Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...

Radio Bucur 1

Sfaturi boiler pana la bransament...
 Creare site gen OLX / Autovit

Imagini gratuit sau contra cost i...

Fisuri beton de egalizare

Reincepe mineritul in UE

Diaree persistenta

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

Sebastian1z

Sebastian1z

New Member

• Grup: Candidate Members
Bună ziua , acum 1 luna am făcut o endoscopie și rezultatul a fost  , o gastrita plus leziuni esofagiene plus helycobacter , toate bune frumoase pana am luat tratamentu de helycobacter . Tavanic cu amoxacilina și gastrofait cu ibusun.. după 3 zile a început diaree, medicul de familie m a sfătuit sa nu întrerup medicația și sa mai iau anterol pe lângă, am zis hai ca suport 2 sapt de antibiotic , am terminat tratamentu, însă nu scap de diaree.. de 1 luna de zile am diaree..ultima oara am facut si febra si m am simtit rau. momentan iau furazolidon enterol plus încă un probiotic , dar parca fără rezultat.. îmi puteți spune dacă a trecut cineva prin astea? Ce as putea face sa mi revin la flora intestinala? Țin sa menționez ca mănânc banane țin un regim cât de cât ok pentru diaree... paine prăjită , ceai de menta...orez , etc.. Va mulțumesc!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate