Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
M-am inregistrat in e-factura. Ca...

Voi cum faceți fața ava...

Spital stomatologic sector 4 grat...

Pastrare numar inmatriculare !
 Supraveghere autoturism in parcar...

Bsod repetat

Angst Romania - Oficial in Insolv...

Pocket PC Handheld ajutor.
 Intrerupere utilitati casa tempor...

Care credeti ca este probabilitat...

paravan geam / obturare vedere

Motorola E32, se aprinde flashlig...
 La mulți ani @sylvius!

Joy Berceni Biruintei 87

Recomandare suport tableta

Vanzare apartament

Accesorii iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max

• Please log in to reply
443 replies to this topic

foxtian

foxtian

Member

• Grup: Members
O recomandare pentru o husa magsafe  care sa protejeze lentilele fara sa fie nevoie sa pun acea protecție pe lentile , consider ca  ii ia din claritatea pozei acel plastic peste lentila

2Unlimited

2Unlimited

"No limits"

• Grup: Senior Members
Pai cam toate husele au protectie, ma refer la partea iesita in relief care protejeaza lentilele pe suprafete plane...

Edited by 2Unlimited, 14 February 2024 - 12:10.

kvlq

kvlq

Active Member

Evident ca e inutila. In cazul unui soc, se va desprinde instant (nu ca daca ar ramane pe spate ar proteja prea mult telefonul). E pur estetic, pentru cei carora le place. Mie insa mi se pare destul de groasa, chiar daca ei zic ca e "super slim"... nu se compara cu un skin.
Imi place insa directia in care se indreapta accesoriile magsafe. Cu cat mai diverse, cu atat mai bine. Dar da, nu vor bate niciodata utilitatea bateriilor/SSD-urilor magsafe.

Edited by kvlq, 14 February 2024 - 12:20.

adair

adair

Senior Member

Sincer imi aduce aminte de directia placuta in care o luase Motorola acum ceva ani, dar care s-a oprit, cu accesorii magnetice. Si da aveau capac exact ca cel de la Nomad. As vrea sa vad o baterie externa gen capacul asta de la Nomad, care sa nu ingroase foarte tare telefonul.

Edited by adair, 14 February 2024 - 12:26.

2Unlimited

2Unlimited

"No limits"

View Postkvlq, on 14 februarie 2024 - 12:19, said:

Evident ca e inutila. In cazul unui soc, se va desprinde instant (nu ca daca ar ramane pe spate ar proteja prea mult telefonul). E pur estetic, pentru cei carora le place. Mie insa mi se pare destul de groasa, chiar daca ei zic ca e "super slim"... nu se compara cu un skin.
Imi place insa directia in care se indreapta accesoriile magsafe. Cu cat mai diverse, cu atat mai bine. Dar da, nu vor bate niciodata utilitatea bateriilor/SSD-urilor magsafe.

Skinurile nu ofera protectie deloc. Decat cu skin mai bine cu telefonul gol. Mi-ar place sa imi folosesc telefonul gol. Insa la cat sunt de cascat, nu ma risc. Adica nu scap telefonul din mana doi ani, si apoi il scap de trei ori intr-o zi...

adair

adair

Senior Member

A venit husa de la Ryan London. Se simte foarte bine, clar peste cea de la Apple de pe 14 Pro Max. Imi place ca e mai usoara si mai subtire decat ce aveam pana acum de la Spigen. Am prins-o cu reducere la 260 lei si am mai dat 22 lei TVA si 12 lei taxa de posta.

Attached Files

Edited by adair, 15 February 2024 - 09:42.

kvlq

kvlq

Active Member

View Postadair, on 15 februarie 2024 - 09:36, said:

A venit husa de la Ryan London. Se simte foarte bine, clar peste cea de la Apple de pe 14 Pro Max. Imi place ca e mai usoara si mai subtire decat ce aveam pana acum de la Spigen. Am prins-o cu reducere la 260 lei si am mai dat 22 lei TVA si 12 lei taxa de posta.

Una (daca nu sigur) dintre cele mai bune alegeri cand vine vorba de husa de piele. Am trecut cam prin toate si inca nu sunt decis daca e pe locul 1 sau 2 (alaturi de Bullstrap).
Singura pe care n-am incercat-o, e cea de la Andar, pe care probabil o voi incerca in toamna, dupa lansarea iPhone 16. Acum am deja vreo 8 huse in valoare de vreo 2000+lei. Ajunge Posted Image
La cat mai putine incidente!

Edited by kvlq, 16 February 2024 - 14:46.

aurel_anghelescu

aurel_anghelescu

New Member

Frumoasă această husă, arată bine. Să o stăpânești sănătos.

kvlq, pe 09 februarie 2024 - 00:31, a scris:

Da, toate se vor incinge. Poti lua un magsafe stand de la ESR cu cryoboost(ventilator). https://www.esrgear....with-cryoboost/

Eu am acest model și sunt mulțumit de el. Parcă nu se mai încălzește telefonul așa tare. Doar ca are un zgomot finuț pe fundal, de la ventilator. Când e liniște deplină se aude, dar nimic deranjant.

Edited by aurel_anghelescu, 16 February 2024 - 18:17.

doujdelei

doujdelei

Member

are cineva husa Spigen Ultra Hybrid MagSafe Zero One?

Mo_su

Mo_su

Junior Member

• Grup: Junior Members
Ce parere aveti despre dongle-urile cu HDMI, combinat cu o tastatura bluetooth se poate replica experienta Dex de pe samsung ?

dorurad

dorurad

Motanel foarte pufos

Sper ca nu e târziu, dar pentru cine e în București, vedeți ca face eMag in show-room-ul din Băneasa niște promoții la produsele și accesoriile Apple. Pare ca merge și online să comandați. Dar e doar azi.
Eu am fost și am luat încă un încărcător original pentru 15 pro Max la 106 lei :D

Wease656

Wease656

New Member

• Grup: Candidate Members
Nu sunt impresionat de FineWoven ca alternativă la husele de piele de la Apple.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate