesc ochii.

De ce? :crying:  Sunt urati in spume. :lol:

Noua_pe_site

Noua_pe_site

Heartless Biatch

• Grup: Senior Members

Vizualizare mesajAlbastruIndigo, pe 31 octombrie 2023 - 22:49, a scris:

De ce? Posted image  Sunt urati in spume. Posted image
Stiu ce gusturi ai Posted image

Tie  iti plac cizmele negre din stanga , mie imi plac ambele perechi ca-s ale mele .Au fost ale mele ca nu mai sunt .
Am avut doua fete care au facut parada modei cu incaltaminte si toale

Astia coloratii m-au orgasmat de fiecare data cand ma uitam la ei . Am ramas fara iei ca fata cu cizme cu toace a fost foarte convingatoare cand s-a rugat de mine sa ii dau ei .
Cealalta a luat toti bocancii , cizmele militaresti / baietesti

Attached Files

Edited by Noua_pe_site, 31 October 2023 - 23:53.

un_el

un_el

Senior Member

Vizualizare mesajNoua_pe_site, pe 31 octombrie 2023 - 23:52, a scris:

Stiu ce gusturi ai Posted image

Tie  iti plac cizmele negre din stanga , mie imi plac ambele perechi ca-s ale mele .Au fost ale mele ca nu mai sunt .
Am avut doua fete care au facut parada modei cu incaltaminte si toale

Astia coloratii m-au orgasmat de fiecare data cand ma uitam la ei . Am ramas fara iei ca fata cu cizme cu toace a fost foarte convingatoare cand s-a rugat de mine sa ii dau ei .
Cealalta a luat toti bocancii , cizmele militaresti / baietesti

Ce numar porti la incaltaminte? :naughty:

Noua_pe_site

Noua_pe_site

Heartless Biatch

Vizualizare mesajun_el, pe 10 martie 2024 - 09:46, a scris:

Ce numar porti la incaltaminte? Posted image

38 , de ce intrebi ?

MikeSpike

MikeSpike

Cinic real

Norocoasa mai esti. Ia sa vezi cand porti 36 si nu gasesti nici la copii nici la adulti marimea. Si paparino sufera mental+insotiri prin magazine. Si se pleaca de la ,,papuci,, si ajung la genti. Trecand prin raionul tzatzare si chilotzaraie.  Bati juma de zi si vii acasa cu o ,,batista,, si eterna replica-  nu gasesc nimic! FML!

Noua_pe_site

Noua_pe_site

Heartless Biatch

Eu la incaltari nu am probleme , 38 european era tot timpul perfect pentru mine. Aici e 7.5 sau 8 asa ca inca ma descurc ca daca nu e bun un numar , celalalt sigur se potriveste :)
Cu genti nu pierd vremea , mi-a facut sefa cadouri genti Coach incat mi s-a luat plus ca ma enerveaza ca de fiecare data cand cauti ceva intr-o geanta , fie cat de mica , nu gasesti nimic niciodata

un_el

un_el

Senior Member

Vizualizare mesajNoua_pe_site, pe 12 martie 2024 - 18:02, a scris:

38 , de ce intrebi ?

Ma gandeam sa-ti fac cadou o pereche de pantofi, daca tot:

Citat

Astia coloratii m-au orgasmat de fiecare

MikeSpike

MikeSpike

Cinic real

Poate cu genti nu iti pierzi timpul dar ,,a te piace,, sa umbli aiurea 4,5 ore prin magazine pt multe altele?  Vreau papuci,merg personal in 2,3 aleg/probez/cumpar. 1 ora maxim. Si dupa 3,4 ore la pescuit. Relax,fara stres. Noua P.Site,stai sa vezi cum e dimineata.  Cafea si ceva dulce pt soata. Daca iau ceva dulce> de iau,ca nu ca ....    Daca nu iau ma intreaba> ce mi-ai adus dulce? Iarasi mi-o iau!   Dar vaccinat fiind de amar de ani>mereu am ceva prin masina.  De ceva urgenta.  Si mai e prostia ,comanzi pe net,, haine.  Rar se potriveste foto cu ce primesti,masuri gresite. Alta belea>retur,,,uff.

Noua_pe_site

Noua_pe_site

Heartless Biatch

Vizualizare mesajun_el, pe 13 martie 2024 - 13:36, a scris:

Ma gandeam sa-ti fac cadou o pereche de pantofi, daca tot:

Posted imageyes , please, trimite-mi o poza inainte sa nu fiu dezamagita ca ii am deja :lol:

Vizualizare mesajMikeSpike, pe 13 martie 2024 - 15:34, a scris:

Poate cu genti nu iti pierzi timpul dar ,,a te piace,, sa umbli aiurea 4,5 ore prin magazine pt multe altele?  Vreau papuci,merg personal in 2,3 aleg/probez/cumpar. 1 ora maxim. Si dupa 3,4 ore la pescuit. Relax,fara stres. Noua P.Site,stai sa vezi cum e dimineata.  Cafea si ceva dulce pt soata. Daca iau ceva dulce> de iau,ca nu ca .... Daca nu iau ma intreaba> ce mi-ai adus dulce? Iarasi mi-o iau!   Dar vaccinat fiind de amar de ani>mereu am ceva prin masina.  De ceva urgenta.  Si mai e prostia ,comanzi pe net,, haine.  Rar se potriveste foto cu ce primesti,masuri gresite. Alta belea>retur,,,uff.
Si eu prefer pescuitul vs cumparaturi :)
Eu nu comand pe net decat incaltari ca la astea macar stiu ca se potriveste numarul dar la toale  nu am suficienta rabdare sa vad in ce ...seizes ma incadrez.
Am comandat de cateva ori masura Medium si am primit o toala de copil de 7 ani sau una de balena esuata desi tot medium era . M-am lasat de sportul asta

Am avut o perioada in care am fost addicted , acum mi-a trecut adictia si am dat-o in mi-e lene sa cumpar chestii pe care le am deja
Cu dulciurile nu am probleme  ca sotia ta , singura mea dambla e ca tre sa am ciocolata ( de calitate ) in casa sau la birou constant. Daca o stiu acolo , nu vreau nici sa o gust dar daca raman fara , ma apuca poftele instant

MikeSpike

MikeSpike

Cinic real

Qed! Tre sa fie,oricum! Ps. frumoasa eschivarea ,,cu dulciurile nu am probleme,,Posted Image

futurist

futurist

Guru Member

View PostMikeSpike, on 13 martie 2024 - 16:22, said:

Qed! Tre sa fie,oricum! Ps. frumoasa eschivarea ,,cu dulciurile nu am probleme,,Posted Image
Chiar nu are.
Cu lipsa lor are ceva la creieri.

Noua_pe_site

Noua_pe_site

Heartless Biatch

Vizualizare mesajfuturist, pe 13 martie 2024 - 18:45, a scris:

Chiar nu are.
Cu lipsa lor are ceva la creieri.

Pai tu nu ai avea ceva la creier daca stii ca nu ai ceva in casa ? :lol:
daca te apuca poftele si nu ai pe ce pune mana ?

Cu inghetata tre sa-l antrenez pe Leon.
Eu cumpar inghetata , mananc cateva linguri si uit cutia in congelator. Cand imi amintesc de ea , deja are firicele de gheata prin ea si nu pot sa o mananc . O bag la loc si is ok , o mai caut peste 5 luni.
Daca nu am nici un pic de inghetata , ma iau transpiratiile
Leon nu intelege cum sa lasi inghetata sa se strice iar eu nu pricep ce e asa de greu de inteles

crisstonne

crisstonne

Ἀταραξία

Vizualizare mesajNoua_pe_site, pe 13 martie 2024 - 16:19, a scris:

... nu vreau nici sa o gust dar daca raman fara , ma apuca poftele instant
Cum dispare, în cazul ăsta, se autoconsumă?!  🙊🤣

Noua_pe_site

Noua_pe_site

Heartless Biatch

Vizualizare mesajcrisstonne, pe 13 martie 2024 - 20:03, a scris:

Cum dispare, în cazul ăsta, se autoconsumă?!  ����

Grab a chair , da-mi voie sa-ti spun povestea inghetatei care dispare peste noapte :)

Mie imi place inghetata de ciocolata cu caramel , cu dubla ciocolata , cu bucati de ciocolata si cred ca ai prins ideea deja.
Lui ii place vanilia sau cookies and cream ,o amestecatura de ceva alb ( vanilie cred ) cu ceva bucatele de oreo cookies care are un fel de gust dar pentru mine e la fel de naspa ca si vanilia.

El prefera o galeata de chestie de aia la 5 lei pentru 2 kile iar eu prefer 250 gr de inghetata la ..50 lei

Eu am obs ca pot sa iau un kil de ce-i place lui la 25 lei sa zicem si am inceput sa-i cumpar , calitate mai buna ca nah , mi se pare aiurea ca eu sa mananc inghetata de 50 lei si el de 5 lei.

Ii iau lui 3 cutii si mie una.
Eu pun o banana intr-un bol , adaug 3 linguri de inghetata , mai pun niste nuci , o cireasa si mananc o ora la bolul asta.
El , mananca juma de kil in 5 minute si daca se trezeste la 3 dimineata mai mananca jumate .Daca a terminat inghetata lui fara nici un gust ( vanilie , cine a inventat inghetata de vanilie si de ce ? ) isi baga nasu in a mea.
Cumva , raman mereu fara inghetata Posted image

Cand il vad pe el nu am nici o treaba , nu am pofte dar cand stiu ca nu am access la inghetata de ciocolata , desi nu am pofte reale ,atunci vreau inghetata

Ne descurcam nu-i bai , nu ma supar ca imi mananca inghetata in schimb imi face o mie de  draci cand vad cata inghetata mananca si nu se pune nici macar un gram pe el Posted image

@Mike , sotia ta tot la fel ca al meu e ?

crisstonne

crisstonne

Ἀταραξία

Eu nu pun un gram pe mine, dar nici nu mănînc găleți de înghețată  😂

Noua_pe_site

Noua_pe_site

Heartless Biatch

si tu ma enervezi atunci Posted image

crisstonne

crisstonne

Ἀταραξία

Bineee, o să mă bag pe găleți de înghețată  🤣

L.E. Referitor la haine, sînt și bărbați care au pasiunea asta, nu văd de ce ar fi blamate femeile.

MikeSpike

MikeSpike

Cinic real

Treaba cu inghetata e cu,, schipsis,,   Probata nu mai mult de 3 saptamani in urma. Plec voios singur la cumparaturi de dulciuri,uit ce dreaq vroia,cumpar galagie de marci si sortimente. Bag in congelator>avem ceva dulce? Da.   De lene am zis unde sa caute. 7 zile-sertarul gol. Plus mustrarea- de ce ai luat   etcetc!  Dar mai fac cate un ,,pishulet,, noaptea si vad sotia cu ochii inchisi/frigider deschis/lingurita si ,,ceva dulce,,.     Inchid ochii si ma duc in pat,ca stiu ca,, gura bate curul,,!    Asa si la Noua p Site! Dispare singura intre 23 si 04.Posted Image

Crisstoane,sant barbati si ...barbati!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate