Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie Externa Solara, Power Ban...

Am vazut odata un film...

Problema scurgere apa rama termop...

Durata estimata de viata a unei i...
 Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Vizibilitate Hard Disk nefolosit ...

Salariu minim european in Romania
 verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit

Problema sunet boxa noua
 Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8

Foloseste careva CFD-uri si sa ai...

Stiati ca Andre si Candy au avut piese house?

* - - - - 5 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

Poll: Stiati ca Andre si Candy au avut piese house? (5 member(s) have cast votes)

Care melodie va place mai mult?

1. Andre - Metroul de noapte (1 votes [20.00%] - View)

Percentage of vote: 20.00%

2. Candy - Printul viselor (4 votes [80.00%] - View)

Percentage of vote: 80.00%

Vote Guests cannot vote

terratec

terratec

Troll hunter

• Grup: Moderators

View PostNeaceasca85, on 06 septembrie 2023 - 21:05, said:

Selena blonda cu strungareata a scos o piesa faina in 2003, Nu ma Uita Undeva.

Pentru că melodia nu era făcută de români şi nici în România.

WTF, ce caut eu pe topicul despre puştoaicele anilor 2000 ? Posted Image

giuliani

giuliani

Senior Member

• Grup: Senior Members

View PostNeaceasca85, on 06 septembrie 2023 - 21:14, said:

Pai da, muzica de cel mult pana in 2017 merita urmarita. Dupa aia jale.

De astazi doar chestii exotice precum Dhurata Dora. Cam manelista (oricum nu inteleg albaneza) dar albanezele au ceva special. Ea, Dua Lipa sau chiar si Ava Max.

Activ, Oana Nistor (maritata cu Ovidiu Petre, fotbaliator) foarte draguta la fata, pacat ca nu a avut sani. Dar o voce foarte buna oricum. Baietii erau Rudi si Avi. In 2006 piesa Lucruri Simple m-a uns la suflet.

Imi amintesc prin 2000 am fost la un concert El Negro la mare. Nici nu auzisem de ei pana atunci , dupa concert mi-am cumparat caseta
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/j_g_7DHTCeI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Apoi, mai era ATAC, cantau seara de seara la Splendid Beach in Eforie Sud. Dupa vreo 3 concerte am ajuns sa stam cu ei la masa, am mers si cu trenul impreuna o perioada (nu mai stiu pe unde). Super super ok oamenii :)

Excelsior01

Excelsior01

Member

• Grup: Members

View Postgiuliani, on 07 septembrie 2023 - 10:37, said:

Imi amintesc prin 2000 am fost la un concert El Negro la mare. Nici nu auzisem de ei pana atunci , dupa concert mi-am cumparat caseta
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/j_g_7DHTCeI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Apoi, mai era ATAC, cantau seara de seara la Splendid Beach in Eforie Sud. Dupa vreo 3 concerte am ajuns sa stam cu ei la masa, am mers si cu trenul impreuna o perioada (nu mai stiu pe unde). Super super ok oamenii Posted Image
Da,au fost f.buni pe atunci,le-am ascultat multe piese....

Neaceasca85

Neaceasca85

Jos Ursula!

Atac, Impact, si denumirile erau interesante. Impact era un tip cu o fata ce zicea ca nu se va marita ca vrea sa ramana cu numele pe care il are, respectiv Cristina Haios.

krokod1lusinc3r

krokod1lusinc3r

Junior Member

• Grup: Junior Members
Citind topicul asta, am crezut prima data ca se referă la piesa "Candy" de la Claudia Cream. Referitor la piesa mentionata, eu am ascultat-o recent si o compar cu alta piesa, una de la Ko-Rupt, pentru cine o stie.
Eu sunt mai mult paralel cu ce e aci, dar incerc sa ma dau pe brazda.

Neaceasca85

Neaceasca85

Jos Ursula!

Aia e din toamna 2008. Si face parte din cariera solo a Claudiei Pavel.

krokod1lusinc3r

krokod1lusinc3r

Junior Member

• Grup: Junior Members
Un răspuns mai serios: nu stiam. Nu sunt fan înfocat. Dar e interesant de stiut.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate