Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Ușa exterioara care scar5...

Felicitari Republica Moldova pent...
 Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...

Probleme baterie monde 3
 Tipuri de acces Gura Portitei, di...

Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror

Tarot (2024)
 Prescriere datorii parinti decedati

Utilizare credit cartela Vodafone

La multi ani @Cousteau !

Inlocuire hdd cu ssd la NVR

EduWiki Mihai&Jean (vinde pe Emag) Scam sau nu?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

TehCube

TehCube

Railgun user

• Grup: Senior Members

View Postdjpadrecito, on 20 iulie 2023 - 01:09, said:

Intre timp adevaratii selleri se lupta cu politica hoata a emag
Ce-i hotie la emag? Ca iti cer bani sa folosesti platforma dezvoltata de ei? :)

View Postlaffin, on 19 iulie 2023 - 22:18, said:

face 2700 euro pe zi dar tanjeste la aia 50 de euro ai tai pe care-i dai sa te invete sa faci si tu 2700 euro pe zi...
Exact, ma depaseste cum oamenii arunca cu bani fara sa realizeze chestia asta.
E la mintea cocosului.

laffin

laffin

Senior Member

eu faceam din astea acum 15 ani, cu ebookuri cu forex.

apa, aeru si fraeru... astea vor exista intotdeauna.

smoke

smoke

Senior Member

din oceanu pacific a iesit un fraier mic
si pe coada lui scria, da-mi o teapa ca as vrea ;)

DannyHuwe

DannyHuwe

Active Member

• Grup: Members

View Postlaffin, on 19 iulie 2023 - 22:18, said:

face 2700 euro pe zi dar tanjeste la aia 50 de euro ai tai pe care-i dai sa te invete sa faci si tu 2700 euro pe zi...
sunt tepari, vin cu povesti dinastea pe facebook si youtube ca sa iti ceara bani. Webinarele sunt ptr a culege prosti creduli.

Cosmixu

Cosmixu

New Member

• Grup: Junior Members

View Postdjpadrecito, on 19 iulie 2023 - 21:41, said:

Buna seara !

Am participat azi la un webinar destinat persoanelor din Diaspora in care eram invatati cum sa devenim selleri pe Emag, cum ei, Jean si Mihai au reusit in vanzari acolo, muncind din greu, cum au o comunitate de 1000 de selleri emag, etc.

Explicau acolo in mare cum se procedeaza.
La final, se programeaza intalnire 1-2-1 cu un consultant al lor, la final facandu-ti o oferta de colaborare cu ei (platita,desigur).

Mie mi se pare cam  dubios…

Am facut acest topic pentru a afla si opiniile voastre, poate a mai incercat vreunul din voi sa lucreze cu ei, daca e ok, sau daca e vreo poveste de imbogatire pe care dumnealor o vand celor care ii cred.

Nu urmaresc metode de imbogatire, imi place sa adun cunostinte noi si chiar doream sa aflu despre modalitatea de a deveni seller Emag.ro, insa nu stiu cat de incredere pot fi acesti domni, am impresia ca totusi  ascund ceva����

Multumesc

Salut ! La ce concluzie ai ajuns ? Si eu as vrea sa incerc acest model de afacere si tot fac research pe google , stiu si de cei de la seller club .
Probabil la ei gasesti raspunsuri la mai multe intrebari . De exemplu la un moment dat o sa ai nevoie de un agent chinezi care sa-ti trimita coletele , eu inca nu am gasit cum e cu taxele vamale si multe altele ... daca ai nevoie de o imprimanta pentru acea hartie de pe colete , etc.
Tu te-ai apucat sau e mai bine la patron ? :D

tiberiuion

tiberiuion

Junior Member

View PostCosmixu, on 11 iunie 2024 - 20:21, said:

Tu te-ai apucat sau e mai bine la patron ? Posted Image

99% e mai bine la patron, cel putin pentru o perioada lunga de timp. La inceput o sa fie (f) greu si risti multe, dar daca supravietuiesti, sa zic 1-2 ani, apoi se poate sa inceapa sa mearga mai bine decat la patron si ai orizonturi mai largi

Cosmixu

Cosmixu

New Member

tiberiuion, on 13 iunie 2024 - 07:56, said:

99% e mai bine la patron, cel putin pentru o perioada lunga de timp. La inceput o sa fie (f) greu si risti multe, dar daca
supravietuiesti, sa zic 1-2 ani, apoi se poate sa inceapa sa mearga mai bine decat la patron si ai orizonturi mai largi

Mda . Eu ma chinui de 1 2 luni sã incep dar nu știu cu ce !

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate