Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Propuneti sigla PSDNL pentru euro...

Tencuiala tavane cu folie de plas...

A cunoaste DOAR limba engleza e u...

Izolatie tavan?
 Telefoane low end - generalitati

setare permanenta 16:10 in VLC?

Schimbare nume strada se schimba ...

¨Pentru ca ti-a placut Einstein &...
 Produsele marca proprie ar putea ...

Slabire burta

Extender mikrotik

Puț apa in comuna Berceni Il...
 Configurare router TP-Link (trans...

Informatie job secundar

VLC Media Player

WoW Ascension parere

Metoda de plata ok sau ...

* * - - - 5 votes
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

LordulCapdeMort

LordulCapdeMort

Member

• Grup: Members

View Postbai3tzash, on 26 septembrie 2023 - 12:17, said:

Link-ul e legal, doar ca vad ca ii incarci lui cartela sau ii pui credit pe ceva cont, din ce vad.

pai si in plm acel cont nu se poate urmari, daca tot zici ca link-ul e legal

giuliani

giuliani

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postbusiness11, on 26 septembrie 2023 - 13:02, said:

Ce idiot, pune link pe recharge Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Eu am jucat odata jocul lor si mi-au trimis un link al unei pagini care semana foarte mult cu o pagina DHL reconstruita, unde scria ceva de o asigurare si daca bagai cardul ca sa platesti suma de 20usd cat imi cerea pe asigurare, iti tragea din cont vreo 2-300eur.

Am patit odata exact asa, pusesem ceva chestii de bebe la vanzare si am uitat sa imi scot nr de telefon. In maxim 30min imi scrisesera vreo 5 gagici pe whatsapp, toate blonde, aranjate, aveau poze cu bebe sau carucioare la profil, etc. Una cumpara pt sora ei din Peru (dar ea era blonda europeanca clar), alta imi daduse o adresa din Berlin care nu exista, alta scria de pe un nr de telefon de rusia, alta de nigeria etc.
Ideea era ca la tine, cu pagina aia ca de DHL.

Am sunat la politie, mi-au zis ca doar in Baden Wurttemberg(un Bundesland german cu 11mil populatie) se raporteaza in medie 2000 de astfel de cazuri zilnic.

Edited by giuliani, 27 September 2023 - 10:03.

DannyHuwe

DannyHuwe

Active Member

• Grup: Members

View Postadrian_r5, on 26 septembrie 2023 - 12:41, said:

... pai aici incepe partea frumoasa  
Ai ceva exemple concrete?  Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate