Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care adeziv de placi ceramice ii ...

[GAMING PC BUILD] Aprox 12000 lei

Care sint cele mai ieftine mortar...

Ferdinand Residence - Sectorul 2
 programel Win Movie Maker

Meritau ginerii lui Lot sa moara?

Ce credeți ca s-ar intampla ...

Instanta amana sistematic pronunț...
 se poate folosi alt incarcator US...

Parchet impermeabil + fara praguri

Despre prima de activare

One Cotroceni
 Piese noi pentru reducerea zgomot...

Refuzat la imbarcare din cauza un...

Alungire => hipertrofie

Care este "rostul" porumb...

iPhone 15 Pro/ iPhone 15 Pro Max

• Please log in to reply
1465 replies to this topic

kvlq

kvlq

Active Member

• Grup: Members
Au intampinat si altii problema expusa aici (legat de tastatura).
Ce e trist e ca am oferit si solutia, care se pare ca pe macrumors a functionat la multi, dar la noi lumea continua sa se planga (probabil -mai mult ca sigur- nici n-au incercat). Ne meritam soarta.

Edited by kvlq, 03 December 2023 - 20:46.

boy4ever

boy4ever

Senior Member

• Grup: Senior Members
Ce tot vorbiți de tastatură pe-aici? Nu am nicio problemă pe 15 Pro Max.

gigiultrafin

gigiultrafin

Member

Salut. A întâmpinat cineva probleme cu noua culoare natural titanium? Tocmai ce am primit telefonul și sunt curios dacă pe termen lung vor fi probleme vizibile de scratch sau decolorare.
Deocamdată îl voi ține fără husă și fără folie display ca să mă bucur de design!

kvlq

kvlq

Active Member

15P NT primit în prima zi de livrări. Nicio problemă până acum. Folosit 70% din timp naked.

cata32

cata32

Member

Dacă nu sunt probleme la al meu care e pe black, nu văd de ce ar fi pe natural. :)

2Unlimited

2Unlimited

"No limits"

In sfarsit am trecut si eu din tabara celor care asteapta comenzile in tabara celor care deja butoneaza un nou iPhone.
Am un NT 15 PM, pe care il folosesc in husa. Se vad amprentele si pe NT, insa se sterg cu o carpa moale imediat. Sunt mai pretentioase insa nu sunt asa cum le descrie concurenta. Sunt mult peste Jet black sau iPhone 5.
Ieri am scos telefonul de la incarcat la ora 07.00, si l-am pus la incarcat la 22.30. Folosit toata ziua, jucat FC2024 vreo ora, putin Resident evil - Village (recomand, primul joc de consola disponibil pe iPhone 15), socializare la greu, mai aveam 31% baterie inainte de a-l pune la incarcat. Nicio problema. S-a incalzit foarte putin alaltaieri cand mi-a incarcat toate programele dupa transfer, Resident are vreo 9 giga.

Edited by 2Unlimited, 07 December 2023 - 08:32.

cata32

cata32

Member

Să îl folosești cu plăcere!
Să nu uiți la sfârșitul configurării să bifezi căsuța cu primirea de credite de la Apple pentru postările pozitive de pe forum.
Nu pot să spun cât am primit până acum pentru că aș fi pus să plătesc abonament lunar să pot să postez pe forum. :P

Zici că se mișcă bine în Resident Evil? Eu am instalat doar Formula1, Call of Duty și Asphalt9.

2Unlimited

2Unlimited

"No limits"

Da, se misca si se vede incredibil.

Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

Junior Member

• Grup: Junior Members
Salutare! Acum o zi, am pus și eu mâna pe un 15PM. Este prima mea dată când dețin un produs Apple. Ce încărcător ar fi ok să folosesc? Momentan, am unul de 20W de la HOCO cu Power Delivery. Este ok acesta?

kvlq

kvlq

Active Member

Daca il ai deja, foloseste-l, e ok.
Daca ar fi sa recomand ar fi Anker.

Edited by kvlq, 07 December 2023 - 14:52.

iGeorge_

iGeorge_

New Member

• Grup: Candidate Members
Legat de adaptoarele de încărcare Anker, eu am avut o experiență nasoală cu ele. Sunt premium, e brand renumit însă pe mine m a ținut doar un an, apoi nu a mai funcționat. Am crezut inițial ca poate sunt eu ghinionist și am mai cumpărat unul identic. După fix un an a cedat și al doilea, nu mai încarca.

Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

Junior Member

Revin cu o intrebare. Pe partea dreapta jos,langa antena,am descoperit ceva gravatie. O are toata lumea?

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned
Mobile gaming mi se pare ceva care ar trebui sa ramana la stadiul de concept, chiar si pentru ray tracingul de la Apple.
Exista PC-uri/console pentru asta, fr :)

2Unlimited

2Unlimited

"No limits"

View PostGamexperto_offi, on 07 decembrie 2023 - 20:40, said:

Revin cu o intrebare. Pe partea dreapta jos,langa antena,am descoperit ceva gravatie. O are toata lumea?

Da, daca te uiti cu atentie scrie "CE" (Conformité Européene).

Spoiler

Edited by 2Unlimited, 08 December 2023 - 07:50.

foxtian

foxtian

Member

AirPods  din State , modelul  nou ,  merg  pe  IPhone model  european   ?  vreau sa imi iau o pereche din State  ca am drum curand  si sunt mai ieftine

Grogu

Grogu

Humble Homo Sapiens

foxtian, on 08 decembrie 2023 - 09:55, said:

AirPods  din State , modelul  nou ,  merg  pe  IPhone model  european   ?  vreau sa imi iau o pereche din State  ca am drum curand  si sunt mai ieftine

Da. Airpods sunt toate la fel.

Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

Junior Member

Salutari. Vin cu o recenta descoperire/curiozitate. Daca intru pe chartul de la baterie,imi apare torch ul activ 1h. Care e faza?

2Unlimited

2Unlimited

"No limits"

View PostMembruAnonim, on 08 decembrie 2023 - 02:15, said:

Mobile gaming mi se pare ceva care ar trebui sa ramana la stadiul de concept, chiar si pentru ray tracingul de la Apple.
Exista PC-uri/console pentru asta, fr Posted Image

Jocurile pe device-uri de buzunar exista de 40 de ani. Se poate juca pe mobil foarte bine. Uite pe ce ne jucam noi ore in sir in anii 1985-1986. Un coleg de generala il avea, si mi l-a dat si acasa. Avea nevoie de 2 baterii AA, functiona la 3 volti. Nu gaseam in magazin si cumparam baterii patrate de 4,5 volti, mergea si cu alea, insa ecranul era mai accentuat. Conectam bateria prin fire.
Pentru un adolescent care nu-si permite, un telefon second hand care poate fi folosit la jocuri, la ascultat muzica, la ascultat podcasturi, la citit, la socializat, etc..., poate fi centrul universului. Chiar ieri am vandut un iPhone X unui astfel de adolescent. I-am lasat din pret, se vedea ca si-l doreste foarte mult si nu prea si-l permite.
Si, de obicei, jocurile se joaca pe mobil in locuri unde nu-ti poti cara PC / consola...

Attached Files

Edited by 2Unlimited, 11 December 2023 - 08:34.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

1 members, 1 guests, 0 anonymous users

gaby1986

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate