Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nuanta culoare

autonivelanta peste autonivelanta

Plata produs

Klaus Iohannis, propus oficial de...
 Fotbal juvenil

Contributie pentru crestere si ed...

Țiuit laptop

Firewall UFW si Iptables - Doua I...
 DVR Hikvision 7208HUHI M1/S/A se ...

Cum sa procedez

Incalzire pardoseala sistem Upono...

Cat costa o cutie de viteze manua...
 Recomandare media player subs Net...

Hyundai i20 din 2018, tremurat la...

Transnistria vrea sa ceara alipir...

Defectiune masina de spalat vase ...

Accesorii iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max

• Please log in to reply
439 replies to this topic

Lex404

Lex404

Guru Member

• Grup: Moderators
Am comandat carcasa asta de pe siteul Apple
Attached File  Screenshot 2023-09-24 191931.png   799.48K   17 downloads

Si pana la urma pastrez foliile Spigen ezFIT, daca nu o fi buna/ decupajul cum trebuie pun alta... csf

Intaritu

Intaritu

Junior Member

• Grup: Junior Members
Imi place asta pe negru https://www.spigen.c...=41693158342703
Cumva copie dupa Nothing phone.

Edited by Intaritu, 24 September 2023 - 19:48.

Lex404

Lex404

Guru Member

• Grup: Moderators
Nu e copie dupa nothing, ci dupa dbrand :)

cata32

cata32

Member

• Grup: Members
Este cineva care mă poate ajuta cu o husă de la Nomad (Modern Leather Case  - black) de la iStyle? Măcar să îmi spună în ce magazin a văzut că există în stoc și să sun eu la ei?

kvlq

kvlq

Active Member

Horween sunt mult mai șmechere decât cele normale. Pielea Horween mult mai calitativă: https://nomadgoods.c...hone-15-pro-max
De retinut la Nomad, ca marginile sunt din silicon, nu piele!

cata32

cata32

Member

Exact de asta vreau Nomad. Că are structura, scheletul, din silicon, plastic, cauciuc sau ce material o fi ăla. Pielea e mai butucănoasă pe zona de ramă și se vede mai groasă și din față, la display. Și da, aș prefera Horween, dar de unde? :)
Probabil trebuie să mai aștept ca să apară în stocuri pe la noi.
Mulțumesc frumos de răspuns!

kvlq

kvlq

Active Member

Am pus link, poti comanda direct de pe site-ul lor, am cumpărat eu anul trecut si livrează fără probleme in RO.

cata32

cata32

Member

Am dat comandă în USA. Speram să găsesc pe aici. Dar asta e. Măcar vine de la sursă.
Am dat comandă și de sticlă de protecție. Vedem ce-o fi de capul ei.

L.E. în cât timp ai primit comanda? Mulțumesc!

Edited by cata32, 25 September 2023 - 10:00.

kvlq

kvlq

Active Member

In aproximativ 6-7 zile dacă-mi aduc bine aminte.
A venit din HK, nu din USA.

kvlq

kvlq

Active Member

O comparatie faină intre ESR , Torras si Spigen. https://www.reddit.c...torras_esr_and/

raducanu969

raducanu969

Active Member

Astazi am primit Cover-ul dar si Folia din sticla protectie display, si chiar sunt surprins cat de calitative sunt, chiar nu ma asteptam, gsmnet chiar este o firma care se respecta dar si respecta clientii.

Acum, astept pe cele pe care fiumeo le-a comandat de pe AliExpress ( cover-uri dar si folii )

Attached Files

kvlq

kvlq

Active Member

Am comandat si eu astăzi, pana la urma, foliile mult recomandate peste tot (TORRAS) si husa clear cu MagSafe tot de la ei (a postat-o cineva cu câteva pagini in urma si pe aici si arată bine rău, mai ales cu butoanele portocalii).

Attached Files

raducanu969

raducanu969

Active Member

pt kvlq - i-am luat provizoriu, repet, si-a dat comanda de pe AliExpress de cover-uri cu Grafiti / Desene, habar nu am exact :) Si-a luat folii Privacy, vorba aceea ( stim noi dastea ) :) De la o varsta, copii ne dau lectii, trebuie sa ne adaptam :))))

raducanu969

raducanu969

Active Member

Revin cu impresii despre Cover și Folie, Excepționale. Recomand ������

PS. Folia, atât de bine sa așezat încât, nici nu îți dai seama că este aplicată iar cover-ul este exact ce trebuie

kwik

kwik

New Member

• Grup: Candidate Members

raducanu969, pe 25 septembrie 2023 - 14:21, a scris:

Astazi am primit Cover-ul dar si Folia din sticla protectie display, si chiar sunt surprins cat de calitative sunt, chiar nu ma asteptam, gsmnet chiar este o firma care se respecta dar si respecta clientii.

Acum, astept pe cele pe care fiumeo le-a comandat de pe AliExpress ( cover-uri dar si folii )
am avut husa aia pe un 13 pro si un a53 si pot sa spun ca da, ca design este misto insa cauciucul ala gros incalzeste telefonul maxim, nu il lasa deloc sa respire

kvlq

kvlq

Active Member

Are cineva vreun încărcător MagSafe pentru iPhone + AW? Caut de câteva zile unul si încă nu m-am decis.
Pana acum mi s-a pus pata pe asta https://www.amazon.d... Am citit lucruri bune despre el, insa nu știu cum e cu ventilatorul ăla pentru răcire...va sta pe noptiera, si mi-e sa nu facă zgomot. Îmi place maxim ca poți scoate încărcătorul pt AW si să-l iei cu tine, având posibilitatea sa îl încarci apoi si de la laptop, priza etc...

LE: Am gresit, modelul de sus nu are ventilator (CryoBoost), doar asta are: https://www.amazon.d...N632LI52U&psc=1 . Si cica poate fi oprit oricum.

Edited by kvlq, 25 September 2023 - 21:54.

stoki

stoki

Junior Member

A venit azi husa FineWoven pt pro max.
Sincer, e cea mai faină husă pe care am avut-o până acum.
Atât de faină încât și-a comandat și soția un iPhone 15 Pro 🤣
Sunt curios cum se va comporta în timp, dar ca și textură / feeling, sunt foarte mulțumit de ea.

kvlq

kvlq

Active Member

Niste poze cu ea pe telefon? De sus, lateral, jos, close-up etc Posted image )))) Posted image Posted image
Sunt curios cum arată, din ce am mai văzut pe net, îmi place, chiar daca se murdărește, rupe si mai știu eu ce.

Edited by kvlq, 25 September 2023 - 21:56.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate