Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

Comenzi si livrari iPhone 15

• Please log in to reply
2245 replies to this topic

raducanu969

raducanu969

Active Member

• Grup: Members

View Postkvlq, on 14 septembrie 2023 - 14:48, said:

Sigur nu ai găsit alternativa la AppClone? Nu știu exact la ce îl foloseștim, dar așa ceva nu te-ar ajuta?
Daca nu găsești alternativa, sigur se poate cu jailbreak sau sideload(vezi Signulous, Scarlet etc).
Sigur trebuie sa fie o soluție. https://www.geekword...ate-apps-iphone

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x27cO4LIluA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Adevarul e ca nici nu m-am interesat, am prieteni care repara / resofteaza telefoane si nici ei nu stiu iar apoi, ei mi-au recomandat sa nu fac jailbreak. Vezi tu, generatia inainte de "89 nu mai este atat de entuziasmata :)) suntem pe modelul Clasic ( daca e deja, de ce sa ne mai stresam ), intelegi, nu :))

Lex404

Lex404

Guru Member

• Grup: Moderators
Icoanele le poti multiplica usor direct cu dejtu';

Dar nu poti avea container diferit la fiecare, astfel sa folosesti un cont pe appX1 si alt cont pe appX2. singura situatie in care am avut nevoie de asta a fost cand m-am mutat din mexic in polonia si am avut nevoie de 2 whatsapp-uri o perioada, am pus numarul de MX pe whatsapp business si aia o fo

Edited by Lex404, 14 September 2023 - 14:56.

kvlq

kvlq

Active Member

Eu am avut JB cam pe toate device-urile si versiunile de iOS care permiteau. N-am avut niciodată nicio problemă. Dar Signulous, scarlet etc nu au treabă cu jailbreak. Atât ca poți face sideload la apps. Ceea ce se va putea oficial face în EU , probabil din primăvara anului viitor(cam pe atunci e termenul dat de EU). Oricum, înainte de asta, poți încerca și aplicațiile disponibile în AppStore. Nu chiar AppClone, dar ce contează numele dacă face același lucru?

Edited by kvlq, 14 September 2023 - 14:57.

dumibalamuc

dumibalamuc

Junior Member

Salut
Vreun update la ce ora se da drumul la precomenzi pe amazon.de ? Ca nu vad niciun anunt de la ei

PaulFCB

PaulFCB

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu ai nevoie de niciun update, e 5 AM Pacific Time pentru toate magazinele, deci 15:00 ora Romaniei.

dumibalamuc

dumibalamuc

Junior Member

Aa bun
Multumesc🦾

b0se

b0se

Member

Cel mai tare ma oftica faza asta cu Walletu de la Emag, am platit in avans niste chestii pe care le aveam chiar si pana la final de noiembrie ca sa am walletu full si ce sa vezi, l-au dezactivat pt toti userii, nu au specificat motivu si nici nu au anuntat.

Am si niste vouchere si nu m-ar fi deranjat deloc sa le flllsesc impreuna cu wallet 4 rate fara dobanda, f nesimtiti

kvlq

kvlq

Active Member

Da, am verificat acum, a dispărut.
Pentru discuții pe tema asta avem: https://forum.softpe...g/page__st__306

marselcj

marselcj

Senior Member

La mine este activ.

Attached Files

b0se

b0se

Member

View Postmarselcj, on 14 septembrie 2023 - 16:12, said:

La mine este activ.

Incearca sa comanzi ceva de ex de 1000lei sa vezi ca nu iti apare  la final la plata

Le: merge, dar la voi s-a actualizat suma ? Eu am toate ratele platite si nimic, tot aceeasi suma

Edited by b0se, 14 September 2023 - 16:14.

marselcj

marselcj

Senior Member

Merge fără probleme:

Attached Files

tdan08

tdan08

Senior Member

View Postmarselcj, on 14 septembrie 2023 - 16:16, said:

Merge fără probleme:

Merge și la mine. Să nu fi fost dezactivat temporar pentru o actualizare în cadrul aplicației.

Acum când intru la lista de favorite imi apare în dreptul preturilor "în 4 rate cu mywallet". Înainte nu afișa asta

kvlq

kvlq

Active Member

Ca sa ma pregatesc pentru precomanda de maine de pe Amazon.de (nu am mai făcut la ei pana acum), am făcut o simulare cu Watch Ultra 2. Insa după ce-l adaug in cos, îmi apare "Pay in RON x".
Nu era vorba ca banii se retrag după ce se da ship la produs?

Attached Files

Lex404

Lex404

Guru Member

Depinde, daca produsul e gata de trimis, se iau banii aproape instant (gen, pentru produse in stoc).

altfel se iau cand se rezerva produsul din stoc si e gata de trimis.

kvlq

kvlq

Active Member

Pai asta zic, am făcut o "simulare" de precomanda pentru Apple Watch Ultra 2 (care se livrează începând din 22.09) si după ce adaug adresa etc, îmi apare suma de plata.

Lex404

Lex404

Guru Member

Pai tre sa iti rezerve cardul, si iti dai acordul la suma (Dar vezi ca FX amazon e prost, in general, plateste in EUR daca ai fx mai bun la card).

Pe amazon poti anula comanda pana fix inainte sa se trimita, chiar daca sunt blocati banii in ziua pregatirii produsului.

kvlq

kvlq

Active Member

Așa o sa fac, o sa platesc in EUR cu Revolut. Întrebarea acum ar fi, trebuie sa am banii pe card in momentul in care plasez precomanda? Ca mi-e puțin neclar si daca da, va trebui sa ii transfer de pe BT pe REV, înainte, sa nu mai pierd timp maine la 15 :) ))))

Lex404

Lex404

Guru Member

Depinde. Dacă sunt deja în stoc fizic în warehouse, e posibil să încerce să îți țină/ blocheze suma.

Edited by Lex404, 14 September 2023 - 22:00.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate