Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie Externa Solara, Power Ban...

Am vazut odata un film...

Problema scurgere apa rama termop...

Durata estimata de viata a unei i...
 Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Vizibilitate Hard Disk nefolosit ...

Salariu minim european in Romania
 verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit

Problema sunet boxa noua
 Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8

Foloseste careva CFD-uri si sa ai...

Stiati ca Andre si Candy au avut piese house?

* - - - - 5 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

Poll: Stiati ca Andre si Candy au avut piese house? (5 member(s) have cast votes)

Care melodie va place mai mult?

1. Andre - Metroul de noapte (1 votes [20.00%] - View)

Percentage of vote: 20.00%

2. Candy - Printul viselor (4 votes [80.00%] - View)

Percentage of vote: 80.00%

Vote Guests cannot vote

lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

Senior Member

• Grup: Senior Members
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YIhvjVuV1Ps?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YZ5J0VF0LA8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

rexx

rexx

Senior Member

si apa e uda

dtd234

dtd234

Active Member

• Grup: Members
Roscata si blonda de la Candy era bune. Restul aratau prea fragede.
Blonda acuma arata cam naspa, roscata cred ca inca e misto.

lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

Senior Member

Giulia arata naspa acuma deoarece se tunde baieteste.

nicu131

nicu131

Bad Motherfucker

Who gives a shit

adisz

adisz

Targu Mures

View Postdtd234, on 06 septembrie 2023 - 20:37, said:

Cu ani buni in urma, la un rahat de team-building, organizatorii au crezut ca ne fac o surpriza placuta, cand la cina festiva (aia care se lasa de obicei cu dansul cretinilor pe mese) ne-au "gratulat" cu prezenta trupei Candy cat si cu un CD (care a juns direct la recycle bin, fara a mai fi scos din tipla)
Doar Andrea Banica canta mai prost live decat specimenele de mai sus.Au reusit sa ne strice seara.

Neaceasca85

Neaceasca85

Jos Ursula!

View Postdtd234, on 06 septembrie 2023 - 20:37, said:

In 2002 in clipul Seara iti Pare Rau roscata era hot. Posted Image Monica.

Selena blonda cu strungareata a scos o piesa faina in 2003, Nu ma Uita Undeva.

Claudia, ulterior Cream, arata si ea cam la fel in copilaria Candy. Ea si Selena nu prea s-au schimbat.

Giulia da, in Lasa-ma in Pace (2000) era prea frageda, din 2007 a inceput sa arate bine. S-a maritat cu Vlad, fratele lui Serban Huidu.

Excelsior01

Excelsior01

Member

View Postlost_in_a_dream, on 06 septembrie 2023 - 20:17, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YIhvjVuV1Ps?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YZ5J0VF0LA8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Remixul de la Candy nu-l stiam.Nu cred ca au facut house,cred ca e doar ceva mix.Oricum,mersi,cand eram prin generala,le ascultam,impreuna cu 3SE,Animal X,si multi altii...

View PostNeaceasca85, on 06 septembrie 2023 - 21:05, said:

In 2002 in clipul Seara iti Pare Rau roscata era hot. Posted Image Monica.

Selena blonda cu strungareata a scos o piesa faina in 2003, Nu ma Uita Undeva.

Claudia, ulterior Cream, arata si ea cam la fel in copilaria Candy. Ea si Selena nu prea s-au schimbat.

Giulia da, in Lasa-ma in Pace (2000) era prea frageda, din 2007 a inceput sa arate bine. S-a maritat cu Vlad, fratele lui Serban Huidu.
Monica era superba in DRACI....pacat ca a ajuns cam aiurea...

Neaceasca85

Neaceasca85

Jos Ursula!

Da, cum ziceam, in clipul ala avea o haina cu un decolteu de tip "ochelari" si un pantalon ce ma bagau in boala.

La Andre imi placea Antoneasca.

lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

Senior Member

Acela nu este un remix. Este o piesa de pe al treilea album Candy. "De vis".
Am pierdut acel CD. Oricum, nu l-as fi aruncat la gunoi cum a facut nenea de mai sus.

Excelsior01

Excelsior01

Member

View PostNeaceasca85, on 06 septembrie 2023 - 21:09, said:

Da, cum ziceam, in clipul ala avea o haina cu un decolteu de tip "ochelari" si un pantalon ce ma bagau in boala.

La Andre imi placea Antoneasca.
Dap,Antoneasca era dotata maxim...Acum ma uit la Youtube la Activ,Angels,pfff..si mai sunt o gramada...

View Postlost_in_a_dream, on 06 septembrie 2023 - 21:09, said:

Acela nu este un remix. Este o piesa de pe al treilea album Candy. "De vis".
Am pierdut acel CD. Oricum, nu l-as fi aruncat la gunoi cum a facut nenea de mai sus.
Man,nush in ce an te-ai nascut...eu in '85 si am crescut cu muzica lor...din '98 pana in 2004-2005...nush....a fost altceva...plus anii '90...

Neaceasca85

Neaceasca85

Jos Ursula!

Pai da, muzica de cel mult pana in 2017 merita urmarita. Dupa aia jale.

De astazi doar chestii exotice precum Dhurata Dora. Cam manelista (oricum nu inteleg albaneza) dar albanezele au ceva special. Ea, Dua Lipa sau chiar si Ava Max.

Activ, Oana Nistor (maritata cu Ovidiu Petre, fotbaliator) foarte draguta la fata, pacat ca nu a avut sani. Dar o voce foarte buna oricum. Baietii erau Rudi si Avi. In 2006 piesa Lucruri Simple m-a uns la suflet.

Edited by Neaceasca85, 06 September 2023 - 21:15.

maccip

maccip

46 ani

Pune si tu o optiune sa pot vota si eu.

Oldman1984

Oldman1984

New Member

• Grup: Candidate Members
Non valori tipice anilor 2000 !

Excelsior01

Excelsior01

Member

View PostNeaceasca85, on 06 septembrie 2023 - 21:14, said:

Pai da, muzica de cel mult pana in 2017 merita urmarita. Dupa aia jale.

De astazi doar chestii exotice precum Dhurata Dora. Cam manelista (oricum nu inteleg albaneza) dar albanezele au ceva special. Ea, Dua Lipa sau chiar si Ava Max.

Activ, Oana Nistor (maritata cu Ovidiu Petre, fotbaliator) foarte draguta la fata, pacat ca nu a avut sani. Dar o voce foarte buna oricum. Baietii erau Rudi si Avi. In 2006 piesa Lucruri Simple m-a uns la suflet.
Dap,aroganta fata...lucram la MC prin 2005,cand a avut un concert in Iasi,mi s-a parut aroganta.Eu eram si sunt mort dupa piesa Impreuna...

Neaceasca85

Neaceasca85

Jos Ursula!

View PostExcelsior01, on 06 septembrie 2023 - 21:12, said:

Dap,Antoneasca era dotata maxim...Acum ma uit la Youtube la Activ,Angels,pfff..si mai sunt o gramada...
Man,nush in ce an te-ai nascut...eu in '85 si am crescut cu muzica lor...din '98 pana in 2004-2005...nush....a fost altceva...plus anii '90...

85 si eu, cum spune si nick-ul de aici.

Ah, Angels, Raluca, am mai reascultat asta iarna pe aia cu Iubeste-ma. Aveam televizoare proaste pe vremea aia, si semnal CATV varza, acum ma lovesc de rezolutia mica Youtube. Cat Music Gold a mai dres din ele privitor la calitate.

View PostExcelsior01, on 06 septembrie 2023 - 21:18, said:

Dap,aroganta fata...lucram la MC prin 2005,cand a avut un concert in Iasi,mi s-a parut aroganta.Eu eram si sunt mort dupa piesa Impreuna...
Oana era aroganta in real life? In piesele ei nu parea. Parea copilaroasa, visatoare, inocenta. Inseamna ca piesa Under My Skin din 2008 era mai pe adevarata ei fata. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 06 September 2023 - 21:20.

Excelsior01

Excelsior01

Member

View PostNeaceasca85, on 06 septembrie 2023 - 21:19, said:

85 si eu, cum spune si nick-ul de aici.

Ah, Angels, Raluca, am mai reascultat asta iarna pe aia cu Iubeste-ma. Aveam televizoare proaste pe vremea aia, si semnal CATV varza, acum ma lovesc de rezolutia mica Youtube. Cat Music Gold a mai dres din ele privitor la calitate.

Oana era aroganta in real life? In piesele ei nu parea. Parea copilaroasa, visatoare.
Mi-am dat seama...stii la ce ma gandeam?Daca ar fi o vara cu,concerte,cu toate trupele din 1998-2005...hip hop,dance...sa cante hiturile,sa fie imbracati la fel ca atunci...am in playlist la Youtube o gramada din formatiile de atunci...

View PostExcelsior01, on 06 septembrie 2023 - 21:21, said:

Mi-am dat seama...stii la ce ma gandeam?Daca ar fi o vara cu,concerte,cu toate trupele din 1998-2005...hip hop,dance...sa cante hiturile,sa fie imbracati la fel ca atunci...am in playlist la Youtube o gramada din formatiile de atunci...

Ma bag la nani,maine urmeaza o noua zi de munca -) Seara faina,ms initiator ca mi-ai rascolit amintirile...

Neaceasca85

Neaceasca85

Jos Ursula!

Ah, Activ au avut in 2005 si 2006 imnul de la Liberty Parade. De vis si alea 2. Mai ales cea din 2005. Surrender. In 2006 Feel.

Nu, nimic nu mai e frumos ca atunci acuma, m-am imbolnavit de nostalgie ca djl. Nimic, muzica, oamenii, vremea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate